504 Shares 7176 views

Rak jelita grubego: osobliwości leczenia w Izraelu

Rak jelita grubego w ostatnich latach stał się jednym z najczęstszych nowotworów. Podejście dźwięk do leczenia tej choroby jest skuteczna w niemal sto procent czasu. Twierdzenie to izraelscy eksperci. Choroba leczona chirurgii i chemioterapii. Po zakończeniu kursu terapeutycznego pacjentów wrócić do normalnego życia.


Według statystyk, w ciągu ostatniego roku leczenia raka jelita grubego w Izraelu były tysiąc mieszkańców WNP i Rosji. Wielu pacjentów przyjść do miejscowego szpitala po nieudanej operacji i działań terapeutycznych prowadzonych w domu. W tym przypadku szanse na wyleczenie są niższe, jako główny czynnik zwycięstwa nad onkologii – terminowość. Lekarze zalecamy skonsultować specjalistów po wykryciu najmniejszych odchyleń.

Zacznij prawidłowego leczenia chorób onkologicznych jelit i innych narządów i układów – precyzyjnej diagnostyki. Izraelskie szpitale należą do najlepszych pod względem wyposażenia w nowoczesny sprzęt. W przypadku raka jelita grubego i / lub jelita cienkiego niektórych lokalnych ekspertów przeprowadził PET CT wirtualną kolonoskopię, USG o wysokiej precyzji. Technika ta pozwala na wizualizację powstawania nowotworów oraz dodatkowych badań – w celu ustalenia ich pochodzenie i stopień trudności.

Po przeprowadzeniu czynności diagnostycznych identyfikacji guzów ogólnie pokazano operacji. Wiodącym operacja izraelskich kliniki jest często wykonywane techniki małoinwazyjne. Przyrządy skierowane do rany przez naturalny otwór lub poprzez wykonanie pojedynczego nakłucia. Takie podejście prowadzi do okresu pooperacyjnego mniej długiej i bolesnej. Konsolidować wyniki i wyeliminować przerzutów po zabiegu napromieniowania. Warto zauważyć, że chemioterapia jest stosowana w Izraelu i jako leczenie paliatywne. Procedura ta zmniejsza ryzyko nawrotu choroby i poprawia jakość życia pacjentów, dla których pełne odzyskanie jest niemożliwe.

Wyleczony z raka, konieczne jest z nawiązką monitorowania własnego zdrowia. Aby to zrobić, nie tylko regularnych badań kontrolnych i badań, ale także do prawidłowego sposobu życia. Odnosi się to również do żywności i sportu i rekreacji.