778 Shares 3540 views

Restauracja „Boat of Peter”: podstawowe informacje, menu i opinie

W każdym mieście każdym stanie jest reprezentowana przez wiele różnych instytucji obsługujących różnych kuchni. Stolicy Rosji funkcjonuje tak wiele miejsc gastronomicznych, więc wybrać najlepszy z nich jest naprawdę bardzo trudne. W tym małym artykule omówimy szczegółowo w jednym restauratorów projektu, należy zwrócić uwagę, kto stoi na tych, którzy chcą się dobrze bawić w ciekawym miejscu, a jednocześnie spróbować różnorodnych arcydzieł nowoczesnej kuchni.


„Okręt Piotra” – dość dobrze znany w świecie dzisiaj Moskwa sieć restauracji, która obecnie zawiera tylko 2 miejsca. W dzisiejszym artykule omówimy obu tych miejsc, opinie z nich, głównym karty dań, jak również wielu innych rzeczy, ze względu na materiał, omawianych w tej restauracji.

„Okręt Piotra” w Lesie

Ten interesujący restauracja znajduje się pod następującym adresem: ul. Las, 45. dom. Najbliższe stacje metra są „Mendelejew”, „Novoslobodskaya” i „Belorusskaya”. Warto również zauważyć, że projekt został otwarty 19 grudnia 2001, co oznacza, że działa już ponad 15 lat.

Jedną z głównych idei instytucji jest stworzenie światła i zarazem miłej atmosferze śródziemnomorskiej. Jest logiczne, że świeżość i lekkość są widoczne nie tylko w pojęciu jednej instytucji, ale również w jego konstrukcji.

Warto również zauważyć, że każdy może zamówić rozmaite dania kuchni śródziemnomorskiej w tej instytucji. Skontaktować cafe menedżera w celu omówienia jakichkolwiek pytań lub w celu wyjaśnienia możliwości każdym razie ewentualnego bankietowej na numer podany na oficjalnej stronie restauracji. Godziny otwarcia: codziennie od południa do północy.

Należy zwrócić uwagę na fakt, że na terenie całej restauracji jest doskonale funkcjonują, internet, a średni wynik w tej instytucji waha się od 3000 rubli. Ponadto, w ramach kawiarni-barze z letnim tarasem, gdzie każdy może odpocząć w ciepłych okresach czasu.

„Okręt Piotra” na Vavilova

Omówione w tej chwili w restauracji „łodzi Piotra” został otwarty po 6 latach. otwarcie było 2007, a sama instytucja była kontynuacją poprzedniej koncepcji restauracji. Ten interesujący cafe-bar znajduje się na ulicy (Vavilov domu 39-ci) i działa na tym samym harmonogramie jako pierwszy restauracji: od południa do północy. Ponadto, należy zauważyć, że zakład ten położony jest w pobliżu centrum miasta, ale to jest zawsze ciche i wygodne, ale zgiełku miasta w tym miejscu każdy będzie mógł zapomnieć.

Restauracja „łodzi Piotra”, znajduje się na ulicy Vavilov, ma wiele zalet, wśród których wyróżnia się właśnie wnętrze. Dokonywanie miejsc jest idealnym miejscem dla spotkań biznesowych lub z okazji urodzin, romantyczną kolację lub rodzinnych spotkaniach. Dodatkowo, każdy użytkownik może korzystać z różnorodnych dań na bazie klasycznych receptur zmodernizowanych i kuchni bałkańskiej. Każdy może skontaktować się z administratorem i poproś wszystkie pytania, na przykład, aby wyjaśnić możliwość wystąpienia określonego zdarzenia.

menu główne

Wielu wierzy, że każda restauracja „łodzi Piotra” ma zupełnie inne menu. Jest to w rzeczywistości w instytucjach sieciowych, który jest obecnie otwarty tylko dwa, naprawdę przedstawił zupełnie różne kursy map, arcydzieła gotowania z których przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy Federacji Rosyjskiej.

Mamy już omówione szczegółowo każdą restaurację „łodzi Piotra” (Moskwa), ale szczegóły nie mówimy o menu. Teraz go naprawić i zrobić szybki przegląd potraw każdego z wyżej wymienionych instytucji.

Przysmaki na Puszczy

W Lesie każdy może spróbować dania mięsne i rybne, zupy, przystawki, sałatki, przystawki, desery, owoce morza, makarony i risotto, a także wiele innych arcydzieł nowoczesnej kuchni. Tak więc, jeśli chcesz spróbować najbardziej smaczne posiłki w swoim życiu, należy zamówić ribeye za 1180 rubli, które jest podawane z puree. Ponadto, należy zwrócić rosół za 380 rubli, zupa krem z szparagów na 490 rubli, a to ciekawe danie to zupa zwana bouillabaisse, którego koszt wynosi 1290 rubli.

Jeśli dojdziesz do dziś restauracja spróbować słodyczy dyskusji, należy zamówić naleśniki, Mak strudel lub piankę świeżego mango, który kosztował 320, 390 i 390 rubli, odpowiednio.

Naczynia na Wawiłow

Tak więc, odwiedzający to miejsce gastronomii do Wawiłow mają okazję zjeść przekąskę, dania rybne i mięsne, sałatki, zupy, owoce jagodowe desery, a także ogromną liczbę drinków, wśród których podkreślenia wartości kawy dokładnie brandy, gin, rum, likiery, whisky burbon, domowej roboty lemoniada, świeże soki owocowe i wiele więcej.

Dla miłośników potraw z ryb serwowane są steki na 740 rubli halibuta filet Dorado za 790 rubli i ośmiornicy gotowane na domowej receptury do 980 rubli. Jeśli lubisz owoce morza, to powinno zdecydowanie smak kałamarnicę do 410 rubli, 690 rubli przegrzebki, krewetki tygrysie na 600 rubli lub klasycznym krewetek za 510 rubli.

Co klienci myślą?

Restaurant Internecie zostały omówione dzisiaj są bardzo pozytywne. Ludzie są zadowoleni z wysokiego poziomu usług i nienaganną jakość serwowanego jedzenia. Ponadto restauracje wskazują nowoczesne wnętrza i elastyczności pracowników.

Ogólnie rzecz biorąc, prawie wszyscy goście Zdecydowanie polecam zarówno restauracji do odwiedzenia. Bon appetit!