731 Shares 4180 views

Gabriel Troepol'skaya „Biały Bim, Czarne Ucho”: opinie o książce, podsumowanie głównych bohaterów

Jeden z najbardziej znanych dzieł literatury radzieckiej jest powieść „Biały Bim, Czarne Ucho”. Recenzje książki Gavriila Troepolskogo bardzo pozytywne: praca ta natychmiast przyniósł popularność autora-Union i sławę. W jego wyjaśnienie słynnego filmu został złożony, która otrzymała międzynarodowe uznanie. Prosta i wzruszająca historia właściciela psa przyjazny naraz zakochał, tak że historia zasłużył weszła złoty fundusz Radzieckiego prozy. Autor otrzymał Nagrodę Państwową ZSRR, a film był nominowany do Oscara „”.

Na powikłanie działki

Troepol'skaya napisał w 1971 roku, „Biały Bim, Czarne Ucho”. Recenzje książki pokazują, że czytelnicy naprawdę lubiłem wzruszający obraz psa. We wczesnych pracach, dowiadujemy się, że szczeniak będzie utopić, ale wziął do siebie pisarz Iwan Iwanowicz. Wyszedł i zostawił psa w domu. Większość czytelników zauważa udanych gałki oczne. Według nich, pozorna prostota fabuły autor udało się umiejętnie przekazać uczucia i emocje bohatera, jego wdzięczności i przywiązania do właściciela, a także postawy wobec świata. Z tego punktu widzenia, wielu czytelników słusznie porównaniu z początkiem historii znane dzieła „White Fang” autorstwa amerykańskiego pisarza D. Londynie, który również opowiada historię powstawania osobowości wilk w środowisku naturalnym.

Charakter Bima

Być może najbardziej wzruszająca opowieść o zwierzętach w literaturze radzieckiej jest produktem „Biały Bim, Czarne Ucho”. Recenzje książki pokazują, jak ta praca musiała odwołać się do czytelników. Głównym celem ich opinie, to, oczywiście, dać bohaterowi. Według nich, pisarz był w stanie wiernie odtworzyć bardzo wewnętrzny świat Bima i jego cechy charakteru. Pies rosły bardzo mądry, bystry, chwycił wszystko dosłownie w locie. Dwa lata później był już w stanie odróżnić stu słów związanych z domu polowania. Ale większość czytelników jak sposób Troepol'skaya przedstawiono relations Bima i jego pana. Sprytny pies w słowach oczu i twarzy mógł odgadnąć nastrój Iwan Iwanowicz, a jego stosunek do ludzi wokół.

O początku konfliktu

Dość prosta fabuła inny produkt „Biały Bim, Czarne Ucho”. Recenzje książki sugerują jednak, że czytelnicy się podobało w pierwszej kolejności, idei posiadanych przez autora w jego historii: motyw przyjaźni, lojalności, wierności i z przekonaniem zła i zdrady. Ku środku opowieści Bim spotyka się ze złym ciotki, który natychmiast wziął niechęć do biednego psa. Jest to nieuczciwe narzekać niego, pomimo faktu, że nawet przewodniczący Komitetu Domu przyznał, że pies nie jest niebezpieczny dla społeczeństwa. To pierwsze spotkanie ze złym kobiety Bima następnie doprowadziła do smutnego zakończenia.

Gospodarz wyszukiwania

Jednym z słynnego radzieckiego pisarza jest Gabriel Troepol'skaya. „Biały Bim, Czarne Ucho” – jego najbardziej znanym dziełem. Główną część narracji obejmuje historię poszukiwaniu swojego głównego psa, który nagle podjęte na skomplikowanej operacji. Według większości czytelników, ta część historii jest najbardziej dramatyczny i bolesny. Podczas poszukiwania Bim doświadczył wiele przeciwności, spotkał się zarówno z dobrych i złych ludzi, którzy traktowali go inaczej. Na przykład student Dasha i mały chłopiec strzępy traktował go bardzo uważnie. Ten ostatni nawet udało się karmić psa, który nie chciał jeść podczas nieobecności właściciela. Dobra dziewczyna, przyniósł go do domu i przypięte do tablicy kołnierz wyjaśniając historię psa. Ale po jakimś czasie dotarł do kolektora psów znaki na szary (mężczyzna w szarym ubraniu), który traktował go bardzo brutalnie i pojechaliśmy z jego domu.

samotność

Jednym z prysznicami i wzruszających opowieści prezentowanych czytelnikom radzieckie Troepol'skaya. „Biały Bim, Czarne Ucho” – dzieło o skomplikowanej relacji między psami i ludźmi. Wkrótce dowiedzieliśmy oddania uczniów PSE i mieszkańcom miasta. Dla Bimom zaczął szukać swojego przyjaciela Tolia. Wiele dzieci były sympatyczny bohater, który pod nieobecność właściciela zmieniło się dużo cieńsze. Informacje zwrotne od czytelników jest jedną z najsmutniejszych części historii. Jednak Bim nadal poszukiwane gospodarza. Poszukiwania te zakończyły się niepowodzeniem, a ponadto raz czuł zapach Dashi, pobiegł po pociągu i przypadkowo uderzył łapę na szynie. I choć kierowcy w czasie hamowania, pies poważnie uszkodził sobie nogę. Ma nowego wroga – Gray napisał skargę do policji, że Bim ugryzł go.

Nowy właściciel

W produkcie „Biały Bim, Czarne Ucho”, którego bohaterami są przedmiotem niniejszego przeglądu, aktorzy są ludzie różnych znaków. Po pewnym czasie, pies owczarek sprzedawane kierowca Hirsanu Andriejewicz. Kochał psa, dowiedział swoją historię i postanowił zająć się nim przed powrotem Iwan Iwanowicz. I dołączone do Bimu pasterza i syn Aloszy. Bimu zakochał się w swojej nowej wolnego życia: zaczął pomagać swemu panu paść owce. Jednak, gdy pies wziął polować pasterza sąsiada Klim, który pokonał Bima boli, bo nie dobić rannego królika. Według czytelników, w tych częściach autor umiejętnie skontrastowane dobrych i złych bohaterów ludu oczami głównej bohaterki. Uciekł ze swojego nowego pana, bo bał się Klim.

wynik

historia „Biały Bim, Czarne Ucho” To bardzo smutne zakończenie. Bohaterami kawałki były obie osoby dobrem a złem. chłopcy strzępy i Alosza zaczął szukać zaginionego psa, i przyjaciół. Jednak Tolley ojciec nie chciał, aby jego syn znajomych z ludu i miał psa, więc każdy możliwy sposób zakłócane wyszukiwania. Tymczasem ciotka dała sobakolovam Bima, a zmarł w samochodzie, starając się wydostać. Ivan wkrótce powrócił po operacji. Dowiedział się o zniknięciu psa i znalazł go w zagrodzie kwarantanny już martwy. Niniejszym obraz jest Troepol'skaya znaków Master. „Biały Bim, Czarne Ucho” (podsumowanie produktu nauczyłeś się z tego artykułu) – wzruszającej historii, która, pomimo smutnym zakończeniem, pozostawia jednak lekkie uczucie w czytniku. Wielu z nich twierdzi, że smutnym zakończeniem nieco rozjaśniła opis przyjaźni dzieci z Iwan Iwanowicz. On po jakimś czasie miała nowego szczeniaka, który również dał przydomek Biały Bim, Czarne Ucho. rasy psów zbiegła się również – Seter angielski.