839 Shares 1947 views

Jakie są cechy ściana „Macarena” i jak podnieść swoje ręce?

Po zakupie mieszkania lub domu, aby uszczęśliwiać mieszkańcy Spieszę naprawy pokoje i tak szybko jak to możliwe, aby wypełnić je w nowe meble. Na szczęście dzisiejsza oferta produktów jest na tyle, aby wybrać najbardziej odpowiednią opcję. W szczególności odnosi się to do ściany narożnej. Obecnie jednym z najbardziej popularnych wzorów mebli jest ściana „Macarena”.

Co sprawia, że jest wyjątkowy?

Ten projekt mebli składa się z kilku komór, które mogą być używane do przechowywania książek, naczynia, ubrania i wiele innych przedmiotów gospodarstwa domowego. Struktura tej ścianie 2 szafy obejmuje wiele półek i szuflad. Wszystkie one mogą harmonijnie komponować się w innym położeniu w zależności od gustu i wyobraźni. W centrum, przy okazji, można umieścić duży telewizor plazmowy. Ściana „Macarena” jest idealnym miejscem dla tych sytuacjach, gdy trzeba umieścić wiele rzeczy z maksymalną zwartość. Ze względu na fakt, że jest on produkowany w Rosji, jej koszt jest najtańszym na rynku – około 10-14 tysięcy rubli.

montaż Cena

W odniesieniu do zespołu, z zakupem „Macarena” ściana oferuje skorzystać z profesjonalnego mistrza. Oczywiście nie za darmo – czy to koszt obsługi około 15 procent całkowitej ceny produktu. Oznacza to, że w tym przypadku, będzie musiał zapłacić około 2000 rubli. Ale jeśli Twój budżet jest ograniczony do zakupu mebli, a nadal chcesz kupować żadnych mebli, jest możliwe, aby zaoszczędzić na montażu. Zwłaszcza, że producent dostarczany z instrukcją produktów szczegółowo. Poniżej udostępniamy mały algorytm do tych prac.

Jak jest montaż „Macarena” ścianie?

Najpierw musimy przygotować miejsce pracy i narzędzia. Zbierać ściana jest konieczne w pomieszczeniu, gdzie będzie stać, więc nie nosić go z miejsca na miejsce. Zacznij najlepiej ze zjeżdżalniami. Aby zebrać je, trzeba będzie kilka śrub (powinny być one zawarte w zestawie dostarczanego w innych zapięć), śrubokręta lub śrubokrętu. Jak widać, to całkiem proste. Teraz konieczne jest, aby radzić sobie z podstawki telewizora. Zabezpieczyć tylną ściankę, należy zwrócić szczególną uwagę na miejsce (otwór) do linek. Powinny one znajdować się powyżej stojaka. Teraz stawiamy pionowe zjeżdżalnie i przejść do rzeczy – trochę pudła i półki. Ich montaż musi przeznaczyć nie więcej niż 30 minut. Wszystko dzieje się w podobny sposób – bez innowacji, oprócz pętli, śrub i klipy, budowa tam na ścianie.

Gdy meble (ściana „Macarena”) zostanie niemal całkowicie zmontowane, można zbierać tylko 2 szafy. Na pierwszym etapie jest stworzenie ram pionowych i poziomych struktur, które posłużą jako podstawa do ustalania innych części wyposażenia.

W końcowym etapie przechodzenia do części szkła. Powinny one być traktowane z dużą ostrożnością i na początku zespołu, aby umieścić je z dala od miejsca pracy. Po wszystkie śruby i dokręcić pętlę, aby umieścić szuflady i półki, sprawdź wszystkie braki można uznać, że ściana „Makarow” na tym etapie jest z powodzeniem zebrane.