692 Shares 9955 views

Niektóre przepisy, jak ugotować kompot z wiśni

Kiedy konserw na zimę zwykle ugotować kompot z wiśni z dołów, bez ich usuwania. Ale można też użyć miąższu owoców w połączeniu z różnymi składnikami.


Pierwszy przepis: jak ugotować kompot z wiśni, sterylizowane z przyprawami

Klasyczny przepis na „świeże” owoce mogą być na bieżąco z nowymi smakami z wykorzystaniem przypraw. Minimalna obróbka cieplna i brak cukru w składzie sprawia, że potrawy pikantne pić i niezwykłych smaków. litrowe puszki netto wypełnić całe wiśnie o dwie trzecie. Wrzód puli wody wraz z przyprawami. Trzy litry płynu, ma kilka pączków goździków, 10-15 grochu pieprz i pakiet wanilii. Bay wiśnia marynaty, przykryć słoik. Następnie umieścić kompot sterylizowane w szerokim i niezbyt wysokim garnku. Przez litrowych puszek będzie potrzebował 15 minut. Następnie, zwijać i zawijania. Kiedy banki chłodzi się, można je usunąć w długotrwałego przechowywania w chłodnym miejscu.

Drugi przepis: jak ugotować kompot z wiśni i moreli

Napój ten jest otrzymywany z pięknym kolor – pomarańczowy i malin. Mycie owoców. Morele podzielone na pół, usunąć nasiona. Wiśnie są stosowane w całości. Każde trzy-litrowy słoik postawić dziesięć połówki moreli. Wlać dwie szklanki wiśni na górze. Wlać zawartość słoiku delikatnie wrzącej wody. Następnie trzeba użyć specjalnego pokrywę z otworami. Stosując ją spuścić wodę w garnku. Obecnie, w tej pojemności, wlać cukru z szybkością 250 g na słoiku. Po gotowaniu, wlać osłony syropie, owoce i rolek. Toczenie, kompot zawijania aż fajne.

Trzeci przepis: jak ugotować kompot z wiśni i jabłek

Wybierz owoce mocno, bez uszkodzeń. Jabłka (2,5 kg), wycięte czwarte, z rdzeniem. Wiśnie (1,5 kg) może być stosowany jako całość lub bruzdy. Wymieszać składniki, wypełnić je pół-banki. Następnie przygotować syrop: na litr wody potrzeba 300 gramów cukru – i wypełnić je kompot. Umieszczenie przygotowanych słoików sterylizowane w duże możliwości następującego obliczenia: pół-l – 10 minut, litr – 15 minut. Hot Roll Up i zawinąć.

Czwarty przepis: jak ugotować kompot z wiśni i truskawek

Oryginalny, jasne i bardzo przydatny napój uzyskuje się poprzez zastąpienie cukru z miodem. Połączenie dwóch smaków zrobić kompot zaskakująco pachnące. Take 2 kg wiśni i truskawek. Owoce zmontować i przemyć. Wiśnie, usunąć nasiona. W dużym garnku, należy umieścić dwie filiżanki miodu. Gdy jest on prawie całkowicie topi się w niskiej temperaturze, wlać 6 litrów wody i mieszano aż do uzyskania homogenicznego syropu. Patelnia Umieścić truskawki i wiśnie i umieścić zagotować. Dove kompot zagotować, pozostawić do ostygnięcia, wyłączyć grzanie. Powtórz ten proces jeszcze trzy razy w ciągu dwóch dni. Ostatni piąty etap, gotowane kompot wylano do sterylnych słoików zwijać.

Istnieją inne sposoby przygotowania kompotu z wiśni. Eksperyment poprzez łączenie różnych owoców i uzyskać nowe smaki!