467 Shares 3451 views

Emalia RAL 9006: zalety, cechy aplikacji

RAL 9006 – lakier, który dogodnie umieszczone na metalowej powierzchni, drugi zapewnia ochronę przed zniszczeniem i korozją. Szkliwo początkowo obecne środki antykorozyjne. Dlatego RAL 9006 Farba może być nakładana na powierzchnię i zapomnieć o konieczności przeprowadzenia innych prac wykończeniowych.

Funkcje aplikacji

Obecnie w sprzedaży znajduje farba RAL 9006 pod walcem i pistolet. Jeśli leczenie powinno być gładkie, płaskie powierzchnie, stosowanie jest emalia, którą stosuje się z rolki. W przypadku użycia szczotki do usuwania widocznych plam opuściły srebrny pigment.

RAL 9006 pod rozpylacza ma wyższą wartość. Jednakże zastosowanie ram zmniejsza ryzyko wystąpienia plam, wygląda bardzo lekki i jasny z atrakcyjnym srebrzystym połyskiem.

Obszary zastosowania

Rozwijających się emalia alkidowa RAL 9006, produkowany przez następujących dziedzinach zastosowań przewidziano:

  • nanoszenie na stalowej ramie i konstrukcji nośnej;
  • barwienia bramy metali, garaże, szopy, ogrodzenia;
  • obejmujące produkcję maszyn i urządzeń;
  • dekoracji fasad budynków modułowych;
  • obróbki kół jezdnych;
  • Powłoka metalowych elementów mebli.

Istotą techniki malarskiej

RAL 9006 szkliwo nanosi się na czyszczonej powierzchni metalowej znane. Podczas napylania cząstki uzyskać dodatni ładunek elektryczny, generując działanie tarcia. Utworzone przez pole magnetyczne przyciąga emaliowane na powierzchni, która ma być powlekany produkt, który ma ładunek ujemny. Jako jednolitej warstwy lakieru w proszku powstaje monolityczna.

zalety

Główną zaletą farb RAL 9006 – zdolność do tworzenia wysokiej jakości, wytrzymałą powłokę, pomimo odpowiedniego kosztu budżetowego. Żywotność tego szkliwa gdy stosowane zgodnie z zaleceniami producenta przeciętnie 7-10 lat.

Niezależnie od faktu, że emalia tworzy trwałą warstwę stałą, które skutecznie zabezpiecza powierzchnię metalu przed działaniem wilgoci przez powłokę nie przeniknąć do wszystkich par. Stosowanie farb w celu uniknięcia tworzenia się pleśni i mikrobiologicznych zanieczyszczeń w traktowanych materiałów.

W rezultacie,

Srebrny kolor, który jest różny farba RAL 9006, pozostaje jednym z najbardziej popularnych na rynku. Ma swoje powody. Faktem jest, że po nałożeniu na powierzchnie metalu zachowują naturalny kolor i teksturę.

Przy użyciu takich szkliwa malowane obiekty niewidzialny pył, wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, skutki opadów. Jednocześnie promienie słoneczne nie są ogrzewane tyle metalu, jak przy użyciu ciemniejszych odcieni baz farb.