663 Shares 4109 views

Uczestnik show „wakacje w Meksyku” Yana Suhova przed i po zabiegu

We współczesnym życiu, każda dziewczyna marzy o zostaniu prawdziwym standard urody. Nie jest konieczne, aby opłakiwać los i na tyle dobrze, aby odwiedzić lekarza i dobrej kosmetyczki. Trudno jest wyobrazić sobie osobowości mediów, którzy nie uciekają się do manipulacji swój wygląd. Tak więc, uczestnik „wakacje w Meksyku” po prostu w szoku swoich fanów z niezwykłą metamorfozę. Wydaje się, że Yana Suhova przed i po operacji – to dwie różne osoby. Co skłoniło dziewczynę do tak dramatycznej zmiany?


życiorys

Znany członkiem urodził się w lecie 1992 roku w Penza. Jej dzieciństwo było nie różni się od swoich rówieśników z dzieciństwa. Ian próbował zadowolić swoich rodziców dobre stopnie. W wieku trzynastu lat, ona odchodzi z rodzicami Penza i przeniósł się do Moskwy. Po ukończeniu szkoły, idzie do Międzynarodowego Instytutu, zaczyna szukać pracy w modelingu. Ale prawdziwy przełom w karierze dziewczynki staje się popularnym show, który rozstrzyga ona łatwo przechodzi i wydaje się widzom jako członek koncert Yana Suhova.

„Wakacje w Meksyku”

W przeciwieństwie do swoich partnerów w serialu, stała skromność i dobre wychowanie. Oni nigdy nie wszedł do walki i nie spiskują, aw relacjach z płcią przeciwną był bardzo niski profil. Wybór Heartthrob, przez cały koncert próbował zbudować sojusz długoterminowego z nim. Było dziewczynka i osłabienie. Cicha i spokojna Jan pod wpływem alkoholu zamienia się w prawdziwą burzę! Rano była przykro o wydarzeniach i przez długi czas nie opuści mury sali. Jej chłopak wybaczył wszystkie emocjonalne wybuchy kochanka. Nad tym projektem para grał zaimprowizowany ślub po raz kolejny udowodnić szczerość swoich uczuć. Fani wciąż pamiętają sty jako bardzo uroczej i pięknej przyrody. Porównując zdjęcia, gdzie Yana Suhova przed i po operacji, trudno uwierzyć, że to ta sama dziewczyna.

za kulisami

Po zakończeniu pokazu ona chętnie dzielili się swoimi wrażeniami z gorącego kraju i projektu jako całości. Yana Suhova, biografia, która skrywa wiele faktów, powiedział dziennikarzom, że trudno było się przyzwyczaić do ciągłego sterowania kamerami oraz niezdolność być sam ze sobą, a spacer wzdłuż plaży. W dniu przyjazdu w willi wszyscy faceci natychmiast chwycił telefon, więc wyspa jest bardzo dużo brakuje komunikacji ze światem zewnętrznym i komunikowania się ze swoimi rodzinami.

Miłość była prawdziwa. Powiedziała, że nie będzie w stanie udostępnić pojedyncze łóżko z człowiekiem, któremu nie czułby przetargowych uczucia. Wybór kandydatów był mały, ale jeszcze udało się znaleźć szczęście. Niestety, chłopaki sobie sprawę, że nie mają przyszłości i postanowił zostawić na koniec projektu. Według większości kobiet, bez negatywnych rozstania czuli i nadal panuje ciepła stosunków. Należy zauważyć, że Yana Suhova przed i po operacji wewnętrznie – ten sam, zmiany zewnętrzne nie wpłyną na jego otwartość i życzliwość.

Życie po wystawie

Po zakończeniu popularnego show wróciła do Moskwy. Cztery miesiące raj na luksusowej willi w Meksyku lewo dziewczynie wiele przyjemnych wspomnień.

Dziewczynka spadła na popularności, ona nie mogła tego znieść. Upadła na dłuższy depresję i nie chciał opuścić mury jego domu. Fani nie mogą spocząć, widząc jedynie charakter dziewczynka reality show. Teraz Yana Suhova o życiu po projekcie mówi niechętnie. Szczególnie trudne były pierwsze kilka miesięcy po powrocie do Moskwy. Ian przyznaje, że na początku było bardzo ciężko, ale teraz jest wdzięczny do tego cennego doświadczenia.

Teraz John często działał w teledyskach i magazynów mody. Co więcej, tworzy własne projekty. Wydaje się, aby kontynuować karierę modelki ciągnęła z pojawieniem się takich eksperymentów, aby osiągnąć optymalne parametry. Gwiazdy fani są podzielone na dwa obozy: jedni uważają, że Yana Suhova przed operacją wyglądała dużo bardziej uroczy niż po. Inni stanowczo podkreślił, że podjął właściwą krok na drodze do doskonałości. Ale co dokładnie się zmieniło kobietę?

plastikowy twarzy

Porównując zdjęcia, gdzie Yana Suhanova przed i po plastiku, można zauważyć, dramatyczne zmiany. Ona zmieniła kształt brwi, nos wykonany z tworzywa sztucznego, co daje mu więcej elegancji. Poprawiono kształt i wielkość warg, dodając do nich większość. Według plotek, dziewczyna – częstym klientem salonów kosmetycznych: okresowo robi „strzały Beauty”.

Ale nie zrobił wyłącznie chirurgii plastycznej i zmienił swój wizerunek – od Brunet kobieta odwróciła się do blondynki. Odnosi się wrażenie, że Jan chce Sukhov możliwie odejście od wizerunku, w którym brała udział w projekcie. Kobieta jest teraz choć uległy zmianie, z obrazem przeszłości nie było.

Plastyka piersi

Ona nie reklamować zmiany w wyglądzie i stara się uniknąć pytania o pracy wentylatorów. Ona woli pozostawić to w tajemnicy, ale zagorzali fani zauważyć kolejne zmiany w wyglądzie gwiazdy. Tak więc, jeśli porównać wyglądało Yana Suhova przed i po zabiegu, można zobaczyć, jak wiele się zmieniło kształt piersi dziewczyny. микроблоге , поклонники уверены, что и эта часть тела не обошлась без преображения. Sądząc po zdjęciach, które ona miejsca w swoim mikroblogu fani wierzą, że ta część ciała nie była bez transformacji.

Po wzięciu udziału w show ona zmieniła się znacząco pod względem wyglądu. To nie to samo Yana Suhova z „wakacje w Meksyku”. Co było impulsem do takiej drastycznej zmianie, możemy się tylko domyślać. Ona odmówił komentarza w tej sprawie i pozostawia fanów z niedowierzaniem.