266 Shares 6927 views

Alexey Uchitel, reżyseria: biografia, życie osobiste, filmy

Nic dziwnego, że popularna plotka głosi, że to naprawdę utalentowany człowiek jest utalentowany we wszystkim. To stwierdzenie jest prawdą w odniesieniu do wielu wybitnych osobowości współczesnej Rosji, która wydaje się być zły i Alexey Uchitel. Kierowane przez wielu znanych filmach i stał się bohaterem tego artykułu. Jego przeznaczenie i osiągnięcie uważamy szczegółowo.


narodziny

Alexey Uchitel, którego filmy są teraz przeglądania przez miliony widzów, urodził się w sowieckim Leningradzie (obecnie Sankt Petersburg), 31 sierpnia 1951 r. Wiele osób uważa, że nauczyciel – to twórczy alias pracownika krajowym, ale to wszystko jest prawdziwe nazwisko Alexei Yefimovich.

Wyjaśnienie jest proste: ojciec naszego bohatera urodził się w miejscu, w którym nazwa została przeznaczona przez osobę, na podstawie swego rodzaju szczegóły, więc łatwo jest założyć, że jeden z jego przodków zaangażowanych w nauczanie.

Kilka słów o rodzinie

Wielu wie, że Alexei Uchitel – reżyser, scenarzysta, producent, operator filmowy i założyciel studia filmowego. Ale nie każdy wie, że jego ojciec był również zaangażowany w kierowanie i pisząc scenariusz. Efim Uchitel trwało dwadzieścia dwa filmy, z których wiele zyskały popularność wśród ludzi. Małe Alesha często był z ojcem na planie i zobaczyłem pracę trupy aktorskiej i cały proces tworzenia filmu. Dzięki papieża i Aleksego kochał dokumentalne.

W wieku siedmiu lat, chłopiec zaczął uczęszczać kinokruzhok Pałac Pionierów. Nieco później, młody człowiek zaczął poświęcić się fotografii, co by spędzić wiele godzin chodzenia po ulicy z kamerą i usuwanie okolicę. Jednak ten entuzjazm nie trwał zbyt długo i wkrótce chłopiec wrócił do kina.

formacja

Jest dzisiaj Alexei Uchitel – reżyser światowej sławy, w 1969 roku, po ukończeniu szkoły nie udało mu egzaminy VGIK, że udało się zrobić Wydziału Reżyserii. Jednak chłopak nie poddawał się i przez wiele lat pracował jako asystent operatora, co pozwoliło mu na zdobycie cennego doświadczenia, które było bardzo przydatne do niego później w szkole i życiu.

W 1970 roku Aleksiej Yefimovich ponownego składania dokumentów na studia i został studentem Instytutu Kinematografii. Pięć lat po pomyślnym ukończeniu powrócił do Leningradu, gdzie został pracownikiem Wytwórni Filmów Dokumentalnych.

Kluczowym zwrot w karierze

W 1988 roku, Alexei Uchitel – reżyser, który ma prawie nikt nie wie. Niemniej jednak, zrobił film „Rock w Rosji”, który szybko stał się popularny. Film poświęcony był wówczas młodym Jurij Szewczuk i Boris Grebenshchikov. Jest to praca pozwoliła nasz bohater szybko stał się ulubionym wśród ludzi i pozwoliła mu przejść na wyższy poziom.

Jakiś czas później, Alex zaczął próbować swoich sił w roli operatora. Jego film, zatytułowany „Bypass” otrzymał wielkie uznanie. Obraz powoduje, że widz myśleć o granice między rzeczywistością a szaleństwem. To funkcje przeplatają się jak w kinie gra i dokumentalnej.

Deklaracja kina artystycznego

W 1996 roku Aleksiej Yefimovich debiut fabularny usuwając taśmę „Mania Giselle”. Obraz jasno Mistrza że kierowanie filmy dokumentalne różnią się od podobnych działań w kierunku sztuki, chociaż istnieje wiele podobieństw. Film ostatecznie został wyróżniony podczas festiwalu w Cannes we Francji.

Nieco później reżyser popełnił „Dziennik żony”, który opowiada historię skomplikowanego i bardzo mylące życia Bunin. Na zdjęciu był zaangażowany aktorów jak Andrey Smirnov, Jewgienij Mironow, Galina Tyunina. Praca została nagrodzona „Nika-2000” to prestiżowe wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Mediolanie.

Na szczycie sukcesu

Alexey Uchitel, którego filmy wielokrotnie nagradzane na festiwalach na całym świecie, jego triumfalny pochód kontynuowane w 2003 roku, usuwając obraz „The walk”. To ona stała się właścicielem głównych nagród w Syracuse i Cleveland.

Po dwóch latach, reżyser został ponownie nagrodzony. W tym czasie on zabezpieczony sukces filmu „marząc o kosmosie”, który został oznaczony przez „Złotego Jerzego” i „Golden Eagle”.

W 2008 roku nauczyciel wyreżyserował film „Captive”. Podstawą struktury ustanowione produktów Makanina „Kaukaska branka”. Znaczenie dyrektora pracy sprowadza się do czegoś tak prostego jak prawdy o świecie – zawsze należy starać się znaleźć wspólną płaszczyznę i dojść do porozumienia, ponieważ nawet najbardziej gorzkie przeciwnicy mogą również zgodzić, a to jest czasami jedyną drogą do zbawienia. Ten film w tym samym roku otrzymał nagrodę „Kryształowy Globus” w Bułgarii.

Ostatnim dziełem reżysera jest film „Matylda”, który ukaże się na stopniowe masowej na wiosnę 2017 roku. Obraz opowiada widzom o osobistej relacji między tronu Nikolaem Romanovym i tancerz Matildoy Kshesinskoy. Film ma prawie nikt nie widział, a on już zrobił dużo hałasu, jak niektórzy deputowani Dumy Państwowej uwierzyć, że obraża uczucia wierzących.

cechy

Alexey Uchitel, którego życie osobiste jest, jak większość ludzi publicznych znane wielu, jest profesjonalnym wielką literą. Najprawdopodobniej to wyjaśnia jego próżność. Reżyser naprawdę chciał wygrać i być popyt. Jego zdaniem, powinien być usunięty nie tylko filmy i zdjęcia, które mogłyby być równie dobrze przyjęty przez krytyków, jak i publiczności.

Status związku

Alexei Uchitel (żona – Kira Saksaganska) udaje się nie tylko w pracy zawodowej, ale także jego życie osobiste. Jego żona prawny i partner i partner biznesowy, podobnie jak jej mąż pracuje w ich ogólnej wytwórni filmowej „Rock”.

W odniesieniu do spadkobierców reżysera, dzieci Alekseya Uchitelya – dwóch synów, najmłodszy z nich jest również poszedł w ślady ojca gwiezdnej.

plotka

Alexei Uchitel i Yuliya Peresild dzisiaj, według wielu, nie tylko twórczym tandemie, ale para miłości. Ta wersja przedstawienia, ponieważ nie jest tak dawno temu, reżyser był widziany we wczesnych godzinach porannych przy wejściu do domu aktorki z pakietów w rękach. Podejrzani publiczne, które łączy je nie tylko praca, ale także osobisty związek. Choć Alexei Uchitel i Yuliya Peresild zdecydowanie zrezygnować z intymnej relacji i opinii publicznej nie romans między nimi nie może być śledzone. Niemniej jednak, ich platoniczne relacje trudno w to uwierzyć, ponieważ były one rozpatrywane w różnych miejscach publicznych samych, często we wczesnych godzinach porannych.

hobby

Alexey Uchitel, którego życie osobiste zostało omówione powyżej, jest zagorzałym fanem tenisa. Mimo napiętego harmonogramu, stara się poświęcić czas na dwa treningi w tygodniu, a często gra w różnych turniejach amatorskich.

Również dyrektor kocha piłki nożnej i wszystko z nią związane. Ponadto Aleksiej Yefimovich uważa, że piłka nożna i filmy wiele podobieństw, ponieważ trener na boisku – to praktycznie to samo, że reżyserem na planie.

Ponadto nauczyciel dużo czyta i nie ukrywam, że w poszukiwaniu nowych książek do scenariuszy. On odwiedza także teatry, które realizuje również egoistycznych celów – poszukuje nowych twarzy do swoich dzieł filmowych.

Sporo czasu dając Alex i działań społecznych. On wchodzi do zarządu Związku rosyjskich operatorskich oraz jest członkiem Rosyjskiej Akademii Motion Picture Arts «Nick».