261 Shares 6451 views

Najlepszy tusz do rzęs – co to jest?

Są pewne pytania, które pojawiają się stale i jednoznacznie na nie odpowiadają. Więc pytanie "jakiego rodzaju tusz do rzęs jest najlepszy?", Zbyt, często nie ma odpowiedzi lub odpowiedzi tak bardzo, że oczy podskakują. Postaram się skierować cię w świat tuszy.


Co mam zacząć od wyboru tuszy? Z tym, co mamy. Oceń rzęsy. Nie oszczeruj – próbuj oceniać obiektywnie. Jak długodługie i grube – są to dwie cechy rzęs, z których będziemy opierać się na wyborze tuszy. Poza tym istnieją oczywiście inne: ile rzęs potrzebuje na przykład skrętu lub koloru rzęs. Ale głównym, moim zdaniem, są pierwsze dwa.

Jeśli rzęsy są wystarczająco grube, ale krótkie, to najlepszy tusz do rzęs w twoim przypadku wydłuża się. Działa dokładnie z długością. W składzie znajdują się specjalne składniki, dzięki którym rzęsy są oddzielone i wydłużane – najczęściej są to nylon lub jedwabne włókna. Przedłużenie tuszy ma specjalny kształt szczotki, dzięki czemu w przypadku zabarwienia rzęs tusz do rzęs pozostaje wystarczająco długi do przedłużenia. Zazwyczaj jest to forma spirali. W sklepach można zobaczyć i podwoić tusz do rzęs – najpierw nakładamy białą lub przezroczystą masę na rzęsy – modelujemy rzęsy, a następnie przykrywamy ciemnym pigmentem.

Jeśli rzęsy nie mają problemów z długością, ale chcesz dodać objętość, należy zwrócić uwagę na mascara luzem. Sprawi, że rzęsy będą puszyste. To najlepszy tusz do rzęs, które stale zmieniają się w "łapacze pająka", czyli sklejone na kilka dużych. Jeśli rzęsy są niewiele, wygląda na to, że jest to katastrofalne. Skład tuszy zawiera specjalny wosk, który po zastosowaniu pokrywa rzęsy i wydaje się, że ich więcej. Są ustalone w pewnej odległości od siebie, dzięki czemu dostajesz widoczną głośność. Taki tusz do rzęs można rozpoznać za pomocą pędzla w kształcie beczki lub pędzla o szczepach o różnych długościach – dla lepszego efektu.

Wpływ rzęs "jak po pincetach" można uzyskać za pomocą specjalnej szczoteczki pincetowej. Z reguły skład tuszy nie różni się od składu przedłużenia lub luzem, ale szczotka jest zakrzywiona. Rzęsy wzrastają, a szczotka je naprawia. Wygląd staje się ekspresyjny i otwarty.

Dziś bardzo popularne tusze z efektem fałszywych rzęs pod wieloma względami ze względu na popularność budynku. Są to te same tusze uniwersalne, ale z wyraźniejszym efektem. Często można spotkać dobre recenzje na tusz do rzęs z efektem fałszywych rzęs z Yves Saint Laurent.

Tatki kolorowe świetnie wyglądają latem, grają w słońcu z niebieskimi, fioletowymi, różowymi i wiele innych odcieni. W każdym smaku jest bardziej spokojny brąz i szary.

Oczywiście, nie zapominaj, że najlepszy tusz do rzęs jest nie wodoodporny. Jeśli wybierasz się na wesele, utwórz rzęsy taką farbą i nie będziesz musiał sprawdzać makijażu w każdej chwili dotykowej (co jest dużo weselne, zgadzasz się).

Są tusze łączące zarówno objętość, jak i długość – uniwersalne. Jeśli nie widziałeś żadnych oczywistych problemów na rzęsach – najprawdopodobniej potrzebujesz takiego tuszu do rzęs. To, jak sama nazwa wskazuje, rozciąga i podnosi objętość do rzęs.

Teraz wybór tuszy jest ogromny, jest dostępna klasa masowa i elitarny apartament. Stale pojawiają się wszystkie nowe i nowe znaczki. Tak więc stosunkowo niedawno rynek kosmetyków dekoracyjnych został wysadzony przez markę Vivien Sabo. Ona ma bardzo demokratyczne ceny, a jakość, sądząc po recenzji, jest doskonała.

Spróbuję podsumować i podać statystyki. Według opinii kupujących, najlepszy tusz do rzęs z efektem wydłużającym to teleskopowy (teleskopowy) L`OREAL z rynku masowego i Iconic z firmy Dior z zestawu.

Najlepszy tusz do rzęs z efektem objętości – MAYBELLINE Volume Express – aczkolwiek w pierwszym roku, w liderach, ma wiele odmian, a Lancome – hipnoza z zestawu.