516 Shares 2814 views

Co to jest HTML i co „jeść” …

Wraz z rozwojem Internetu i rosnącą liczbą stron internetowych, wiele osób uważa, atrakcyjną pracę programowania w sieci. Stąd zainteresowanie mechanizmów, dzięki którym rośnie sieć, w tym, jak zbudować stronę internetową, jak kodować informacje, kosztem dowolnym języku programowania, który jest internetową HTML i tak dalej …


Web Development – jedna z form informacji kodowania, przeznaczonych do transmisji danych w sieci World Wide Web. Obecnie istnieje więcej niż jeden język, który służył jako podstawa do kodu HTML.

Co to jest HTML? Jest to sposób, aby umieścić tekst, hiperłącza i obrazy, wideo i animacji na stronach internetowych, które tworzą strony internetowe i portale. Informacja napisany w języku HTML, siła czytać tylko doświadczony programista WWW. Przeciętny użytkownik dane pomaga identyfikować przeglądarkę internetową (Internet Explorer, Mozilla Fire Fox, Opera lub Chrome). Oznacza to, że program przetwarza informacje i wyświetla je w postaci, w jakiej został on za zadanie pokazać odwiedzającym.

Cel ten można łatwo osiągnąć za pomocą instrukcji zawartych w plikach HTML. Co to oznacza? Napisz strona internetowa jest łatwe, jeśli wiesz, podstawowe elementy języka, zwany znaczniki lub deskryptorów. Z nich można ustawić żądany rozmiar czcionki, umieścić tekst w środku, wstawić obraz lub hiperłącze. Oto jak to działa: prosty notatnik można przypisać tagi, wstawianie tekstu, określ ścieżkę do obrazka lub wstawić link do strony internetowej pomiędzy. Następnie zapisz plik jako stronę internetową (w formacie HTML), aby umieścić na serwerze (jeśli nie ona, to ktoś inny zapłacił hosting) i podać link do wszystkich użytkowników. Z poniższego linku, web page użytkownicy będą widzieć tego, co zostało zakodowane w pliku: tekstu, obrazu i hiperłącza.

Odpowiadając na pytanie, co to jest HTML i jak go używać do budowania stron internetowych, należy zauważyć, a niektóre z problemów związanych z programowaniem stron internetowych.

Od czasu przyjścia do przeglądarek internetowych, nie tylko ulepszona wersje tego programu, ale również językiem HTML. Eksperci zalecają developerzy do „write” podstawowe informacje na stronie internetowej przy użyciu prostych kodów, „przestarzałych”, tak, że każdy może go zobaczyć tylko starszej wersji przeglądarki internetowej. Reszta usług rozrywkowych mogą być zapisywane przy użyciu innych języków i technologii: Java, JavaScript, Flash, PHP, MySQL. To właśnie z powodu różnic w wersjach użytkownik widzi przed sobą zniekształconą informację (tekst, wydany dla marginesów strony, obraz, przesuwany w dół lub w ogólnym braku wyświetlacza). Te błędy mogą zostać poprawione przez otwarcie strony do innej przeglądarki lub uruchamiając specjalną aplikację w przypadku Flash (przeglądarka oferuje taką możliwość, trzeba tylko nacisnąć „Moduł Aktualizacji”, ale potem znowu nie wszyscy). Jednak nie wszystkie błędy mogą zostać poprawione.

Na ten problem miałem z organizacją pracy na świecie – Consortium (W3C Świat WideWeb konsorcjum). Specjaliści firmy stworzyły szereg zaleceń w nadziei uniknięcia rozbieżności w oryginalnym wzornictwem i wyświetlić go na ekranie użytkownika. Wszystkie zasady pisania, które przystąpiły do protokołu HTTP. Dlatego HTML-programowanie było i jest podstawą do tworzenia witryny, mimo pojawienia się bardziej proste i zaawansowane informacje kodowania języków. Dlatego wszyscy przybysze polecam rozpoczęcie od zbadania kodu, a mianowicie jego najnowszej wersji – HTML 4.01 lub XHTML, tak aby nie popełniać błędów podczas pisania stron internetowych. Nie na darmo nazywa się standardem HTML i kod uniwersalny do układu tekstu na następnej stronie. Po przestudiowaniu go, każdy będzie w stanie opanować inne, bardziej zaawansowanych technologii tworzenia stron internetowych.

Stąd takie zainteresowanie w tej kwestii, która jest HTML, jest to uzasadnione potrzebą jej studiowania. O ile, oczywiście, dążenie do jakości wykonania swojej pracy …