133 Shares 1375 views

Elektryczne BMW – kaprys dzieci na każdą okazję!

Każde dziecko marzy jak najszybciej, aby wyrosnąć na jak ich rodziców. Elektryczne BMW – dorosłe dzieci maszyny analogowe. Jego wygląd jest niemal identyczny jak obecny jeep BMW X6, różnica jest tylko w przypadku braku dachu w małym kompaktowym samochodzie. Twoje dziecko poczuje się jak prawdziwy kierowca na drodze, ponieważ ta maszyna jest w stanie zaimponować dzieciom, nawet desperacki kierowca.

Atrakcyjnych zabaw elektryczny samochód BMW X6?

Unikalna konstrukcja, miłe oczy, nie tylko dzieci, ale także rodzice sami, opracowanych na podstawie licencji od znanego producenta samochodu i dokładnie tak samo jak wygląd samochodu. Chociaż elektrycznych BMW – dzieci, to wszystko naprawdę, że otwarte szeroko otwarte drzwi po obu stronach, które Włącz światła, dwa mocny silnik, włącznik zapłonu, bardzo wygodne skórzane fotele, szyby, i, oczywiście, BMW markowe odznaki, określające markę samochodu. Ponadto, dźwięki, które publikuje samochód dzieci jest bardzo prawdopodobne, a muzyka, która jest, gdy wylewanie potężnych głośników, z pewnością rozweselić swoje dziecko i przyciągnie uwagę na ulicach zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Sam samochód wykonany jest z metalowej ramie i bezpiecznego tworzywa sztucznego odpornego na uderzenia, a ciało jest pomalowane w kolorze nevygorayuschy, pięknie opalizujące w słońcu.

Specyfikacja pojazdu elektrycznego

BMW dzieci elektryczny samochód ma bardzo kompaktowe, więc będzie łatwo być w stanie utrzymać go na balkonie, w korytarzu lub na podeście z podłogi. Długość, szerokość i wysokość są tylko 117, 73,5 i 59 cm, odpowiednio. Waży 17 kg, co jest bardzo mało dla tak potężnego samochodu. Wliczony znajdziesz ładowarkę, akumulator, dwa potężne pilota, pracując z pomocą Bluetooth, a także doprowadzić do MP3 i samochodu. Siedzenie w samochodzie dziecka w tylko jedno, ale jest to bardzo wygodne i przestronne. Dwa potężne pojemność baterii 35 watów każdy pojazd umożliwiają pracę na dwie godziny bez przerwy. W tym przypadku, pełne rozładowanie wystarczy umieścić je w ładunku i odległości 8-10 godzin dziecięcego porażenia SUV BMW znowu do Państwa dyspozycji.
Dlatego drzwi do samochodu wyposażonego w specjalne zamki, otwieranie i zamykanie odbywa się płynnie i praktycznie bezgłośnie. Koła silne, wykonane z tworzywa sztucznego z centralnym płytki PVC. Urządzenie posiada dwie prędkości do przodu i jeden do tyłu ruch. A żeby go przenieść, wystarczy nacisnąć przycisk zapłonu, dźwięk emocjonujący wóz trudny do odróżnienia od obecnej.

Dorosły jeep – marzenie każdego

Jeśli kupisz dla swojego dziecka elektryczny BMW, radość dzieci jest nieuniknione! Po tym wszystkim, jest to marzenie, zarówno dla chłopców i dziewcząt. Gama kolorów jest zróżnicowana, dzięki czemu można wybrać dokładnie to, co dziecko chce się bez trudności. Ponadto Łazik nie tylko dla dzieci atrakcyjny wygląd, ale również zawiera maksymalną liczbę opcji:

  • Otwieranie i zamykanie drzwi po obu stronach, których konstrukcja jest możliwie blisko Obecnie dzięki zastosowaniu wkładek z tworzywa sztucznego, szkła;
  • prawdziwy samochód ryk naciskając przycisk zapłonu;
  • obejmuje przednie i tylne światła, wnętrze świeci na desce rozdzielczej;
  • Dwa ustawienia prędkości podczas ruchu do przodu i do tyłu możliwość poruszania się w tym samym tempie;
  • bezpieczne, trwałe i nevygorayuschy tworzywo sztuczne korpusu samochodzie dzieci;
  • Obecność FM odbiorniku plikami MP3.

O nim marzą o nasze dzieci!

Nawet jeśli dziecko jest zbyt młody, by prowadzić samochód samodzielnie za pomocą produkcji i przesyłu pedału hamulca i gazu, można łatwo zrobić to za niego. Można zdalnie uruchomić, zatrzymać i skręcić kierownicę samochodu za pomocą pojedynczego panelu sterowania. Jednak o siedzenie jest pas bezpieczeństwa, który może być dołączony małe dziecko, aby zapobiec jej wypadnięciu z samochodu. Wszystkie te funkcje i opcje ładne doprowadzi do nieopisanej rozkoszy nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Mała kopia słynnego jeep BMW X6 nie pozostawi nikogo obojętnym. samochód elektryczny dla dzieci jest piękny, zwarty, bezpieczne i niezawodne. Wykonać mały sen tak proste!