617 Shares 6311 views

Co to jest Wi Fi

Po pierwsze, sieć dane zostały okablowane i niskiej prędkości, szybki później pojawił sieci przewodowej. Ale idea stworzenia czegoś nowego podekscytowany umysłach wielu, a teraz jest sieć bezprzewodowa. Powiedzmy sobie z tej nowej koncepcji.

Więc, co jest Wi Fi? Wi-Fi obejmuje realizację transmisji danych za pomocą technologii bezprzewodowej. System ten pozwala na łączenie się z siecią bezprzewodowo, za pomocą sygnałów radiowych. Wiele wiadomo, że fale radiowe są najdłuższe długość fali w widmie, ich długość można zmieniać wielkość piłki nożnej a rozmiarach boisko do siatkówki. Sygnały Radiowave unoszone przez radio transmisji, telewizorów terminali mobilnych i innych.

Analizując to, co jest Wi Fi, koszty wpływają na koncepcję punktu dostępowego. Poniżej jest powszechnie rozumiane zaprojektowany lokalnego węzła sieci bezprzewodowej, do której przypisany jest zadanie centralnej nadajnika i odbiornika sieci. Węzeł dostępowy zazwyczaj składa się z urządzeń, w tym anteny nadajnika radiowego oraz wbudowaną kartę sieciową. Teraz można dotknąć termin Hotspot, na podstawie którego terytorium jest powszechnie rozumiane wyposażonych punktów dostępowych pozwala klientom łączyć się z siecią. Obszar ten może być dostępny w różnych obszarach działalności, w domu; powszechnie dostępny Wi-Fi na lotniskach, w hotelach, kawiarniach i innych miejscach, gdzie jest udzielanych bezpłatnie lub za niewielką opłatą bardzo.

Analizując to, co jest Wi Fi, należy powiedzieć o innych kategoriach. Hotspot – strefa działania jednego lub wielu połączonych węzłów o dostęp. Może ona obejmować różne przestrzenie. Może to być mały pokój o ścianach wykonanych radionepronitsaemymi lub obszar kilku kilometrów kwadratowych, gdzie istnieje kilka węzły dostępowe. W ten sposób mogą być rozmieszczone i tak zwane mieszane lub komórkowego, komunikacji. Dzięki tej technologii zapewnia peer to peer metodę połączenia, która dostarcza urządzenia mogą bezpośrednio komunikować się ze sobą. Taka metoda jest często używany do gier online, jak również podczas pracy z różnymi aplikacjami elektroniczną.

Organizacja sieci bezprzewodowej w początkowej fazie była związana z różnych problemów związanych z oddziaływaniem rozmaitych urządzeń. Po tym, związek o nazwie Wi-Fi Alliance rozpoczęło prace nad tym problemem, w celu zaspokojenia potrzeb poprzez poprawę technologii użytkownika. Jeśli jest znaczek „Wi-Fi Certified” na urządzeniu, jest to gwarancja dla nabywców, które będą wchodzić w interakcje z urządzeniami takimi jak on. Produkty te są w stanie przy użyciu losowo punkt dostępu, który umożliwia komunikację z innymi urządzeniami, które posiadają odpowiedni certyfikat.

Teraz można powiedzieć o SSID urządzenia i jego celów. Ich proliferacja jest bezpośrednio związany z identyfikatorem instalacji usługi. Z tego kodu nie trafia do żadnego wszystkie pakiety w sieci bezprzewodowej. Kod zawiera cyfry i litery. Urządzenia próbują połączyć ze sobą przez kanały komunikacji bezprzewodowej muszą używać tego samego kodu. Proces ten jest nazywany związkiem Association.

Tak więc, jeśli nadal nie rozumiem, co Wi fi, to możemy mówić o ważnych elementów urządzeń Wi-Fi. Istnieją dwa elementy, które są uważane za podstawowe. Komputer ten urządzenia, w tym technologii radiowych oraz urządzeń małej mocy – punkty dostępu podłączonych do sieci lokalnej lub Internetu przez sieć bezprzewodową. Pomiędzy nimi są połączone wolnym paśmie radiowym, który jest specjalnie stworzony dla użytkowników.