848 Shares 996 views

Chiny kupują świeże Canadian Air

Kanadyjska firma sprzedaje ośrodek narciarski powietrza w butelkach. Jej przedstawiciele twierdzą, że teraz jest duże zapotrzebowanie wśród konsumentów w Chinach.

Pierwsza partia „życiodajnego powietrza” (500 butelek) wypełnionej świeżym powietrzu w Rocky Mountin, trafił do sprzedaży w Chinach w ubiegłym miesiącu i został wyprzedany w ciągu dwóch tygodni.

Dyrektor departamentu w Harrison chińskiej Wang powiedział, że wiele pre-zlecenia są obecnie odbierane. W zależności od wielkości pojemnika, świeże powietrze można kupić za 14-20 dolarów.

Będzie importowany rozwiązanie problemów smog powietrza w Chinach?

North China często są owiane smog, zwłaszcza w miesiącach zimowych, kiedy domy i elektrownie spalające węgiel aby ogrzać. Wcześniej w Pekinie zamknęły szkoły i ograniczony ruch z powodu złej jakości powietrza.

Współzałożyciel firmy, która sprzedaje „życiodajnego powietrza,” Mojżesz Lam twierdzi, że ten biznes pomysł przyszedł do niego w ubiegłym roku, gdy eBay sprzedał pakiet z powietrza za 99 centów.

Sprzedaż w Chinach rosną ze względu na nowość, choć wiele osób uważa, że nowy produkt ma prawdziwą funkcjonalność. Dla czystego powietrza Kanady – jest to normalna rzecz, ale w Chinach sytuacja jest zupełnie inna. Lam pewien, że jeśli Chiny mogą importować żywność i wodę, powinna mieć prawo do kupna i czyste powietrze.