260 Shares 6930 views

Jak leczyć wen

Wen (lub są one nazywane w medycynie – tłuszczak) – małe wielkości formacji, które składają się z komórek tkanki tłuszczowej. Mogą one występować na każdej części ciała, najbardziej nieprzyjemne doświadczenie – to jest, gdy pojawiają talk na twarzy. Same w sobie nie powodują ból i, w rzeczywistości, nie jest szczególnie wpływa na ogólny stan zdrowia. Wen prawdopodobieństwo przejścia do złośliwego guza jest bardzo mała.


Najbardziej prawdopodobną przyczyną tych formacjach jest uważany miażdżycy lub zablokowania kanałów łojowych. Ale całkowicie przyczyną nowotworów tłuszczowej nauki nie były badane. Tłuszczak może wystąpić zarówno u kobiet i u mężczyzn, a wiek osób cierpiących na tłuszczak, może być absolutnie nikomu. Oni najczęściej występuje u kobiet w wieku od 30 do 50 lat.

Talk rozwijać się w tkance podskórnej, ale w szczególnych przypadkach możliwe jest ich pojawienie się w płuca, piersi.

Znalazłszy się na ciele jest formacja mężczyzn i kobiet myśleć o tym, jak traktować wen. Ale z czasem, gdy tłuszczak nie jest bardzo duża, ludzie się do tego przyzwyczaić i nie podejmować żadnych drastycznych środków. Jednak talk rośnie, a to prowadzi do zakompleksovannosti. Ponownie, jest pytanie, jak traktować wen, jak się go pozbyć?

Po pierwsze, trzeba od razu zrozumieć, że leczenie powinno być przeprowadzone przez wykwalifikowany personel. Tłuszczaki mieć negatywny właściwość do wzrostu wielkości, może rozwijać powikłania lub powodować raka. Nie można pozbyć się lampy naftowej, po prostu utraty wagi, to nie zniknie, ponieważ ze swej natury jest nowotwór.

Najczęstszą leczenia jest usunięcie. Jak usunąć wen? W zależności od wielkości tłuszczakiem praktykowane różne opcje.

Istnieją 2 proste sposoby. Jeśli talk małą średnicę do 3 cm, guz Pierce cienkie igły medycznej, przez które lek jest podawany, sprzyjając tworzeniu resorpcji. Jeśli tłuszczak ma duży rozmiar, jeśli pacjent ma przepisane operacji. Średnie talk usunięto pod znieczuleniem miejscowym, znieczulenie, duża – w znieczuleniu ogólnym. Po znieczuleniu ogólnym należy pozostać pod obserwacją przez 1-2 dni. Operacja prowadzi do całkowitego wyleczenia, w większości przypadków.

Aby zapobiec tworzeniu się tkanki tłuszczowej checkups nowotworowych co sześć miesięcy powinny być prowadzone. Można zidentyfikować guza za pomocą ultradźwięków lub promieni rentgenowskich. Wczesne objawy choroby są łatwo wykrywane, łatwiejszych podania i eliminację nowotworów.

Jak leczyć wen bez operacji? Nowoczesne eksperci wskazują na kilka sposobów. Sposób fal radiowych jest idealny do usuwania Wen małych rozmiarach. Leczy ran bez powstawania blizn, nie trzeba szwów. Sam zabieg jest bezkrwawy, ponieważ ona nie ma komplikacji.

Aby usunąć tłuszczaki na twarz i ciało części, które są otwarte do oglądania, najlepszy chirurgii laserowej. Rana po nim goi się bardzo szybko, nie pozostawiając śladu blizny.

Sposób przebicie aspiracji jest to, że guz cienką igłę wprowadza się i usuwa do jego zawartości. Jednak ta metoda posiada wady: tłuszczak powłoka nie jest usuwany, dzięki czemu możliwe nawrotu.

Tradycyjna medycyna w swoich odpowiedziach na pytanie „Jak leczyć wen?”. Skuteczny przeciwko Wen jest cynamon. Trzeba wziąć: 1-2 łyżki stołowe dziennie, aż do całkowitego zniknięcia lampy naftowej.

Jak leczyć Wen tradycyjnych metod? Wen ułożone na folii jajach kurzych. Mogą pojawić się po zastosowaniu zaczerwienienie i obrzęk. Jest to normalny efekt, a potem trzymał stary film jest usuwany i nowy nałożony. Folie wykonane przed zmianą pożądanego efektu.