858 Shares 9376 views

Seria „Jamajka”: aktorzy i role

Na jesieni 2012 roku na ekranach pojawił się cykl produkcji rosyjsko-ukraińskiej pod egzotyczną nazwą „Jamaica”. aktorzy projektu w chwili jego wydania były mało znane poza Dari Poverennovoy i Maksim Radugina, ale wkrótce niemal każdy, kto zagrał w filmie telewizyjnym, stał się sławny.

Fabuła serialu „Jamajka”

Więc co przyniosło taki niewiarygodny sukces projektu, był w stanie ominąć większość czasopism krajowych i zagranicznych w rankingu popularności magazynu „maklera”?

Pierwszym z nich jest oczywiście historia, która opiera się na trudnym losem dziewczynki Natasha Dzhamayeva pseudonimie „Jamajka”. Ta bohaterka matka zmarła podczas porodu, a młody ojciec, nie wiedząc, co zrobić z dzieckiem, wrzucił ją do drzwi innego domu. Chipy stwierdzono janitress i wychował jak własną córkę.

Z biegiem lat, Natasha dorastał, a okazało się być niezwykle piękny głos. Tymczasem, przybrana matka dziewczynki widział, więc dziewczęta musiały zamiatać ulice i zamiast śpiewać na ulicach, aby zarobić na życie.

Po chłopakami z sąsiedztwa mają popełnił rozbój. Aby odwrócić podejrzenia od nich, ich rodzice ułożone całą winę na Nataszę. Przeciwko niewinnej dziewczynki wniosła sprawę karną, a śledztwo zostało przypisane Sergeyu Rykovu. Młody badacz był początkowo gotów dowieść niewinności dziewczyny, ale zakochał się w niej czuł moralny obowiązek porzucić sprawę.

Jego koleżanka Gabriella Siemaszko doświadcza uczucia do niego zazdrosny o Rykov i zapewnił, że nowa badacz Dzhamayeva osadzony w więzieniu. Jednak Siergiej nadal nie odpowiedział na jej uczuć i poślubił jej młodsza siostra, Margot, wkrótce w ich rodzinnym urodziła dziecko.

Kilka lat minęło. Przez cały ten czas Jamajka nauczył się dostosować się do trudnego życia w więzieniu. Pomimo wrogości wobec niektórych więźniów, była w stanie pozostać przyzwoitym człowiekiem. Okazało się śmiertelne dla dziewczynek znajomości z Anną Iwanowny – nauczyciela w kolonii. Po rozpatrzeniu prawdziwy talent Natasza wzięła ją pod swoje skrzydła. Nauczyciel znalazł więzień utalentowanego trenera wokalnego, na Jamajce i wkrótce opanujesz podstawy notacji muzycznej, nauczyć się kontrolować swój głos i zaczął czytać dobre książki.

Przybrana matka Natasha, całkowicie rozczarowany z ludźmi, popełnił samobójstwo. Wykonana Rykov raskayatyasya w ustawie i nadal pomaga Dzhamayeva wolność. Oto tylko dawna uczucia do dziewczyny wybuchła ze zdwojoną siłą, a on nie wiedział, co zrobić.

Tymczasem Gaby próbuje sprowokować konflikt pomiędzy jego siostry i na Jamajce. W końcu ona konfrontuje swoją siostrę z klifu, a ona wpada w śpiączkę. Winny takie same na całym wszystko rozważyć Jamajkę i deklarują kobieta chciała. Aby zapisać Nataszę, Anna pomaga jej mieć operację plastyczną i uzyskać nowe dokumenty. Razem idą w poszukiwaniu prawdziwej Jamajki matki i spróbować pomóc Margot przyjść do głowy, gdyż jest jedyną osobą, która mogłaby udowodnić niewinność Nataszy.

Bohaterami projektu

Oprócz skomplikowanej fabuły, pod warunkiem spełnienia szeregu popularność aktorów „Jamajka” i role, które są tak dobrze wykonywane. Wiele widzowie zostali oskarżeni w projekcie są zbyt ciasne, ale w dalszym ciągu obserwować go przez wzgląd na ulubionych bohaterów. Główną bohaterką Natasha Dzhamayeva (aktorka Ludmiła Svitova) szczery i podatne dziewczynka. Jednak ona jest bardzo odważny i zdolny do odparcia każdego, kto spróbuje ją skrzywdzić. Jamajka postać jest niejednoznaczna: z jednej strony, że jest gotów oddać swoje życie dla rodziny i bliskich, z drugiej strony, może odmówić osobistego szczęścia, jeśli ze względu na konieczność działać nieuczciwie. Zmiana wyglądu, ona wymysla Ogrodnik w domu jego prawdziwa matka Viktorii Samginoy imieniu Valentina.

matka Nataszy – Victoria Samgin (Daria Poverennova) – pojawia się tylko w XV serii. Raz ona urodziła dziecko, które zostało utracone w młodości. Choć teraz, po tylu latach Victoria była w stanie osiągnąć wszystko, co może tylko pomarzyć (udanego biznesu, kochającego męża i córki, jego domu i pozycji w społeczeństwie), myśl o utraconej Czad nadal ją torturować. Przez naturę Samgin bardzo podobny do jego najstarszej córki, tylko dorosła i dojrzała w doświadczeniu. Jednak w odróżnieniu od Nataszy, Victoria dość wrażliwy i miłosne kobiety. z tego powodu, że okresowo powstają powieści na boku.

Sergey Rykov (aktor Maxim Radugin) – zakochany w Jamajce badacza. Rzetelny sługą prawa, a następnie prywatny prawnik. Jak Samgin dość kochliwy i czasami słabej woli. Jest to cecha, Gaby udaje się korby wielu ich intrygi. W trakcie serii był zakochany w Margot, a następnie na Jamajce, a następnie do Samghin. Bliżej do finału mylić w swoich uczuciach i stara się je zrozumieć.

Gabrielle (Gaby) Siemaszko (aktorka Natalia Rudova). Jedną z najbardziej uderzających i złożonych znaków. Jest to dość silna i zaradna kobieta, od dzieciństwa przyzwyczajony do uzyskania, co chce. Wszystko się zmienia, kiedy zakochuje się w Rykov – Gaby staje się obsesją nich. W celu zapewnienia wzajemności, to idzie do każdej podłości i zbrodni. Sergey ale nadal nie czuje wzajemnych uczuć. Dlatego Gaby skupia całą swoją nienawiść do Nataszy, a po jego siostra Margot. Ostatecznie staje się przyczyną samobójstwa ojca.

Kolejna postać serii, obsesję Jamajka – Nina cichy (aktorka Ekaterina Kisten). Disliking kobieta z powrotem w więzieniu, próbowała w każdy sposób, aby rozbić i nawet ją zabić. Jednak dzięki staraniom Anny Iwanowny wszystkie jej próby zakończyły się niepowodzeniem. Kiedy został zwolniony, Nina nadal prześladować Nataszę, chcąc go zniszczyć.

Anna (aktorka Vita Smachelyuk) – nauczyciel języka rosyjskiego i literatury w kolonii. Inteligentna i wykształcona kobieta. Bardzo mądry i zaradny. Jeden z najlepszych seriali telewizyjnych obrazów przepisanych. Trwale zapisuje Jamajkę z różnymi kłopotami. Jednocześnie z jej ust publiczność często usłyszeć klasykę poezji literatury i daje serii „Jamaica” smak. Zakochana w swoim lekarzem Oleg Panin, a ona odpowiada mu w zamian, ale relacje są tylko przywiązane do końca serii.

Ivan Kharitonov (Aktor Witalij Jegorow) – dyrygent, zakochany w roli głównej. Jako artysta, jest to postać dość miękki i giętki. Jednak w chwili niebezpieczeństwa objawia się jako prawdziwy człowiek.

Warto zauważyć, że projekt dużo męskich postaci, ale są one dość słabo orkisz i patrzeć moll na tle bohaterek serialu „Jamaica”. Aktorzy, którzy pełnili rolę mężczyzn w sobie nie są na tyle złe, ale ich bohaterowie jeden i wszyscy słabi i bezradni, można łatwo zarządzać sobą. Tak więc, ten projekt nie mógł wystarczająco zainteresowany męskiej publiczności.

Film „Jamajka”: aktorzy, Ulubione

Przed udziałem w „Jamaica” rosyjskiej aktorki Ludmiła Svitova udało się zagrać w kilku serialach, jak w rolach drugoplanowych, a głównym ( „Chas Volkova 3”, „Instytut Szlachetnych Dziewic”, „Ogórek Love”, „Made in ZSRR”), oraz także w filmie ( „Hear my heart”, „Lyubov.ru” i inne) .Chasche prostu dał aktorkę do roli kobiet wiejskich w okresie radzieckim. Jednak „Lyubov.ru” zagrała niecharakterystyczne dla wizerunku bogatej piękno, patrząc na jej prawdziwej miłości.

Co ciekawe, w „Jamaica” Svitova mogłaby pokazać zmienia swój charakter z prostej dziewczyny z prowincjonalnego miasteczka do uroczej kobiety w wielkim mieście. Warto zauważyć, że chociaż aktorka śpiewa dobrze, pokaz zamiast śpiewał ukraińska aktorka Galina Bezruk. Zagrała także w filmie telewizyjnym. Rosyjski aktor Maxim Radugin do tego projektu udało się już zagrać w wielu programach telewizyjnych i lubiane przez publiczność „Ranetki”, „The Circus księżniczka”, „Lily Silver-2”, wielu innych serii TV „obrączka” i -. Oto krótka lista z nich. Ze względu na nietypowy i atrakcyjny wygląd Maxim często działał w roli cudzoziemców i nauczycieli. Rosyjska aktorka Daria Poverennova u zarania swej kariery grając części bit „Jumble”, ale pamiętać publiczność jest na rosyjsko-ukraińskiej serii „Birthday Bourgeois” i jego sequelu. Co dziwne, jego najbardziej pamiętnych ról, to aktorka odegrała w serialu produkcji rosyjsko-ukraińskiej, w tym „Anioł Stróż” i, oczywiście, „Jamaica”. Również rekord Darya listy ogromną liczbę części bit w różnych filmach telewizyjnych.

Inni aktorzy serialu „Jamajka”

Projekt pomógł również do zapłonu i inne gwiazdy telewizji. Wśród nich są ukraińska aktorka Galina Bezrukov, który grał gospodyni Duxiu. Nawiasem mówiąc, był to „głos” z Jamajki. Po wzięciu udziału w projekcie stał się bardzo popularną aktorką. Zagrała główną rolę w ramach wspólnego rosyjsko-ukraińskiego projektu „Podczas snu wioski” i jego sequel „The Last janczarów”. Dziś Galina jest bardzo popularny w kraju i często wycofane. W 2014 roku z jej udziałem przyszedł pięć serii, kolejne pięć – w 2015 roku.

Ponadto, oprócz głównej trójki, był w serialu „Jamajka” aktorzy stają się popularne jeszcze przed projektem. Wśród nich gwiazda „Dzień Tatiany” Natalii Rudova. Pomimo faktu, że aktorka ma modelu wygląda w telewizji Wsiadła dość dojrzałym wieku. Jednak to nie przeszkodziło jej podjęcia szybkiej kariery. Do „Jamaica”, udało jej się zagrać w serialach: „Oddychaj ze mną”, „Gyulchataj”, „Amazonki”, „Univer. Nowy hostel „i inne projekty. Warto zauważyć, że Rudova działa jako aktorki dramatycznej, więc ona często powierza się grać złożonych znaków. Wystąpiła także w „Maxim” Frank sesji zdjęciowej dla magazynu dla mężczyzn.

Niektóre z udziałem w serialu „Jamajka” znanych aktorów do udziału w tym projekcie. Popularność Mary Ługowoj przyniósł rolę niewidomego pianisty Tasi w serii „Red”. Jednak nie po „Imbir” Ługowoj stał często strzelać. Jej postać w „Jamaica” jest bardzo podobna do bohaterki „Redhead”. Czasami wydaje się, że autorzy scenariusza nie jest wystarczająco dobrze zaprojektowany obraz bohaterki Maryi, jako wynik został okazało ponure i zagubiony wśród innych aktorek w filmie telewizyjnym. Drugim co do wielkości negatywna postać „Jamajka” Kijów grał wspaniałą aktorką teatralną i kinową Ekaterina Kisten.

Przed tym projektem, zagrała w wielu filmach i serialach telewizyjnych produkcji rosyjskiej i ukraińskiej. Zostali głównie role drugoplanowe, ale dzięki talentowi aktorki doskonale reinkarnacji w zupełnie innej postaci, z których każda nie jest podobne do drugiego.

Ogromny sukces przyniósł projektu aktorów „Jamajka” i role, które grali. Pomimo braku decydujących męskich postaci, skrypt również przewidziany dla kobiet. Cała plejada utalentowanych aktorek tchnął życie w nich. Być może to jest to, i oczywiście, intrygująca fabuła pozwoliła „Jamajka”, aby zyskać ogromną popularność i miłość widzów.