608 Shares 1970 views

Żel poślizgowy „Faberlic”: opinie, instrukcje, opis

Na niesamowite kosmetyk tlenu Faberlic przejść prawdziwą legendę. Wiele pań podnieceniem mówić o cudownych kremów anti-aging, dzięki którym ich skóra miała niezwykle gładką konsystencję, zdrowy koloryt i naturalny połysk. Nie każdy jednak wie, że produkty kosmetyczne do pielęgnacji włosów i skóry – to nie jest cała lista towarów, które łaskawie oferuje tę firmę. Jednym z najbardziej niezwykłych produktów firmy zyskuje popularność smar żelu ( „Faberlic”). opinie o tym, instrukcje i opis zostaną omówione dalej.


Co oznacza ten dziwny wyraz „smar”?

„Smar” – to wspaniałe słowa, które pojawiły się w naszym codziennym życiu w ostatnim czasie. Jego wartość jest związana z umiarkowaną wilgocią i delikatnego opieki dla narządów płciowych. Krem-żel, zwany „smar”, w dużej mierze przyczynia się do nawilżania błony śluzowe i dostarczyć obu partnerów z nieprzyjemnym uczuciem suchości. Ze względu na jego niesamowite właściwości tego narzędzia ułatwia penetrację i przesuwane. To nie jest zwykłe kosmetyki do higieny intymnej, a prawdziwy superuvlazhnyayuschy żelu smarującego przez „Faberlic”. Jak go używać będziemy kontynuować.

Przegląd produktów

Żel poślizgowy z firmy „Faberlic” odnosi się do najbardziej wrażliwych produktów w serii Brise d'Amour. Chodzi w probówce światła, który przypomina normalną krem do rąk. Materiałem rurki jest bardzo miękkie i plastyczne. Zamknął za pomocą gęstej pokrywy z odpowiednim gwintem i zawiasach górze.

Dla większej wygody, jest on wyposażony w mały otwór, przez który można umiarkowanego dawki produktu. To, co mówią użytkownicy, którzy już kupili smar żel do wygodnego relacji – „Faberlic”. Opis narzędzia, z ich słów, zredukowana do minimalizmu. Po opakowanie żelu nie zawiera nic zbędnego. Jego elegancki wygląd pozwala nie być rozproszony przez ciekawostki, i zwracać uwagę na samym produkcie. Według opowieści o wielu czytelników, wcześniej żel przypominał butelkę toniku lub balsam do ciała. Miał bardziej zaokrąglony kształt i poręczny dozownik z przezroczystej pokrywie ochronnej.

Produkcja, wielkość i charakterystyka

Żel smar „Faberlik” (co oceny coraz usłyszeć targach piętrze) odprowadza się do objętości 75 ml. Waży tylko 77 gramów i jest wykonany w jednej z najbardziej znanej fabryki moskiewskiej firmy. Według samych przedstawicieli organizacji historie, produkt jest produkowany zgodnie ze wszystkimi europejskimi normami i standardami jakości.

W słowach niektórych użytkowników, żel ma miękką i przyjemną konsystencję, jak jest na bazie wody. Jest przezroczysty, nie klei się, że pachnie. Jednak zapach słaby i dyskretny.

W jakim celu jest stosowany?

Żel smarujący dla wygodnego związku „Faberlic” przeznaczony jest do intensywnego nawilżania i zmiękczania błonę śluzową strefie intymnej. Zgodnie z obietnicami producenta, jest on zaprojektowany, aby zapewnić wygodne i po prostu idealny przesuwne na drogach rodnych podczas intymności partnerów seksualnych. Dzięki specjalnej formule i formą żel agent nie uszkodzić skóry i nie powoduje alergii. Wręcz przeciwnie, jego substancje składowe pomaga stymulować krążenie krwi i pozwalają partnerom przedstawić niesamowite uczucie intymności seksualnej.

Jakie są składniki?

Wybierając odpowiedni dla siebie żel, należy zbadać jego skład. W narzędziu składa się z następujących elementów:

 • pantenol;
 • Witamina PP;
 • ekstrakt lukrecji;
 • alantoina;
 • glitsirrinat;
 • Kigelia ekstrakt Afryki;
 • Ginkgo biloba;
 • mędrzec;
 • cynamon.

Jak powiedzieliśmy, część smaru jest alantoina. Wiadomym jest, że jest to doskonały środek pochłaniający wilgoć. To właśnie on promuje szybkie gojenie drobnych ran i skaleczeń. Glitsirrinat służy również jako zmiękczacza i substancji przeciwzapalnych. Ze względu cynamon przychodzi łatwo ciepły efekt, który przyspiesza krew i stymuluje jej odnowę. Sage daje środek przyjemny i niedrażniący zapach.

Jak widać, jest to bezpieczny i niedrażniący smar żel do komfortowego relacji ( „Faberlic”). Recenzje mu możliwość rozumienia bezpieczeństwa i możliwości korzystania z niej.

Żel cechy smar

Ta niezwykła cecha pozwala delikatnie obchodzi narządów płciowych, nadając im delikatny intymnej ochronę. Jako producent, żel jest obdarzony efekty zmiękczające, przeciwbakteryjne i nawet regeneracyjnych. On bardzo delikatnie nawilża i oczyszcza błony śluzowe, uspokaja je i eliminuje podrażnienia. Na podstawie składu oznacza, że nie zawiera mydła. Jego PH odpowiada normalnym środowisku kwaśnym, który jest optymalny pod opieką genitaliów.

Ze względu na jego komponentu miękkiego smaru żelu „Faberlic” (Opinie Większość użytkowników potwierdził ten pogląd) jest całkowicie bezpieczny w użyciu podczas krytycznych dniach ciąży. Jego delikatna formuła może dać poczucie komfortu i świeżości.

Żel poślizgowy „Faberlic”: wskazówki, opinie

Za pomocą tego narzędzia na podstawie instrukcji niezbędnych do 10-15 minut przed stosunkiem seksualnym. Ponadto, w zależności od historii wielu z użytkownikiem, żel ten jest bardzo ekonomiczne. Zgodnie z nimi, zaledwie na tyle małe kropelki, aby osiągnąć efekt całkowita wilgoć.

Jak często mogę używać?

Ten niezwykle delikatny żel smarujący „Faberlic” (komentarze o niej znajdziemy w tym artykule) Nie ma żadnych przeciwwskazań i nadaje się do codziennego użytku. A dzięki naturalnych składników w jego skład, nie powoduje dyskomfort i jest idealny dla obu partnerów.

Nawiasem mówiąc, smar może być stosowany z prezerwatywą. Jako użytkownicy mówią, że nie uszkadza lateksu i działa jako naturalny balsam. Zanim jednak umieścić go na, trzeba 10-15 minut, aby umieścić żel. Powinno to być zrobione tak, że mógłby wchłonąć.

Jakie są zalety?

Wśród oczywistych zalet tego narzędzia są następujące:

 • formą do uwolnienia;
 • Obecność czapek ze stałym schematem dawkowania;
 • Prostota konstrukcji, w której nie ma nic zbędne;
 • zużyciu paliwa;
 • przyjemny postaci żelu;
 • Obecność działanie zmiękczające;
 • zdolność do zapewnienia bezpieczeństwa i regenerację skóry (szczególnie użyteczny jeśli dotyczy);
 • niska cena;
 • Dostępność naturalnych składników, i tak dalej. d.

Ponadto stosowanie tego żelu jest podnoszony podrażnienia skóry i zaczerwienienia. Swędzenie znika. Oznacza idealny wytrzymać niekorzystne czynniki środowiskowe. Pobudza krążenie krwi i odświeża skórę.

Co ludzie mówią o smarów?

Recenzje tego obiektu wystarczy. W wielu z tych użytkowników opisać osobiste doświadczenia i podzielić się swoimi wrażeniami. Niektóre z nich są w pełni zadowolony z wyniku. Według nich, że produkt spełnia swoją funkcję, nawilża i daje nowe doznania. Ponadto wiele zadowolony cena pieniądze. To jest całkiem do przyjęcia i ledwie zauważalne dla budżetu rodziny.

Inni, przeciwnie, nie podoba mi się nowy format smaru. Według nich, zanim zostaną one całkowicie zadowolony z zaokrąglonym opakowaniu z dozownikiem. Niektóre z nich są w pełni przekonani, że wcześniejsze i konsystencji środek był znacznie grubsze.