354 Shares 6389 views

Co powinien ATV ciśnienie w oponach?

Miłośnicy jazdy za kierownicą należy zwrócić uwagę na fakt, że motocykle stały się coraz migotanie w sprawozdaniach z wypadków. Dlatego konieczne jest, aby brać poważnie standardy bezpieczeństwa i stanu technicznego maszyn, na przykład, regularnie mierzyć ciśnienie w oponach ATV. Ponadto, ten parametr określa prawidłową technikę balansowanie, przyczepność, manipulacji i normalnego integralności bieżnik. ATV – to sprzęt, off-road, a normalny stan kół zapewnia jej obsługę podczas jazdy po nierównym terenie. W konsekwencji, tylko optymalnie dobrane i prawidłowo odpowietrzyć opona pozwala cieszyć się szybką i bezpieczną jazdę.

Strategia wyboru opona do pojazdów silnikowych

Co brać pod uwagę przy wyborze opon ATV w pierwszej kolejności? Oczywiście, bieżnik, co powoduje przyczepność i trwałość urządzenia jako prostym torze na zakrętach. Jeśli kupisz opony, które były w użytku, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę stopień, w którym zużycie i gumy, a ulga. Niewłaściwie wybrane produkty zmniejszyć zwrotność pojazdu i jego mocy. Musisz wiedzieć, że opony ATV przekątnej projektowych, zamiast promieniowe, jak w konwencjonalnym pojeździe. Produkty te są wykonane z kilku warstw kabla, ułożonych prostopadle względem siebie. Ciśnienie w oponach ATV powinny być niskie, zapewniając w ten sposób ochronę sprzętu poza drogami publicznymi.

Powierzchnia styku pojazdów silnikowych i ziemi

ATV ciśnienia w oponach zapewnia tak ważną wskaźnik jako „styku”. Normalna stawka określa optymalny rozmiar. Na przykład, jeżeli ciśnienie jest niskie, The „powierzchnia styku” jest duża, a zatem obrońcą szybko zdeformować, osłabiony chwyt, motocykle zaczynają „chodzić” zły „posiada” ulgę i nie słuchać sterownik. Jeśli stosunek jest wysoka, to jest pompowana do komory, ATV i styk uziemienia zmniejsza elastyczność jest zmniejszona, a wysokość ścianki bocznej opony, jest znacznie zmniejszone amortyzacji. Tylko optymalnie napompowane opony zapewniają dużą zwrotność, dobry tryb wysokiej prędkości, do oporu potrzebne stabilne amortyzację i bezpieczeństwo jazdy.

Charakterystyka ruchu na różnych ścieżkach

Która droga nie wybrałby się jeździć na motocyklach, przed udaniem się na torze, by sprawdzić ATV ciśnienia w oponach. Wybierając się na wycieczkę, trzeba zrozumieć, że kiedy idziesz na różnych typach nawierzchni wymagają różnych parametrów w komórkach. Startery mogą być stałe beton, asfalt lub twarde podłoże. Droga może być lżejszy i bardziej mobilny: drogi, piasek lub śnieg. Jakie jest ciśnienie w oponach jest niezbędne do zapewnienia ATV w obu przypadkach? Podczas podróży na drodze zalecane ceny od 0,35 do 0,83 bara. Jeśli masz jeździć na twardym torze, lepszy wzrost ciśnienia o wartości nominalnej o 25-40%. Niektórzy kierowcy w pierwszym przypadku zaleca się, aby podkręcić tylne koła trochę więcej.

CFmoto ciśnienia w oponach

Jednym z najbardziej popularnych quad – CFmoto. Jest często używany w różnych jazd próbnych w celu określenia optymalnych parametrów lub inne wskaźniki. Oznacza to, że na początku ciśnienia w oponach CFmoto ATV jest ustawiony zgodnie z normami, a następnie zmienić jego trasę i dokonać pomiarów. Ceny od 1,1 do 1,5 bara, okazał się optymalny dla ruchu na nawierzchni dla lepszej manewrowości oraz na zużycie opon. Zmniejszone opory toczenia na drodze. Jednak w obszarach off-road spotkanie z nieprawidłowościami czuł znacznie trudniejsze. W ogóle, piloci stwierdził, że jeśli duża część trasy prowadzi przez gęste komór powlekania, aby lepiej wspierać wyższe ciśnienie.