787 Shares 1880 views

Żyrandol we wnętrzu salonu. Lustra w nowoczesnym wnętrzu

Niewłaściwy wybór lub niewłaściwe akcenty mogą zakłócić nawet najbardziej wyszukane wzory. Wystrój sali, wszystko jest ważne. Jednak szczególną uwagę należy zwrócić na świecie. W dalszej części artykułu analizuje, może wyglądać żyrandole w nowoczesnym wnętrzu.


Przegląd

Jest bardzo ważne, aby utrzymać harmonii ze stylem przestrzeni projektowej. Szczególną uwagę należy żyrandol we wnętrzu. Jej styl musi być zgodne z ogólnym wzorem pokoju. Ważne jest, aby dokładnie odgadnąć kolor, kształt, rozmiar. Nie bardzo harmonijny wola, na przykład wyglądać „high-tech” -lyustra barokowym wnętrzem. Kupując oprawę oświetleniową, szereg czynników, które należy rozważyć.

styl pokój

Opcje obudowa ogromne kwoty. Pokój może być urządzone w stylu antycznym, który tendencje w czasie, nie tylko nie stracić, ale zyskuje popularność. Jest to dość powszechne i nowoczesne wzornictwo. Odznaczają się one pewną lekkość, nieograniczonego nadmiernego luksusu i wielkogabarytowych mebli. Przed wybrać żyrandol, należy wiedzieć więcej o stylu, w którym pokoju jest spełniony. Jeśli nie zaobserwowano żadnego wyraźnego kierunku, ale zakłada się, że nacisk zostanie położony dokładnie na oświetlenie, idealnym rozwiązaniem byłoby żyrandol w stylu secesji i Fusion. Modele te posiadają oryginalnego wykonania. Można zauważyć pływające wyobraźnię projektantów. Tak, to będzie wyglądać wielki żyrandol z brązu, mosiądzu lub miedzi, ramka lampy, ozdobione ozdoby wykonane antyczne.

klasyczny design

Do niego doskonałego kryształowy żyrandol. Wykonane w klasycznym stylu wnętrza przestronnego pokoju, będzie to dobrze wyglądać. Temat ten będzie podkreślają luksusowe pomieszczenia, nadać mu estetyczny wygląd. Należy jednak pamiętać, że nie zawsze są odpowiednie jest kryształowy żyrandol we wnętrzu. Wiele zależy od przeznaczenia pomieszczeń. Na przykład, świetnie wyglądają są te lustra w głębi korytarza. Ale u dzieci, na przykład, że nie będzie tak harmonijnie wpisują się w projekt. Ułożone struktura krystaliczna nie jest bardzo dobry wygląd w dolnych obszarach. Zajmują one dużo miejsca i włączyć wszystkie uwagi. Doskonała wydajność w danej sytuacji będzie małe żyrandole sufitowe. Kompaktowa przestrzeń wewnętrzna jest lepiej użyć modelu, mocno wciśnięty do płyty, a nie wisi w warstwach. Jeśli właściciele lokali wolą wolumetryczne oświetlenie, a miejsca dla nich powinno wystarczyć. Tylko w tym przypadku będą one bardzo przyjemne dla oka, podkreślają elegancki smak nienaganne gospodarzy.

Lustra w nowoczesnym wnętrzu

Młodsze pokolenie, dość rutyny i rutyny, dąży do oryginalności, niezwykłe. Tak więc, w nowoczesnych apartamentach, często postrzegane żyrandol wykonany w stylu awangardowym tekstyliów, akryl, skóry i różnych oryginalnych elementów. projektanci Fantasy tutaj nie mają granic. Żyrandol we wnętrzu, w tym przypadku, jest ucieleśnieniem najbardziej śmiałych pomysłów. Urządzenie działa w różnych kształtach i barwach. Jednocześnie nie mogą one emitować tyle światła. Tutaj główny nacisk kładzie się na projekcie. Tak często w obecności innych pomieszczeń kinkiety i lampy podłogowe.

teren wypoczynkowy

Bardzo popularne w ostatnich latach stał się obszar monochromatyczny. W tym stylu, przeprowadzono wiele udogodnień. Nie ma wyjątków i sypialni. W tym przypadku projekt pokoju jest rodzajem manifestacji luzu i dobrego smaku. W związku z tym, czarny żyrandol we wnętrzu sypialni nie jest już uważane za niezwykłe. Należy pamiętać, że stosowanie jasnych barwach krzykliwe jest możliwe tylko wtedy, gdy pozwala na to konstrukcja pokój. Cała idea jest zniekształcony w niewłaściwym naciskiem.

nowoczesny

Ten styl jest również uważana za jedną z najbardziej popularnych. Nowoczesne oferuje harmonijny spokój, wygodne użyteczność, opływowe kształty. Oświetlenie w tym stylu jest często wykonana z bardzo nietypowych materiałów. Właśnie z tego powodu są często wykorzystywane w żyrandole wnętrza salonu, w pokojach wykonane w stonowanej kolorystyce. Te obiekty stworzyć efekt lekkości wykluczają palowania miejsca. Wykonane w stylu Art Nouveau, żyrandol w wnętrzu biura może być prawdziwą atrakcją pokoju.

Hi-Tech

Oryginalny wygląd stworzony w tym stylu żyrandol we wnętrzu salonu apartamenty typu studio. Światła te mają bardzo oryginalne osiągi. Zwykle, są one przedstawione jako streszczenie kształtów geometrycznych. Różnorodne materiały są stosowane do ich wytwarzania. Najbardziej popularne są z drewna, tworzyw sztucznych, papieru, chromowanego metalu, szkło. Oryginalnie wygląda kombinacji różnych materiałów. Specjalistyczne sklepy oferują dość szeroką gamę żyrandoli o różnych kształtach: kwadratowe, okrągłe, prostokątne, niewłaściwego wielościanu. Takie artykuły są już działają jako elementy dekoracyjne.

Żyrandole we wnętrzu kuchni

W tym przypadku urządzenie oświetlenie może podnieść nie tyle zgodnie z stylu pomieszczenia, dużo do gustu właściciela. Lustra w postaci kompozycji kwiatowych, miodu i innych rzeczy można doskonale łączyć w kuchni, a nie bać się „przeładować” go. Tutaj trzeba wykonać jedną prostą zasadę – umieścić urządzenie w odpowiednim miejscu, z dala od siebie. Na przykład, można powiesić żyrandol nad stołem, drugi (lub więcej) – nad poprzeczką. Można kupić model z wymiennymi odcieniach. W tym przypadku, można zmienić wygląd większości żyrandole, aby dopasować nastrój.

kolor

Wybór skali będzie zależeć od preferencji właściciela pierwszy. Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę ogólną kolor przestrzeni wnętrz. Co do zasady, żyrandole wybrany drugi najważniejszy kolor. Na przykład, jeśli konstrukcja jest wykonana w pastelowych kolorach z jasnymi plamami zieleni i urządzenia oświetlającego musi być zielony. Więc żyrandol zostanie przeznaczona na jasnym tle generalnego. Często właściciele nie wybrać krzykliwe i jasne, eleganckie kolory i wykończenia. W tym przypadku idealnym żyrandol lekki delikatny kolor lub przezroczysty. Przykładem może być produkt w klasycznym stylu. Z reguły jest ona wykonana ze szkła, kryształu, przezroczystego tworzywa sztucznego.

Kilka praktycznych porad

Wybrać żyrandol nie tylko biorąc pod uwagę styl wnętrza. Równie ważny jest cel pomieszczenia. Największym wyzwaniem jest uważana za wybór żyrandoli w przedszkolu. Pierwszym etapem jest uzyskanie produktu wytworzonego z hipoalergicznego bezpiecznego materiału. Ponadto, urządzenie powinno być odporne na naprężenia mechaniczne. Żyrandol nie powinien być zbyt długi, tak że dzieci jej nie dotykać, aby jej nie powinno być kruche części szklane. Przy wyborze oświetlenia Oprawy trzeba wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia. Równie ważna jest wysokość sufitu. Dla niskich pomieszczeniach odpowiedni produkt, który może być umieszczony w bezpośrednim przylegania do nakładania. W tym przypadku należy zauważyć, że wielu projektantów są teraz stara się skupić na tych właśnie modeli. W związku z tym, w sklepach takie żyrandole są przedstawiane w dość szerokim zakresie. W małym pomieszczeniu długo oświetlenie sprawi, że pokój wizualnie mniej. Wrażenie zostanie utworzony, że sufit „naciska”. Aby tego uniknąć, należy rozważyć stosunek wielkości pomieszczenia i urządzenia oświetleniowego.

intensywność światła

Wskaźnik ten jest ważny przy wyborze żyrandol, w zależności od przeznaczenia pomieszczeń. Na przykład, dla urzędu, który jest niemal stale na biurku lampka, można kupić urządzenia z matowego szkła. Ale w salonie powinno być dużo światła. Nie będzie istotne model materiałów przezroczystych lub lustrzanych. Będą dobrze zastanowić i rozpraszają światło w całym pomieszczeniu. Jednak nie powinno być jego własne działanie. Nie powinniśmy zapominać, że obfitość jasnego światła szybko męczące człowieka. W tym słabym oświetleniu może działać represyjnych. Zwiększa intensywność dekoracji promieniowanie świetlne w ścianie. Ale w ciemnych miejscach musi być jaśniejsze oświetlenie.

umieszczenie

Przed zawieszeniem duży żyrandol, należy zdefiniować środek kompozycyjną. Należy zauważyć, że nie zawsze pokrywają się z środku pokoju. W tym przypadku, często lepiej słuchać logiki. Na przykład, lepiej powiesić żyrandol nad stołem jadalnym kawy lub w niektórych przypadkach. W tych miejscach, położenie uchwytu byłoby najbardziej logiczne i istotne. W tym przypadku, żyrandol nad stołem jest mało prawdopodobne, aby kogoś zranić. Istnieje wiele niuansów aranżacji oświetlenia. Na przykład zawodowi projektanci często nie używany we wnętrzu dwóch identycznych żyrandole. Odebrać towar w tym samym stylu, ale różni się wykonanie nie jest tak łatwe, ale wynik będzie warto.