138 Shares 5633 views

Co trzeba wiedzieć, coraz wycieczkę

Rozpowszechniać nadchodzące wakacje, bardzo przyjemny i niespokojną aktywność bez przesady dla każdego. Każdy chce, aby jego wakacje były emocjonalne, niezapomniany i oczywiście idealny, ale po prostu poznać i zrozumieć to jest bardzo trudne w każdej subtelności nadchodzącej trasie. Więc w tym artykule będziemy mówić o głównych punktów, które trzeba wiedzieć przy wyborze trasy.


Oznaczenie wycieczka. Jakie są różnice między partiami indywidualnej trasy?

Każda runda dzieli się na dwie główne kategorie: okrągłe, które w razie potrzeby można złożyć i przekształcony w jeden z wszystkimi potrzebami turystów i trasy, która jest utworzona przez touroperatora, zwany partię. Mówiąc najprościej, jest to wycieczka wycieczka pakiet, który obejmuje ubezpieczenie zdrowotne, zakwaterowanie, transfery, bilety w d i samolot, który jest kompletnym zestawem do końca. Koszt touroperatora zaprojektował i przeznaczone do użycia osobno, aby dowiedzieć się koszt hotelu lub wymagany jest bilet. Dziś można łatwo kupić wycieczkę pakiet on-line w internecie. Osobista wycieczka jak projektant, można go utworzyć z bloków według własnego uznania (przelew, hoteli i lotów). Klasycznym przykładem takiej podróży, ta trasa , gdy reszta przybyła rodzina składa się z trzech, ale ojciec odlatuje wcześniej i zająć jego miejsce w babci przybywa, jednak matka z dzieckiem przez cały czas będzie w ośrodku. Ale wycieczki indywidualne na znacznie droższe, i czekać, aż będą mieli specjalną ofertę – kompletny nonsens.

Co powinno być w zbiorze dokumentów wymaganych na wycieczkę?

Standardowy pakiet dokumentów na wycieczkę obejmuje paszport z wizą, jeśli chcesz przeprowadzić wycieczkę do kraju wizy, bilety, ubezpieczenie zdrowotne i bon. W tej chwili, organizator wysyła dokumentów przez e-mail, dane są wprowadzane bazy firmy ubezpieczeniowe, strona otrzymująca, która będzie spełniać turystów w momencie przybycia na lotnisko, a także w obiektach hotelowych i lotniczych. W ten sposób w ręce turystów dać drukowanej, co odpowiada dokumentów z uszczelkami. Ale nie powinniśmy bać się takich dokumentów w hotelu, zamiast tego nie załatwi nawet gdy podobny zestaw, rejestracja samolot jest tylko dla twojej paszportu.

Jak najlepiej płacić za wycieczkę?

Płacąc gotówką jest najprostszym i najszybszym sposobem. Następnie dajesz sprawdzić kasjera, ponieważ prawa federalnego „O zastosowaniu kas w świadczeniu płatności gotówkowych i obliczenia przy użyciu kart płatniczych” z 22 maja 2003 r obliguje przedsiębiorców indywidualnych oraz organizacji, aby dać klientom dostosowanych obliczeń z wykorzystaniem kart płatniczych i gotówka wydrukowany wymeldowanie kontrole sprzętu. Przede wszystkim – jest to niezbędne dla kupującego: sprawdzić z umową jest dowodem na to, że już kupił i zapłacił za towary, w tym przypadku działa jako trasy towarowej. Jeśli istnieją niezwykłe sytuacje, dostarczanie kuponów i umów na pieniądze objazdu zostaną zwrócone do agencji. Przy zakupie wycieczki za pośrednictwem sklepu internetowego, można zapłacić bilet online przy użyciu karty kredytowej.

Co jest wliczone w ubezpieczeniu zdrowotnym i co zrobić, gdy zachorujesz na wakacje?

Jeśli nagle stało warunkowych , które są związane z ochroną zdrowia i życia, touroperatorzy zazwyczaj czas podróży to zwykłe standardowe ubezpieczenie zdrowotne pakiet wakacje. Jeśli w trakcie podróży chorzy turystyczny, opieka medyczna będzie miał wolne, ale tylko po uprzednim zadzwonić pod numer telefonu podany w polityce. Gdy idziesz do szpitala bez skierowania od firmy ubezpieczeniowej, usługi będzie musiał zapłacić sam. Ale nie każda choroba będzie traktowany w ramach ubezpieczenia: z wielką ostrożnością one zastosowanie do urazów nabytych w zatruciu alkoholem, dentystycznego (ból), sprawy związane z ciążą i zaostrzenia chorób przewlekłych.

Co należy zrobić, gdy trasa jest już zarezerwowane i opłacone, a osoba, która zapłaciła za nią, nie mogą podróżować?

Za każdym razem pytanie jest zawsze traktowane oddzielnie. Różne touroperatorzy są różne systemy kar w przypadku awarii trasy, a kwota może wynosić od 0 do 100%. To wszystko zależy od przyczyn odmowy i, oczywiście, od czasu do czasu przed podróżą, z mniejszą okres Kara więcej. Do takiej sytuacji nie wydarzy, to najlepiej wykupić ubezpieczenie na własnej kaucja.

Co do ubezpieczenia na własny kaucja?

Ubezpieczenia w przypadku awarii (odwołanie) lub podróży ubezpieczenia na własnej kaucja jest używany, gdy klient nie wie, co dzieje się na spędzenie wakacji. Najczęstszym rodzajem ubezpieczenia – wakacje z dziećmi lub wizy podróżować w kraju. Ale nie możemy zapominać, że ubezpieczenie nie jest każdy przypadek, zwykle pragnienie, aby nie iść nie będzie służyć jako podstawa do odszkodowania. Z pewnymi wyjątkami, firma ubezpieczeniowa rozpoznaje przypadki ubezpieczeniowych: uszkodzenie mienia, wezwanie do władz sądowych w porządku obrad, niewydolność do uzyskania wizy, śmierć, chorobę zakaźną, która wymaga kwarantanny nabywania ciężkiego urazu, hospitalizacji i innych. Wszystkie powyższe w pełni stosuje się do bliskiego krewnego z turystów, który może być wnuki, dziadkowie, siostra i brat, żona lub mąż prawny, dzieci, matka lub ojciec. Należy zwrócić uwagę również na fakt, że firma ubezpieczeniowa do zapłaty odszkodowania za ubezpieczenia, więc uważaj na ważności dokumentów jeszcze na zwiedzanie etapie rezerwacji. Aby uzyskać koszty kompensacyjne, trzeba napisać w piśmie do ubezpieczyciela o zaistnieniu zdarzenia ubezpieczeniowego i pokazać dowód.

Co to jest franczyza?

Franchise jest przepisywany na ubezpieczenia kontraktu, niektóre z utratą turysty, który przez ubezpieczyciela jest bezzwrotna. Turystyka franczyzy jest zwykle znaleźć w polityce zdrowotnej, co stanowi równowartość 30 euro / dolarów. Oznacza to, że gdy turyści otrzymali pomoc medyczną za 100 euro / dolarów, 30 z nich to turyści muszą płacić, a 70 – firma ubezpieczeniowa. Odnosi się to również do ubezpieczenia z własnej kaucja, ale kwota nie jest ustalona, jako procent trasy forum. Gdy istnieje możliwość wyboru, należy wykupić ubezpieczenie bez odliczenia.