160 Shares 3665 views

Pinko kurtka dla dziewcząt, którzy znają swoją wartość

historia marki Pinko rozpoczęła się w 1980 roku, kiedy dwóch młodych projektant P. Negra i K. Rubini postanowił założyć firmę. W ten sposób powstała firma CrisConf SPA produkcji odzieży. Kolekcja marki wydany w tygodniu. Ze względu na energię i talent Christina Pietro i ich inicjatywy okazała się wielkim sukcesem. Pod koniec lat osiemdziesiątych nastąpił marki Pinko. Kurtka ta firma, a teraz kojarzy się wielu z luksusu, przepychu i nienagannym stylu. Mark zyskał popularność na całym: od 2002 roku w różnych krajach otwarto około sześćdziesięciu sklepach firmowych, a także około pięciuset placówek.

Kobieta Pinko – aktywny i energiczny. Ona nie boi się podkreślać własną godność i zna swoją wartość. Sexy, jasne i śmiały styl marki jest również ulubieńcem wielu popularnych mody. Na przykład, osoby reklamujące markę były Eva Herzigova, El Makferson, Naomi Campbell, współpracował kilka sezonów z Pinko. Słynna top modelka, która znana jest ze swojej ciężkiej, buntowniczej natury, w stanie jak żadna inna przekazać ducha włoskiej marki odzieży.

Do tej pory markowych sklepach można zobaczyć kilka różnych linii: Pinko jeden, czarny, Panther i niedzielę rano. Nawet najbardziej wybredny i kapryśny fashionistka można wyłowić coś na swój smak. suknie koktajlowe i elegancki wieczór, efektowne stroje, model piękny sport, kurtka moda Pinko. I oczywiście, markowe buty, oryginalne akcesoria i torby, które są również wyróżniają się doskonałą jakością i jasnym niezapomnianym stylu.

Pinko kurtka w stanie zmienić wygląd zimowej odzieży damskiej. Każda dziewczyna w nim będzie wyglądać niezwykle eleganckie i doskonałe. A kto powiedział, że nie chcą zniewolić serca ludzi w zimnych porach roku i oszukać? Pinko wie dużo o piękno pań i może korzystnie prezentować.

Jak można chronić się przed złą pogodą i zimnem i pobyt w ten atrakcyjny? Projektanci Pinko Odpowiedź na to pytanie znajduje. Pinko kurtka do ochrony przed zimnem, a także wywołać podziw innych. Z obszernymi obroże, kształtowe, łatwo pokrycie ramionami i opłacalne podkreślające figurę, modele te natychmiast zdobyć cię.

Samica kurtka Pinko jest doskonałym jeden na spacery. Połączenie materiałów o różnych tekstur wizualnie zawyża talii. Wstawienie koszulce na tylnej stronie każdej rękawach i po bokach zapewniają mnóstwo wygodne dopasowanie kurtki do ciała. A jeśli nosisz bladobeżowy kurtkę tej niezwykle popularnej marki, będzie to wyglądać zaskakująco romantyczne. Jego główną cechą jest wyjątkowa oparcia wykończenia: to całej szerokości ostrza są falbany do samego końca. Płaszcz ma miękką strefę silnego beżowego klamrę podobną do pasów określane również jako mankiety. Ale krawędzi kurtki dół bok dłuższy które optycznie wydłuża sylwetkę kobiety.

Zima – to nie jest powód, aby anulować długo oczekiwane spotkanie z człowiekiem, o którego już marzy! Być nieodparty i kobiece w kurtkę w dół od Pinko, wtedy sukces, a ogień w oczach, są gwarantowane!