715 Shares 1417 views

Piwo „Tinkoff”: historia powstania i różnych smakach

Firma „Tinkoff” został założony w 1998 roku przez Olegom Tinkovym wraz z jego marketerów. W 2002 roku pod tym samym tytułem został założony browar i został zbudowany w ciągu zaledwie 10 miesięcy. W 2003 roku zaczął produkować swoje pierwsze produkty. W roku zakład produkuje około 250 tysięcy hektolitrów piwa ultrapremium klasie. Nazwa „Tinkoff” nie są tylko Brewing Company i roślin, ale także sieć restauracji.


Piwo "Tinkoff" copyright "Bavarian jasny"

Pod marką „bawarski” lekki smak słodowy leży lekko pikantny z lekkim, ale zauważalnej goryczy. Piwo ma złoty kolor, piana dobrze utrzymany i piękny trzymać kostki. Procent alkoholu – 5,2.

Aromat jest czysty, filc słodu. Typowe chmiel, piwo ma trawnik i zalesiona tonu nawet. Na pierwszy rzut oka może wydawać się zapach świeżo skoszonej trawy i siana. Mighty hop pozostawia zauważalny posmak. Bawarczycy nazywają ten rodzaj Helles. Piwo „Tinkoff” to w pełni zgodne.

„Angielskie piwo”

Aromat dobrym poczuciem chmielu. W „elementu angielskiego” czuje Karmel i kwiatowy smak i trochę goryczy, a wszystko to przez długi czas utrzymuje się języka, przechodząc stopniowo w posmaku. Na powierzchni „angielskiego piwa” – miód pitny z przetrwałym piany. W kolorze przypomina mu miód.

To piwo, jak również „Bavarian light” pozostawia trawiasty posmak. Trochę poczucie nutami cytrusowymi. Gęstość piwa „Tinkoff” wynosi 11%, ale w rzeczywistości wydaje się być większa. To jest wielki ale, co jest w pełni zgodne z jego ceną. Na etykiecie widać odmian słodu i chmielu.

O firmie

Piwo „Tinkoff” wykonany jest w najlepszy sprzęt do zaparzania z najwyższej jakości surowców. Roślina powinna być niemieckie prawo czystości piwa od: wszystko, co jest potrzebne do przygotowania piwa – słód, woda, chmiel, drożdże, i nic więcej.

W 2005 roku firma kupuje „InBev”, a Oleg Tinkoff w 2009 roku postanawia całkowicie zrezygnować zaparzania. Jednak po długiej nieobecności na rynku piwa piwo „Tinkoff” zwraca, ale w innym formacie.

Prezentacja nowej marki odbyło się w dniu 26.07.2013, w „Dickens” restauracji w Petersburgu. Według założyciela „Tinkoff” Oleg Tinkoff, znów postanowił produkować napój odurzający uczyć rosyjskich konsumentów zrozumieć dobre piwo. Po zebraniu najlepszych receptur, biznesmen tworzy swoje zupełnie nowe odmiany. Ale Tinkoff nie ma związku z firmy, ponieważ od dawna jego. Dlatego, wydajność Oleg Tinkoff można traktować jako chwyt marketingowy. Piwo „Tinkoff” ma wspaniały smak, ale, niestety, kupujący nie są duże zapotrzebowanie.