721 Shares 7119 views

Ubierz w groszek – elegancki elegancki

To niesamowite, że prosty wydruk w postaci groszków weszło w szlafroki uczciwej płci zupełnie odmiennych kategorii wiekowych i statusów społecznych – od małej dziewczynki do babci, od ucznia średniej do wyższej uczelni. "Księżniczka w fasoli" można łatwo nazwać Kate Middleton, która wielokrotnie pojawiła się przed publicznością w sukni w groszku. Oczywiście znaczenie danej rzeczy w danej sytuacji jest bezpośrednio związane z fakturą tkaniny. W końcu model ubioru w groszek z otwartym grzbietem można odnieść do kategorii "stylu chłopskiego", jeśli jest zrobiony z bawełny lub materiału lnianego. Chociaż jedwabna lub satynowa wersja o podobnym stylu stanie się niekwestionowaną bronią śmiertelnej kusicielki.


Klasyczny nadruk jest symetrycznym groszkiem na kontrastującym tle. Po raz pierwszy pojawił się we Francji pod koniec XVIII wieku i był przywilejem górnych warstw społeczeństwa. Z biegiem czasu wzór zmienił się niejednokrotnie w kształcie, układzie tkaniny i schematu kolorystyki, ale tradycyjna sukienka w groszie pozostaje zawsze aktualna. Może być noszony w biurze, w imprezie towarzyskiej, w filmie lub po prostu na spacer, wybierając styl według przypadku. Ponieważ sam model jest bardzo aktywny, nadmiar akcesoriów może tylko szkodzić obrazowi. Monochromatyczne buty i torebka delikatnie wyważają obraz. Oficjalny wygląd da zamontowaną kurtkę, romantyczną i lekką – szeroko rozstawiony kapelusz. Jeśli sukienka w groszek jest bardzo zbliżona do stylu "retro", a następnie w dążeniu do rocznika może dostać się do bałaganu. Oznacza to, że rękawiczki z minionych lat i pantofle w stylu gwiazd 50-tych kinowych nie tylko dodają komiksu, ale dodadzą wiekowi jego posiadaczowi.

Jeśli chodzi o transformowany groch, nie ma tu zagrożenia. Kobieta, która preferowała druk asymetryczny, bardziej jak abstrakcja, mało prawdopodobne jest, aby nosić klasyczne łodzie lub ciąg pereł. Ale śmiałe buty, podkreślające szczególną uwagę na dynamiczną naturę obrazu, sprawią, że lepiej. Łączenie odzieży o innym wzorze w formie grochu jest całkiem do zaakceptowania, ale naturalne poczucie stylu tu jest niewiele. Aby uniknąć błędów, lepiej jest wybrać jeden "szorstki" szczegół garderoby, bijąc go monofonicznymi rzeczami.

Warto pamiętać, że pełne panie będą szczuplejsze, jeśli preferują małe grosze na ciemnym tle. Tutaj działa dobrze znane prawo – duża postać wizualnie zwiększa objętość. Stroynyashka szczęście – to wszystko. Bardzo ważne jest, aby schemat kolorów był zgodny z kolorem skóry i oczu. Nie przechodziła przez obraz w postaci groszku i koktajlu. Katalog każdego sklepu zdobi podobne modele półprzezroczystego materiału, co jest niewłaściwe we wszystkich przypadkach.

A jeśli sukienka w groszku nadal zdobi okno sklepowe, a nie szafę, nadszedł czas, aby poprawić tę niesprawiedliwość. W końcu warto kupić co najmniej, aby poczuć się jak prawdziwa księżniczka.