309 Shares 4137 views

Infantylny człowiek – człowiek, który nie chce dorosnąć

Spójrz na świat ze zdziwieniem i zachwytem, jak dziecko, nie jest źle. Spontaniczność i radość dzieci nie jest też najgorsza jakość. Ale nieodpowiedzialne podejście do życia i dziecinne zachowanie dorosłego – jest to bardzo negatywna cecha.


Infantylny człowiek – osoba z naiwnego podejścia do życia codziennego dzieci, polityka, i tak dalej. Wszystko to psychologia o infantylizm. Jest to niemożliwe, aby stać się dorosłym bez zdolności do podejmowania decyzji i odpowiedzialności za nich, aby być gotowym na konsekwencje. Wydaje się, że Wikipedia infantylny człowiek – człowiek, chcąc zaspokoić swoje potrzeby, nic nie robi.

Co to znaczy infantylizm

Infantylizm – podobna koncepcja niedojrzałości, ale niewiele więcej. Rozumiem przez słowo niedojrzałości i behawioralnych cech, które są nieodłączne w poprzednich okresach wiekowych. Co to znaczy, infantylne człowieka? W zasadzie, infantylizm odnosi się do choroby, ale w rzeczywistości nie jest to choroba. To lenistwo, głupota, niechęć do dorastają – nic. Dorosły zachowuje się jak dziecko, chce się bardziej głupi niż jest w rzeczywistości. Takie zachowanie jest podobne do postrzegania świata i sposobów dziecko, nie wróży dobrze.

Infantylny człowiek – człowiek w tyle w rozwoju. Może on wynosić 30 lat, ale jego zachowanie jest podobne do dziecka 10-tego. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ dzieciństwa – beztroskiego czasu, można grać i nie odpowiedzieć. Głównym zadaniem dziecka jest dorosnąć zdrowe, badanie twarde i słuchać swoich rodziców.

Przyczyny infantylne

Ta nieprzyjemna cecha charakteru najczęściej rozwija się w wyniku niewłaściwego wychowania. Kiedy rodzice starają się chronić swoje dziecko (nawet dziecko jest na tyle stary) odpowiedzialność i wszystkie kłopoty. Jeżeli dana osoba nie chce nauczyć się rozwiązywać swoje problemy bez pomocy z zewnątrz, to infantylne aspekty jego charakteru będzie tylko rosnąć i rosnąć.

Infantylny człowiek – to duży problem dla innych

Dla człowieka, który nie chce dorosnąć, nie ma czegoś takiego jak odpowiedzialność za swoje czyny i słowa. Wygrywa czyni obietnice i nie uważa za konieczne do ich wykonania. Dla niego to zachowanie jest normą. Podobnie jak wielu naszych problemów, infantylizm jest zawsze dzieckiem. Problem ten wynika z kompleksu, takich jak: „Nie chcę, aby uzyskać duży” i strach przed odpowiedzialnością. Są złożone zepsute, człowiek przyzwyczajony do jej wszystko coś musi.

Ale są też inne aspekty niedojrzałości, takie jak niechęć do zaakceptowania swój wiek, pragnienie pojawiają się młodsi. Ale infantylne osobowość i mężczyzna, młody duchem – to zupełnie inna, niepowiązanych koncepcje. Infantylizm – jest odejście od prawdziwego życia, niechęć do rozwijania. Z takimi ludźmi trudno jest komunikować, ponieważ biorą pod uwagę tylko swoje potrzeby i pragnienia.

Należy również zauważyć, że infantylizm jest zaraźliwy. Po tym wszystkim, jest to bardzo ciekawe i ekscytujące: powrót do dzieciństwa i zachowywać się jak dziecko. Rzeczywiście, czasami ważne jest, aby zatrzymać dziecko, ale nie należy zapominać, że jesteś otoczony przez ludzi – nie jest konieczne, aby obrazić jego infantylne zachowanie.