804 Shares 6716 views

Bezpieczna jazda w mieście. fundacja

Niestety, w obszarach miejskich istnieje ogromna liczba wypadków. I to jest – pomimo stosunkowo niskiej prędkości pojazdu. Dlatego jazda po mieście powinien być oparty na chęci nie tworzyć sytuacje awaryjne.


Young-zielony

Wszyscy kierowcy byli kiedyś niedoświadczony. W żadnym wypadku nie wahaj się zamówić, że doświadczenie za kierownicą jest nadal niewielki. I wklej odpowiedni wykrzyknik na tylnej szybie samochodu nie jest wstydliwe. Ten symbol pomoże inni kierowcy widzieć, dopóki nie są zdolne do skomplikowanych manewrów i można zgubić się w sytuacji awaryjnej.

Spójrz na kobietę

Kilka ważnych wskazówek, zwłaszcza dla tych uroczych pań. Jazda przez miasto polega na przemieszczanie z jednego punktu do drugiego, zamiast narcyzm w lusterku i chęć złapać podziwu spojrzenia mężczyzn. Co więcej, w większości przypadków, większą uwagę od mężczyzn pokazuje dziwny sposób jazdy, a nie z ich interesie.

Uwaga, uwaga, i po raz kolejny uwaga

A wspólne błędem początkujących – patrz tylko z przodu z systemem pojazdu. Jednak to nie jest wystarczający do bezpiecznej jazdy. Bardzo ważne jest, aby nauczyć się zauważyć co się dzieje i na lewo i na prawo i za tobą. Pomoże to utrzymać sytuację pod kontrolą, nawet jeśli jeszcze swoich planów manewrów.

Spójrz w lustro tak często, jak to możliwe. Na początku może się wydawać, że to jest tylko rozrywką, ale z czasem stanie się jasne, że cała jazda przez miasto bez pełnej kontroli sytuacji na drodze jest niemożliwe.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę tzw strefa martwa, jeśli trzeba odbudować lewo. Doświadczeni kierowcy powinni w tym przypadku szybko obrócić głowę w lewo, aby ocenić istniejące zakłócenia. Jednocześnie ważne jest, aby śledzić samochód naprzód zamiar znaleźć drogę w czasie, gdy pojazd zaczyna zwalniać. Bądź szczególnie ostrożny, gdy hamulce autobusowe, wagon, ciężarówka.

Oto nowy skręcają …

Wszelkie samouczek jazdy po mieście zawiera informacje o znaczeniu odpowiednich zwrotów i zakrętów techniki. Tak więc konieczne jest, aby zakończyć zmiany biegów i hamowania przed wejściem do obrotu. Podczas wykonywania tego manewru, kierownica musi być w takim stanie, że nie musi być zawrócona. Przyspieszenie jest bezpieczny podczas dokonywania turę, ale nie naciskaj zbyt dużo gazu. Znaczące zmniejszenie prędkości zmniejsza stabilność pojazdu.

Ważne! Jeśli prowadzisz samochód z napędem na przednie koła, natomiast zmuszony hamowania na kolei prowadzi lewą nogę, gaz nie jest zakończona.

Skutecznie przekazać egzamin „Jazda”

Miasto z dużym natężeniu ruchu – nieprzewidywalne miejsce. Tu i mylić cud. Razem i zapamiętać wszystko, co minęło na szkolenia praktycznego. Nie zgub się w światłach, nie przegap znak drogowy „główny”, zachować dystans, i jazda na miasto więcej nie będzie nieść nad wami przerażenie!