719 Shares 4990 views

Repich Natalia Alekseevna: biografia i twórczość

Dziś pokażemy, kto jest Repich Natalię. Mówimy o utalentowanej aktorki. Urodziła się w 1978 avguse. Jej rodzinnym miastem jest Engels w regionie Saratowa.

biografia

Repich Natalia studiowała w szkole artystycznej №6, wybierając klasę fortepianu. W 1996 roku ukończył Szkołę Muzyczną miasta Saratowie. Studiowała na wydziale wokalnym. W 2007 roku został studentem Uniwersytetu Moskiewskiego Kultury i Sztuki, działając i kierowanie działem. W 2013 roku pomyślnie ukończył tej instytucji. Od 2004 roku służy jako stan Dziecięcego Teatru Muzycznego w Moskwie Chikhacheva.

rola

Repich Natalia – aktorka, która ucieleśnia wizerunek głównego bohatera w filmie „Anna Karenina”. Produkcja „Tarzan” pojawił się w roli Jane. W "Bride" był Larissa Ogudalovoy. Repich Natalia Mona zagrał w produkcji „Bezimiennego Star”. W „bloku” krojenia zapamiętany jako Inga. Swat wystawiono „Małżeństwo Bal'zaminova”. Uczestniczył również w sztuce dla dzieci „Trzy Heroes”, „Sadko”, „zamieszać Grzyb”, „rzepa”. Produkcja „Czerwony Kapturek”, „Tylko ty czekaj”, „Zhuravlenok” i „Mansion” odegrała Fox.

aktorką

Repich Natalia mówi – „magia” osoba, która jest zaangażowana w tworzeniu tego świata lepszym miejscem. Ale ona woli, aby rozpocząć konwersję z siebie. Aktorka podkreśliła, że nawet jedna jest w stanie dużo. Ten kreatywny ludzie żyją w zgodzie z nimi. Największe szczęście nasza bohaterka przeżywa co mogła zostać aktorką. Chce rozmawiać z ludźmi ze sceny i zawsze znaleźć coś do powiedzenia im. Aktorka podkreśla, że teatr – to wyjątkowe miejsce, gdzie wiele wieków wyśmiewają wady i mówić o wartościach ludzkich, a teraz jest potrzebny taki dialog najbardziej. Nasza bohaterka twierdzi, że w tym wieku są bardzo nieliczne, które naprawdę mogą wzbogacić duszę ludzką.