290 Shares 8427 views

Fetal Doppler – niezbędnym narzędziem dla każdej matki oczekującej

Płodu Dopplera – specjalny produkt medyczny jest przeznaczony do stosowania w dziedzinie położnictwie i ginekologii, w celu obiektywnej i ciągłego oceny ogólnego stanu płodu. Zastosuj ten produkt, jak to możliwe w szpitalach położniczych, rodzenia klinik i specjalistycznych klinikach iw domu. W tym płodu doppler pozwala usłyszeć bicie serca płodu, począwszy od dwunastego tygodnia życia. Ponadto, będzie okazją w czasie rzeczywistym w celu monitorowania stanu płodu i matki, składając wszystkie niezbędne parametry i profesjonalnie oceny funkcjonalności układu oddechowego.


Cechy urządzenia Dopplera

Zewnętrznie płodowej Dopplera, przy czym tylko dodatnie sprzężenie zwrotne jest zwykle urządzenie małogabarytowe wyposażone w wiele czujników i sondę ultradźwiękową. Urządzenie opcje mogą być bardzo różne, i to właśnie z nią, i będzie zależeć od szeregu funkcjonalności urządzenia.

Do tej pory, sprzedaż może być postrzegane jako bardzo prosty model, przeznaczony do nagrywania tylko bicie serca płodu, a dość skomplikowanych urządzeń wielofunkcyjnych, które są w stanie uchwycić szeroki zakres parametrów odzwierciedlających stan życiowej aktywności kobiet i dzieci. Na przykład płodowej Dopplera może natleniania pułapka krwi, częstość oddechów, ciśnienie krwi i mięśnia sercowego. W tym przypadku uzyskane dane mogą być wyświetlane w tzw „czasie rzeczywistym” lub w postaci wartości średnich. Osobno należy powiedzieć o charakterystycznych cech najnowszej generacji urządzeń jest ich kompatybilność z systemami cyfrowymi i pozwala na słuchanie i nagrywanie tętnienia na nośnikach cyfrowych.

Lista zalet urządzenia

Główne zalety takiego urządzenia jako płodu doppler, w pierwszej kolejności należy zauważyć, swoją wygodę i łatwość użytkowania. Większość modeli jest zasilany ze standardowych baterii, co pozwala na wykonanie niezbędnych pomiarów w każdych warunkach. To sprawia, że można skutecznie zapobiegać wielu chorobom.

Ponadto, nowoczesne modele high-end pozwala rejestrować impulsy przychodzące z najwyższą dokładnością, poprawiając w ten sposób zagwarantować bezpieczeństwo zdrowia dziecka i matki. Warto wspomnieć również możliwość regulacji głośności i głośnik dostępnych funkcji nagrywania, którego czas trwania może wynosić około dwudziestu minut. Ponadto, należy zauważyć, wysoki stopień bezpieczeństwa urządzeń tego typu na przyszłość dziecka i dla mamy.

Cechy funkcjonalne Dopplera

W odniesieniu do funkcjonalnych cech tego typu urządzeń medycznych, przede wszystkim eksperci mówią o jego wysokiej czułości oraz możliwość odbierania sygnału bez zakłóceń. Ponadto, należy zauważyć, prostotę operacyjną, zwartość i lekkość urządzenia. Również na liście cech funkcjonalnych może zawierać oddzielny głośnik, który pełni funkcję zabezpieczającą czujnik i kabel połączeniowy do komputera, który często dostarczana jest wraz z urządzeniem.

Główne zakłady produkcyjne

Kup ten produkt, możesz teraz praktycznie każdy profesjonalną firmę, która sprzedaje sprzęt medyczny. Wśród głównych producentów obecnie Bestman firma może być izolowane i Bistos. Ponadto, wiele Położnictwa i Ginekologii polecić płodu Dopplera Baby Care. Ostatni równie z powodzeniem stosowane w warunkach klinicznych oraz w domu. Ponadto, ma ona wysoką czułość, co pozwala na przeprowadzenie koniecznych nadzorem w pierwszych tygodniach ciąży.