840 Shares 3734 views

Gdzie lepiej zrelaksować się z ich dziećmi w Grecji na Morzu Śródziemnym?

Obecnie turyści są oferowane bardzo duży wybór krajów wypoczynkowych. Każdego roku, tysiące naszych rodaków wyjechać do wypoczynku w Turcji, Egipcie, Tajlandii, a wiele z nich poszukuje do Grecji. Ten kraj jest bardzo popularna nawet wśród doświadczonych turystów, ponieważ oferuje rekreacyjne hotele o wysokim poziomie usług, czyste, piaszczyste plaże, turkusowe morze i bajecznie pięknej przyrody. Trudności z kwestii gdzie się zrelaksować w Grecji, zwykle nie występuje, ponieważ cały stan jest bardzo piękne, czyste i gościnni ludzie.


Większość problemów z wyborem miejsca wypoczynku wystąpić podróżujących z dziećmi. Jest to szczególnie trudne do określenia ośrodek dla dzieci do 3 lat, ponieważ wymagane są specjalne udogodnienia dla nich. Przy wyborze gdzie na relaks z dziećmi w Grecji, trzeba zdecydować się na hotel położone na 1 wybrzeża. Plaża ma być piaszczysta, morze nie jest bardzo głęboka, z minimalną ilością życia morskiego. Więc można mieć pewność, że dzieci chętnie kopać w piasku i splash w ciepłych wodach jasne.

Wybierając ośrodek, w którym lepiej odpocząć z dziećmi w Grecji, trzeba zwrócić uwagę na odległości do lotniska, obecność w pokoju łóżeczko, a restauracja – żywność dla niemowląt i krzesła. Dla rodzin hotele oferują wynajem wózek, zapewnić opiekę nad dziećmi, program rozrywkowy dla dzieci. Obecność dużej powierzchni z klubów gier, zabaw, baseny również odgrywa ważną rolę.

Wielu turystów interesuje kwestia ile powinien spocząć w Grecji. Należy zauważyć, że koszt pokoju zależy nie tylko od gwiazdkowy hotel, ale również od okresu zamieszkania, system zasilania. Na przykład, jeśli zarezerwować pokój z wyprzedzeniem, można zaoszczędzić 20-30% całkowitego kosztu zezwolenia. Wybór systemu zasilania, takich jak „all-inclusive”, „pełne wyżywienie”, „pół-board”. Wakacje z dziećmi poniżej 12 lat, ponieważ lepiej jest zatrzymać się na «all inclusive».

Przy wyborze gdzie na relaks z dziećmi w Grecji, należy spojrzeć na wyspach, gdzie to jest bardzo miłe, ciche i czyste. Najbardziej popularne wśród małżeństw cieszyć się półwysep Chalkidiki i wyspie Rodos, Kretę i Kos. Oto najlepsze piaszczyste plaże i hotele o wysokim poziomie usług, mające na celu pomieścić młodych podróżnych. Jeśli chcesz bardziej oszczędne wakacje, zaleca się, aby odwiedzić wyspę Kos – spokojne, ciche i komfortowe – tylko to, co jest potrzebne dla par z dziećmi.

Wybierając miejsce do wypoczynku z dziećmi w Grecji, należy zwrócić uwagę na hotelach sieci Grecotel, Aldemar, Sani, Iberostar, Mitsis. Oferują one dzieci do 12-14 lat, aby całkowicie odpocząć za darmo, zorganizować wiele ciekawych rozrywek. Z małym dzieckiem w tym kraju lepiej iść w czerwcu lub wrześniu, kiedy morze jest wystarczająca do ogrzania się, ale to nie będzie upał w lipcu i sierpniu. Można iść w maju, ale woda jest jeszcze zimna.

Wycieczka do Grecji to nie tylko kąpiel w morzu, ale podróż do lokalnych atrakcji, park wodny na przejażdżki. Dla starszych dzieci będzie interesujące wycieczki do historycznych miejsc w kraju.