670 Shares 938 views

Jak zwiększyć pamięć wirtualną? instrukcja

Podczas konserwacji komputerów i laptopów często mają problem z brakiem wydajności urządzenia w ramach niektórych programów. Główną cechą tego systemu pniaki wiadomość, że zadanie nie może zostać uruchomiony z powodu braku przestrzeni dla pamięci wirtualnej. Dotyczy to w większym stopniu, Oldies komputery, które mają małą ilość pamięci RAM. Chociaż niektóre nowoczesne maszyny są również stoi ten sam problem. Dzieje się tak, gdy użytkownik określa dużą liczbę zadań jednostki. W pewnym momencie, gdy zasoby pamięci są wyczerpane, to pojawiają się złowrogi system wiadomości.

To był powód, dla stworzenia materiału, który powie Ci, jak zwiększyć pamięć wirtualną. Aby rozpocząć, zobaczmy, co to jest. Jest to połączenie pamięci RAM, który jest zamontowany w sistemnike, ciężkich.

Wynika z tego, że istnieje kilka sposobów rozwiązania problemu. Jak zwiększyć pamięć wirtualną? Pierwszy przykład wykonania wystarczająco powszechne. Kupić dodatkowy żeton RAM i zainstalować go w jednostce systemowej. Myślę, że nie ma wyjaśnienie jest potrzebne. W tej kwestii, i to jest napisane wystarczająco dużo materiału.

Jak zwiększyć pamięć wirtualną na drugiej drodze? To będzie trudniejsze, jednak w tym przypadku nie będzie wydawać ani grosza. Twój musi mieć dodatkowe miejsce na dysku. Znaleźć plik wymiany, który znajduje się na dysku twardym, na którym zainstalowano system. Jego zadaniem jest zrekompensowanie braku pamięci RAM, gdy zajdzie taka potrzeba. Nawiasem mówiąc, można czasami trzeba wyczyścić pamięć wirtualną.

Początkowo system operacyjny automatycznie ustawia rozmiar pliku. I może okresowo zmieniać, mimo tego, co jest obciążeniem przy komputerze. Polecam wszystkim ten sam zestaw swój komputer lub laptopa tak, że plik stronicowania ma statyczny rozmiar, nie jest stała. To daje możliwość uzyskania najwyższej wydajności komputera.

Aby zwiększyć pamięć wirtualną, należy zwiększyć plik stronicowania. Aby to zrobić, przejdź do menu "Start", a stamtąd przejść do "Panel sterowania". Po otwarciu, wybierz „System” sekcji, a następnie „Właściwości”. Jest już otwarta zakładka „dodatkowe”.

Następnie w „Performance” przejść do „Ustawienia” podsekcja. Tam znajdziesz link do pamięci wirtualnej, a następnie wybierz „Zmień”. W tych ustawień, wybierz partycję dysku twardego, gdzie będą przechowywane, a następnie wprowadź żądaną wielkość wymiany. Sprawiają, że pół razy częściej całkowity RAM. Ideałem byłoby uruchomienie go na dysku logicznego, który nie posiada systemu operacyjnego. Będzie to również zwiększyć wydajność maszyny.

Gdy wszystkie ustawienia zostały wprowadzone, potwierdź je, naciskając „OK” i uruchom ponownie komputer. Teraz, gdy wiesz, że niektóre sposoby, w jaki sposób zwiększyć pamięć wirtualną komputera.