228 Shares 4928 views

„45 Parallel” – restauracja w Moskwie, opis, cena, opinie

45 równolegle – to 45. stopnia szerokości geograficznej północnej, która oddziela północną półkulę na dwie równe części. Wzdłuż tej linii, miasta świata znajdują się w krajach takich jak Chorwacja, Serbia, Włochy, Kanada, Francja, USA i Chinach. Kultura ludzi mieszkających w tych krajach mają niewiele wspólnego. Niemniej jednak, biznesmen Moskwa niedawno stworzył instytucję, która serwuje dania kuchni narodowych tych krajów. „45 Parallel” – restauracja, jego menu zawiera potrawy przygotowywane przez różnych tradycji kulinarnych.


wnętrze

„45 Parallel” – restauracja znajduje się na dachu centrum handlowego „Color”. instytucja adres: Kolor Boulevard 15, Budynek 1. W dni powszednie restauracja czynna jest od 12:00 do 24:00. Przez weekend, restauracja czynna jest do godziny trzeciej nad ranem.

W dość powściągliwym stylu wnętrza restauracji jest „45” równolegle. Restauracja (Moskwa), zdjęcie, które można zobaczyć w tym artykule, inna międzynarodowa atmosfera. Wnętrze jest trochę przyciągające wzrok detale dekoracyjne, ale każdy z nich przybył do Moskwy z krajami „złotej linii” i nie tylko. Na przykład, donice przywiezione z Amsterdamu, a do akwariów ryb – z Francji.

menu

„45 Parallel” – restauracja z dość nietypowej koncepcji. Dziś właściciele firm cateringowych wybrać to w menu dania kuchni narodowej konkretnego. Szef tej restauracji jest stosowany w pracach różnych receptur kultur kulinarnych. Ale to, co jest zaskakujące jest to, że minimalistyczny styl obecny we wnętrzu, i dotknęła, a samo menu. „45 Parallel” – restauracja, wszystkie potrawy, które są prezentowane na wielu arkuszach A4. Kelnerzy ta restauracja nie serwuje gościom ciężki „Talmud” w wiążącym skóry. Zwięzłość i powściągliwość są obecne we wszystkich.

Jednak należy stwierdzić, że „45 równolegle” – restauracja nie jest zorientowany wegetarian. Chociaż, według opinii, szef tego zakładu może przygotować na zamówienie danie, w ramach którego będzie tylko składniki pochodzenia roślinnego. Ale menu takie potrawy jest prawie tam.

Pierwszeństwo w zakresie 45 „równolegle” serwuje dania kuchni francuskiej i włoskiej. Tak, gorące przekąski przedstawiony Julienne, risotto, krewetki. Koszt każdego z tych dań jest 600 rubli. Wśród zimnych potraw i sałatek jest najdroższym Sałatka z kalmarów i ośmiornic. Koszt tej potrawy – 900 rubli. Carpaccio z wołowiny o wartości 410 rubli. Menu w restauracji „45 równoległych” małych deserów. Ale warto wspomnieć wartość popularny na całym świecie „Tiramisu” i „sernik”. Cena z pierwszych – 290 rubli. Część „sernik” będzie kosztował 210 rubli.

Co goście mówią o instytucji „45 równoległym”? Restauracja (Moscow) Opinie zdobył większości pozytywne. Choć znaleźć wśród nich są dość sprzeczne.

opinie

Restauracja jest stosunkowo nowy i bardzo modny zakład. Według informacji zwrotnej od użytkowników, atmosfera tutaj jest bardzo żywy. Niektórzy z gości zwrócił uwagę na doskonałą pracę personelu. Drugi nie pasuje do stylu komunikacji hostess i kelnerów. Na jakość żywności w ogólnej opinii pozytywnej. Jednak wielu odwiedzających powiedzieć, że są one przygotowanie przez długi czas, pomimo faktu, że zatłoczona sala restauracji „45 równolegle” nie zdarza się często.