335 Shares 7152 views

"Volga" 24 – strojenie salonu

Tuning "Wołgi" 24 jest dość interesującym i fascynującym procesem. Czas spędzony na tej działalności często leci bardzo szybko i niezauważony. W rezultacie kierowca dostaje piękny i niepowtarzalny wygląd swojego samochodu.

GAZ 24 jest prawdziwą legendą sowieckiego przemysłu motoryzacyjnego. Model ten został uruchomiony w produkcji w 20 wieku, ale pomimo to, "Wołga" w Rosji nie stała się mniejsza. Podobnie jak w czasach, gdy ten samochód był powszechnie uznawany, a dziś tuning 24 "Wołgi" nie jest egzotyczny. Ma raczej cel techniczny. W końcu co innego 40-letni samochód od kilku lat będzie bez problemów przez kilka lat, ale nie "Volga". 24. Tuning salonu jest pierwszym etapem, od którego zaczyna się światowy przebudowy całego ciała i charakterystyki technicznej. Czasem jednak niektórzy kierowcy nie zatrzymują się na tym, ale idź dalej, podczas gdy inni, przeciwnie, uważają, że istniejące wnętrze strojenie dla nich jest wystarczające. Jak rozumiesz, dzisiejszy artykuł poświęcony jest 24. Wołgę, a mianowicie dostrajaniu jej wnętrza.

Gdzie zacząć?

Najlepiej zacząć ten długi i żmudny proces z podszewką kabiny. Nie ma potrzeby jej przywracania, zastąpienie materiału nowym będzie tańsze. Dla samochodu retro, idealnym rozwiązaniem jest wykończenie weluru, alcantry i skóry (może być naturalne lub sztuczne). Ta ostatnia opcja jest bardzo praktyczna, ponieważ skóra nie wymaga kompleksowej opieki. Ponadto wnętrze skóry bez wątpienia da szacunek do samochodu. Niestety, koszt tego materiału jest czasami taki sam, jak cena całego wozu Volga.

Dostrajanie poszycia z użyciem alcantra jest tańszą opcją, a także jest skromne w utrzymaniu. Ale to nie znaczy, że w ogóle nie musisz monitorować jej stanu. Bez troski skóra nie potrwa długo. Aby alcantra trwało tak długo, jak to tylko możliwe, wystarczy, aby było czyste. Oprócz stosunkowo niskich kosztów, ten materiał wykończeniowy jest bardzo elastyczny i przyjemny w dotyku. I szeroki wybór kolorów sprawia, że jest jeszcze bardziej popularny.

Velour. Ta wersja skóry ma również dobrą elastyczność i stosunkowo małą cenę. Ale przy zakupie weluru, powinieneś wiedzieć, że ten materiał jest bardzo nietolerancyjny wobec zanieczyszczeń. Dlatego będziesz musiał stale utrzymywać kabinę w doskonałej czystości.

Następujące etapy

Po tym, można bezpiecznie kontynuować aktualizację miejsc. Zaleca się, aby po prostu zastąpić je bardziej sportowymi, nieco "nadmuchiwać" nad ich mocowaniami. Możesz zachować fotele nienaruszone, ale należy zadbać o elementy tłumiące i skórę.

"Volga" 24 – strojenie panelu urządzeń

Żaden z tuningu wnętrza nie może bez tego etapu. GAZ 24, podobnie jak wszystkie inne maszyny z lat 50., 60., są wyposażone w skromny panel przyrządów, na którym znajdują się tylko najważniejsze strzałki pomiarowe. Dlatego w celu dostrojenia tej części salonu należy dbać o dodatkowe liczniki i pożądane jest, aby przyniosły one rzeczywiste korzyści i nie istnieją w tym właśnie celu. Optymalna opcja dla retro samochodu będzie służyć jako klasyczne urządzenia przełączające. Zdobią salon i nadajecie mu więcej elegancji. Również nie zapomnij zainstalować podświetlenia LED.

Są to główne kryteria, które należy zauważyć przy zmianie wnętrza samochodu krajowego "Wołga 24". Dostrajanie własnych rąk jest nie tylko interesujące, ale także bardzo ekscytujące!