369 Shares 8795 views

Reklama stopami

Kilka lat temu wydawało się już reklamy umieszczone tam, gdzie to możliwe, mieć nigdzie indziej go umieścić, ale wynalazł nową metodę – reklama na asfalcie. reklama występuje z powodu luk w prawie, w żadnym prawem tej reklamy nie jest uregulowana i nie jest zabronione. Żadnej odpowiedzialności za to brak. Te i cieszyć się firmy reklamowe.


Reklama na chodniku pojawił się w stolicy, a później w innych miastach. Reklama dla pieszych, jak to jest czasami określane jako żart. Loga i znaki, a także etykiety firm jesteśmy w stanie obserwować drogę. Mimo to firma jest młoda, ale na chodniku w pobliżu stacji metra czysty nie znaleźć miejsce. Cała przestrzeń jest reklama płótno – ogłoszenia o nadchodzących koncertach, fotografii i innych ofert stopami.

A popyt tworzy podaż – tradycyjne metody reklamy wymagają dużych nakładów – billboard w dobrym miejscu jest bardzo drogie, sto tysięcy rubli miesięcznie, często wymagają „wycofywanie”, ponieważ bez niej tablicy w dobrej lokalizacji zostaną zajęte przez inną firmę, a ty oferuje on nie „smaczne” miejsce. I reklama na asfalcie na pieniądze można wypełnić dosłownie cały obszar i zachować to będzie maksymalnie sześć miesięcy.

Ale często zlecenia od agencji reklamowych skromne, w rejonie dziesięciu do trzydziestu tysięcy, ale istnieje duże zamówienia, które wpłyną do miliona rubli, ale są one bardzo rzadkie. Ale są to pojedyncze przypadki, ale częściej średnie i duże przedsiębiorstwa myśleć o reklamie na asfalcie, co oznacza, że reklama pastwisko szczyt nie został jeszcze osiągnięty i jeszcze wszystko przed nami.

Po tym wszystkim, skuteczność reklamy udowodnione empirycznie. Aby przetestować reklamy są umieszczone w telefonie, który nigdzie nie jest wskazany wcześniej, ludzie nazywali go i miał rozkazy. Te zlecenia nie tylko odzyskał koszty reklamy, ale także przyniósł dobry zysk reklamodawcy. Eksperyment odbył się w dwa tysiące dwunastego roku w Moskwie, a on potwierdził, że reklama działa i jest skuteczny.