793 Shares 6144 views

711 Failure (błąd), jak to naprawić?

Dość często, wielu użytkowników systemów komputerowych opartych na systemie Windows mają do czynienia z nieprzyjemnym problemem, gdy podczas próby połączenia się z Internetem, zamiast oczekiwanego połączenia kończy się niepowodzeniem z kodem 711 (błąd). Jak naprawić to kilka prostych sposobów, teraz i będą wyświetlane.

Przyczyny awarii

Jeśli zrozumieć powody pojawienia się takich uszkodzeń może być całkiem sporo. Jednak wśród wszystkich sytuacjach istnieje kilka typowych przypadków, które głównie związane z zakłóceniami szeregu służb odpowiedzialnych za realizację połączeń dostępu zdalnego, a także elementy związane z telefonii PPPoE (najczęściej pojawia się ona przy użyciu połączenia przez VPN).

Zatem brak jest ze względu na fakt, że następujące usługi mogą zostać wyłączone:

  • helpdesk, Plug & Play (Plug and Play);
  • Standardowe sterowniki oraz automatyczne połączenia telefonicznego;
  • Usługa telefonii;
  • Usługa SSTP (tylko dla Windows 7 i powyżej).

Równolegle rozważamy kilka opcji 711 Failure (błąd). Jak poprawić sytuację, zostanie ona podana do każdego przypadku. Ponadto zostaną podane nie jest dość standardowe zalecenie, które mogą zostać użyte, by tak rzec, w ostateczności, a potem tylko na własną odpowiedzialność.

Błąd 711, Windows 7: Jak naprawić Usługi SEKCJA?

Tak więc, najpierw musimy sprawdzić działanie powyższych składników. Można to zrobić w sekcji administracji, znajduje się w normie „Panel sterowania”, ale będzie szybciej korzystać z menu „Uruchom”, w którym do rejestracji services.msc polecenia.

Teraz możemy znaleźć każdy z powyższych usług na liście podmenu prawej i kliknij prawym przyciskiem połączenia, wybrać, gdy właściwości partycji. Tu trzeba zwrócić uwagę na rodzaj początku. Aby wesprzeć Plug & Play urządzenia powinna być uruchamiana automatycznie, ale dla każdego innego – uruchomić go ręcznie. Zgodnie z ustawieniami zakończeniu wszystko i utrzymać przeciążenie systemu.

Błąd połączenia 711: jak rozwiązać za pomocą rozszerzonych praw dostępu?

Niestety, ten nie może być ograniczone tylko do sytuacji nieregularnej składników usług. Innym powodem może być to, że użytkownik nie ma wystarczających praw dostępu do systemu. W tym przypadku awarii 711 pojawi się ponownie (błąd). Jak to naprawić, jeśli poprzednie rozwiązanie nie działa? To bardzo proste.

Przy użyciu standardowego „Explorer” na dysku systemowym (najczęściej jest to «C» fragment) zawiera folder Windows, kliknij prawym przyciskiem myszy, aby otworzyć menu kontekstowe i wybrać stamtąd właściwości profilu, a następnie przejść do zakładki Zabezpieczenia.

Tutaj jesteśmy zainteresowani w wierszu „systemu”. Tuż poniżej przycisku zmienia prawa, ale w nowym oknie patrząc na grupy użytkowników. Dla grup „CREATOR OWNER”, „system” i przycisk „THE TrustedInstaller”, aby zastosować zmiany w parametrach, a następnie podać pełny dostęp (w polu poniżej put „ptak” w obecności wszystkich dostępnych punktów). Zapisać zmiany i ponownie restart.

Zmień nazwy plików dziennika folderu

Dość często można znaleźć inną sytuację związaną z pliku raportu. Następnie 711 zderzeniowych (bug) może wystąpić zbyt. Jak rozwiązać problem w tym przypadku? Tak, wystarczy zmienić nazwę samego folderu, w którym są przechowywane dane.

Zazwyczaj sam katalog można znaleźć w systemowym katalogu System32 folderu głównego (Windows). Ale trzeba najpierw uruchomić lub w trybie awaryjnym, lub użyć dowolnego LiveCD (w normalnym trybie, system nie pozwoli, aby zmienić nazwę folderu).

Przesłać, znaleźć odpowiedni katalog i przypisać mu nazwę swojego wyboru (logi 1, Logfiles_1, ale co tam). Najważniejsze – aby zostawić w nazwie oryginalnej nazwy z dodatkiem czegoś innego). Potem, jak zwykle, obok reboot, i to wszystko.

Linia komend jest na własne ryzyko

Wreszcie, zobaczmy, jak naprawić błąd 711, gdy połączenie z Internetem za pomocą specjalnych zespołów. Natychmiast zauważamy fakt, że eksperci zalecają, aby używać go tylko w sytuacjach, gdy nic innego nie pomaga.

Zadzwoń do linii poleceń (cmd menu „Run» (wiatr + R)), a następnie przepisuje je w kolejności pokazanej na rysunku, a następnie naciśnij Enter. Komenda ta pozwala na przywrócenie domyślnych praw i uprawnień zabezpieczeń do folderów systemowych. Dalsze terminal komputerowy przeciążenia w trybie normalnym. Chodzi o to, że po zastosowaniu takiej radykalnej metody powinno być żadnych problemów.

wniosek

Jak można zrozumieć z powyższego, konkretnego powodu, aby martwić się, co do zasady, nie, bo bardzo błąd nie jest krytyczny dla systemu. Tak, i sprawdzane są tu najbardziej typowe błędy. Chodzi o to, że ponieważ usługi systemowe przewidziane w pierwszym rozdziale, wyłącz same nie powinny zatem błąd jest spowodowany przez coś innego. Kto wie, może to wpływ wirusów lub konwencjonalnej interwencji w systemie użytkownika do pracy z administratorem, który nie posiada niezbędną wiedzę. Ale w ogóle, jak widać, problem jest rozwiązany dość prosto.