505 Shares 8691 views

Wymiana elewacji kuchni. Jak zaktualizować kuchnia

Z biegiem czasu, każda kuchnia nieaktualne, psują jego wygląd. Zakup nowych mebli – nie jest tanie przyjemności, więc nie będzie wymianą elewacji kuchni. W tym przypadku, można wymienić go na nowy lub naprawionego powierzchni z różnych materiałów. W tym przypadku, pomoc samoprzylepne folii, farb ściennych, inkrustacji i tym podobne. D. Poniżej przedstawiono podstawowe jednostki kuchenne zasady aktualizacji.


Wybór nowych elewacjach

Najpierw trzeba zdecydować się na projektowaniu, a następnie przenieść się do aspektów technicznych. Najważniejszym zadaniem – właściwy wybór materiału. W tym samym czasie nabywców są nie tylko produkt, ale także koszty. Najtańsza są uważane elewacje z płyty wiórowej, więc wybrać je z bardzo ograniczonym budżecie. Jeśli prawidłowo dbać o materiale, to będzie trwało bardzo długo. Jednak po pewnym czasie zaczyna się kruszyć i puchnąć.

Fasady MDF są najbardziej optymalne. Wyroby z drewna jest łatwiejsze i tańsze, nie są zdeformowane podczas operacji, nie boją się grzybów i pleśni. Jeśli zostaną one skierowane, materiał będzie trwać przez długi czas.

elewacje szklane ustawi jasny i atrakcyjny. Są one również odporne na wpływ substancji chemicznych i łatwo oczyścić z różnych zanieczyszczeń.

Metalu (aluminium) powłoki są trwałe, odporne na odkształcenia i trwałość.

Można również dokonać fasadę kuchnia plastiku słuchawkowego. Z tego materiału są coraz jakości i trwałych produktów. W tym przypadku, powłoka potrzebuje opieki przetargowej.

elewacje drewniane (z tablicy) – najdroższa opcja. Trzeba ostrożnie myśleć o ich wyboru, ponieważ koszt wymiany praktycznie identyczny koszt nowego zestawu słuchawkowego.

instrukcje wymiany

Bardzo stare zestawy kuchenne wymagają elewacje zastępczych. W jaki sposób można wykonać tę pracę? Po wyborze materiału powinno określać roztwór barwnika. Tutaj jest ważne nie tylko smak właściciela, ale również zgodność produktów z elementów wewnętrznych i dekoracyjnych. Dla małych kuchniach odpowiednich odcieni światła – są wizualnie zwiększyć przestrzeń. Ciemne wzory świetnie wyglądają w dużych pomieszczeniach i tworzyć wielki kontrast.

Kolejny ważny etap – wykonanie pomiarów. Proces ten wymaga maksymalnej precyzji, lub nowe pozycje mogą nie być odpowiednie. Musimy zmierzyć wszystkie drzwi, filary, belki i inne elementy wymagające wymiany.

Następnie przejść do elewacji (armatura można wymienić, jeśli to konieczne). Do kuchni potrzebne są nowe uchwyty, zawiasy i zatrzaski. W każdym elemencie otworów i wgłębień, przy czym drzwi są podwieszone i zamocowane. Po udanych wymiana powinna pomyśleć o przedłużając żywotność nowych produktów. Jest to możliwe dzięki odpowiedniej pielęgnacji: przecierając gąbką i zwykłym detergentem.

Odnawianie powierzchni drewnianej

Meble drewniane drzwi nie zawsze potrzebna jest wymiana, ponieważ może być przywrócony. Jak zaktualizować kuchnię, wykonane z tego materiału? Wszystkie odsłonięte części zamiennych dokładnie wysuszono i pokryto antyseptyczny. Gotowy do fasad przetwarzania odpowiednim farb lub lakierów do drewna.

Prace renowacyjne przeprowadzono w następujący sposób:

– zdjąć drzwi i wyjąć je ze wszystkimi akcesoriami;
– zmielenia ich papierem ściernym (o średniej drobnoziarnisty i jeden po drugim);
– shpaklyuem rozproszone i pęknięty obszaru;
– mielenia całkowicie;
– produkty okładka i starterów wysycha;
– lakier w kilku warstwach;
– wyposażenie powrotne w miejscu (nowe lub stare);
– przymocować do drzwi szafek.

Szczególne trudności w przywróceniu nie jest, a jej koszt może być dość atrakcyjne. Do wykonywania pracy będzie trzeba kupić tylko grunt, lakier, papier ścierny i akcesoriów (jeśli to konieczne).

Malowanie i profile

Świetnym rozwiązaniem szybki remont – malowanie. Jeśli to konieczne, wymiana elewacji kuchni można łączyć z instalacją listew (dekoracyjne elementy napowietrzne). Ponieważ te klocki pasują do półkolistego poprzeczkę. Przed wyjęciem elewacje, należy wykonać oznakowanie nie mieszać części. Wyłącz wszystkie elementy mocujące, zdjąć sprzęt i zaktualizowany projekt. Oczyścić je przed zanieczyszczeniem ze ściereczką i wysuszyć. Rozłożyć folię i położył na jej drzwiach.

Odcięte od elementów formujących żądaną długość Scrollsaw kątami 45 stopni i przykleić je klejem (do drewna). Planowane jest umieszczenie znacznika, który będzie zlokalizowany instalacje i wyposażenie. Otwór wiercony jest z musztry.

Gruntuem powierzchni i dokładnie wysuszono. Wypełniamy Pistolet lakierniczy talię i zacznij powierzchnię farby w odległości 150-200 mm. Można utworzyć wzór lub obraz – do tego trzeba szablonów. W razie potrzeby zastosować wykończenie warstwy farby. Zapiąć fasady do armatury ramy i przekładek.

wklejanie Film

Poniżej będziemy rozmawiać o tym, jak zaktualizować swoją kuchnię przy pomocy folii. Metoda ta jest uważana za jedną z najbardziej atrakcyjnych. Jest możliwe, aby uczynić prawdziwe arcydzieło mebli, ponieważ film jest inny: gładka, błyszcząca, z różnymi ornamentami i rysunkami. Nie bój się materiału, ponieważ jest odporny na wilgoć i jest wystarczająco wytrzymałe. Proces klejenia nie jest łatwe, ponieważ tylko właściwa klejenie pozwala uzyskać idealną powierzchnię.

Prace wykonywane są w następującej kolejności:

– wybierz kolorystykę i rodzaj folii;
– Mierzymy wszystkie dane i obliczyć ilość materiału (nie zapomnij zarezerwować);
– usunięcie fasad i położyć na płaskiej powierzchni;
– wyrównanie ich oczyszczenie i odtłuszczenie;
– ma folię lekko złuszcza się z warstwą zabezpieczającą;
– stawiają go do mebli i starannie wygładza plastikowej szpatułki;
– instalacja nowego sprzętu i powrót drzwi w miejscu.

Film dobrze przylega do powierzchni tylko kilka godzin, więc może to być ponownie kij. Gdyby nie było pęcherzyków, mogą być przebite igłą i wygładzić dobrze.

fresk

Jeśli trzeba wymienić elewację kuchnia, można użyć tapety. Dzisiejsze firmy są gotowe zaoferować materiał o strukturze, w połączeniu z każdym wnętrzem. Pierwsze kroki są takie same jak w poprzedniej metodzie. Usuń elewacje, usunąć okucia, czyszczonej powierzchni przed zabrudzeniami i rafinowania swoje tapety ze zdjęciami. Jeśli chodzi o materiały, to najlepiej wybrać samoprzylepnej laminowanej tapety. Oni nie potrzebują kleju i łatwe do czyszczenia. Może być stosowany w razie potrzeby, a papier tapetę, ale będą musieli pokryć lakierem bezbarwnym. W przeciwnym razie, wykończenie szybko odejść.

Po wybraniu materiału, konieczne jest cięcie danego powtarzania (powtarzania wzorca). Odciął bez sapiąc, a końce drzwi malowane są w odpowiednim kolorze. W razie potrzeby można go zainstalować niezwykłe akcesoria do mebli kuchennych.

Decoupage

Zaskakująco miła opcja uaktualnienia słuchawkowy uważane decoupage. Opiera się ona na cięciu zdjęcia z papieru, tkanin, skóry, serwetek i przyklejenie ich do regenerujący kawałku.

Aby zaktualizować komponenty (np elewacje wykonane z płyty MDF), należy:

– wypełnienia małych pęknięć, ze szczególnym związkiem – klej;
– pozbyć z głównych wad papierem ściernym;
– na pokrycie szczegóły starterem;
– cięcie obraz, fotografia, drukowany druku;
– umieścić na dole i na odwrotnej stronie kleju obrazu;
– Figura zamocować i ustawić jego wału;
– stosuje się 3-4 warstwy lakieru (przy czym każda warstwa jest utrzymywana przez około godzinę).

intarsje

Wymiana kuchnia fasada – skomplikowany proces, więc można go zaktualizować za pomocą specjalnych wkładek. W tym przypadku idealnym płytki ceramiczne. Etykieta części, je usunąć, oczyszczone i wysuszone. Również usunąć uchwyt i łączników. Lakier najlepiej jest wykonywać na wolnym powietrzu lub w celu zapewnienia stałego przepływu powietrza. Elewacje umieścić na podłodze, pokryta folią, a planowane rozmieszczenie przyszłych poprawek.

Jesteśmy kładąc płytki i dostosować rozmiar, jeśli to konieczne. Przyklej ją przykryć podkładem i farbą. Aby dostać się na okładce oryginalnego rysunku, można użyć szablonów. Tusz jest najlepiej stosować w dwóch warstwach. Wracamy do miejsca klamek i dołączyć do ramy.

Aby wybrać sposób aktualizacji zestawu słuchawkowego, trzeba zaopatrzyć się w wolnym czasie i w celu ustalenia kosztów. Ile jest wymiana elewacji kuchni? Wszystko zależy od materiału, z którego jest wykonana, oraz sposobu przetwarzania. Na przykład, gładkie fasady sosna, MDF z 3000 RUR / m2, miele. – od 5000 RUR / m2 .. Najdroższych elementów – z drewna dębowego (koszt co najmniej 10.000 rubli / m 2).