237 Shares 5176 views

Baśń „katedry dzwon z brązu” Chrystusa Zbawiciela dał dzieci na Boże Narodzenie

W głównej świątyni w Moskwie istnieje długa tradycja Nowego Roku i Bożego Narodzenia. Na cześć najbardziej magiczne święta w katedrze Chrystusa Zbawiciela w ciągu dwóch tygodni jasne, niezapomnianych występów, program, który musi obejmować wszelkiego rodzaju, przestróg.

Roczne Boże Narodzenie opowieść

W ubiegłym roku została przedstawiona opowieść na motywach bardzo smutna historia G. H. Andersena „Dziewczynka z zapałkami”. Ale przeniesiono do rosyjskiej ziemi, ustawienie okazało naprawdę Boże Narodzenie. Ponieważ wszyscy wiemy, że święta noworoczne – czas cudów, kiedy dobre triumfuje nad złem niekoniecznie.

Tu i tym razem nowe święto zdobione Christmas Story. Aby utworzyć tajemnicę skryptu „Bronze Bell” Sobór Chrystusa Zbawiciela w Moskwie, zaleca autorów-reżyserów zwrócić uwagę na piękny wiersz F. M. Dostoevskogo o tym, jak Bóg polecił aniołek – aby obniżyć lasy w najładniejszej choinki noworocznej, i spojrzeć na ziemi dziecko godny tego daru. Wiersz mówi o trudności w stwierdzeniu, że jako boski dar, aby uratować umierającą dziewczynę.

Prezentowana opowieść przechowywane linię fabuły poematu, zastępując drzewo dzwon Boże Narodzenie. Występ, aby tworzyć teatr, który przyciąga najlepsze siły w stolicy, została poprzedzona i kontynuowana w holu.

Wyjątkowość spektaklu

Dzieci otrzymały prezenty, których opakowanie był piękny duży dzwon. Przedstawienie zostało pozostawione przypadkowi, wszystko wzajemnie się uzupełniają i łączą się w pięknej akcji New Year. Tale „Bronze Bell” rozmawiali o tym, jak wnuczka z dziadkiem w lesie szukając choinki, i okazało się, że dzwonek. Piękny miedziany kolor popchnął ich do myśli, że jest to Fallen Star, świąteczny prezent od Boga najbardziej godnym dziecka. To jest linia produkcyjna historia „brązu dzwon”. Świątynia Chrystusa Zbawiciela, który stał się dla domu raz w tej opowieści, to najlepiej nadaje się do reprezentacji, które wydawane dzieciom bliżej Stwórcy. Autorzy zarys powtarzane nie tylko wiersz Fiodora Dostojewskiego, ale także historie świąt Bożego Narodzenia w niektórych krajach, z których każdy toruje nić między dziećmi i Boga. Tak, St. Nicholas w Holandii ma dobre i złe dzieci, dla których miał na wyjątkowe prezenty jednej strony, az drugiej – bicz. Poszukiwanie dobra i zła, nagradzać właściwe – oryginalne wynik roku. Wszystkie historie są specjalne świąteczne dźwięk i lepiej postrzegane młoda publiczność, kiedy pan umieszczane w świątyniach. To również kierować autorów i reżyserów opowieść „The Bronze Bell” – Katedra Chrystusa Zbawiciela jest centrum rosyjskiego prawosławia, tylko tutaj mogą i powinny być pouczające umieścić dobre występy tego rodzaju dla dzieci i ich rodziców.

Następstwo pokoleń

Ponadto dyrektorzy uwzględniono dorobek sztuki dekoracji świątecznego show. sceneria wydajność uzupełniona wideo w formacie 3D. Drzewo w katedrze Chrystusa Zbawiciela Łączy wszystkie dobre tradycje spełnienia świąt Nowego Roku w Rosji, zapewniając ciągłość pokoleń. Jest to ważny moment edukacyjny: przyciąga uwagę dzieci z nowoczesnych funkcji, wprowadzając je do podstawowych wartości ortodoksji – dobroci, współczucia i miłości do bliźniego.

Fakt, że ogólna myśl publicznego lub słyszał po raz pierwszy pełen magicznego uroku Świątecznej poematu spod pióra wielkiego rosyjskiego pisarza – „Brązowy dzwon” również świąteczny prezent od autorów baśni Katedra Chrystusa Zbawiciela i jest świadczona.