624 Shares 3802 views

Medycyna 'Baziron AS'. Instrukcje użytkowania

Lek „Baziron jako”, która to struktura zawiera nadtlenek benzoilu, przewodnika scharakteryzować jako środek antyseptyczny do stosowania miejscowego. Lek jest stosowany do usuwania trądziku. Ma działanie przeciw wielu bakterii Gram-dodatnich, ma działanie keratolityczne. Lek „Baziron CO” zwiększa natlenienie owrzodzenia (nasycenie tlenem) ziarninę w przypadku kończyn dolnych. Lek zmniejsza wytwarzanie łoju w gruczołach łojowych. Lek może korzystnie wpływać na procesy metaboliczne w skórze, normalizacja struktury chemicznej łoju.


Oznacza „Baziron AS” Podręcznik zaleca, trądzik pospolity (w tym trądzik spustowego – w skojarzeniu z innymi lekami) i wrzody na nogach o różnym charakterze.

Lek jest przeciwwskazany, jeśli występuje nadwrażliwość.

Z opieki medycyny „Baziron AS” Podręcznik zaleca wieku dwunastu lat. Przydatność laktacji i ciąży jest określana przez lekarza.

Lek stosuje się miejscowo (na zewnątrz). Lek osadza się na czyszczonej skóry. Należy upewnić się, że skóra przed zabiegiem nie było zbyt suche. Aby to zrobić, należy umyć mydłem nawilżającym lub pianki. Przed zabiegiem nie należy wycierać twarz na alkohol narkotyki. Po przemyciu tkanki lub skóry suszy się miękką ściereczką, wycierać płyn nie zawierający alkohol.

Zalecane żel „Baziron jak 5%” w leczeniu trądziku. Cienka warstwa jest stosowany do obszarów dotkniętych raz dziennie. Czas trwania leczenia – dwa lub trzy tygodnie. Następnie, przy użyciu żelu 10% „Baziron AS”, która jest stosowana do ukończenia zanik wszystkich objawów trądziku. Zaleca się stosowanie kropki narkotyków, powodując trądzik i zaskórniki.

Aby wyeliminować owrzodzeń kończyn dolnych, stosując żel dziesięć procent w połączeniu z nałożenia opatrunków okluzyjnych. Medycyna „Baziron AS” Instrukcja w tym przypadku zaleca się stosować dwa lub trzy razy dziennie. Czas trwania terapii przez dwa do trzech tygodni.

Najczęstszymi działaniami niepożądanymi stosowania leku „Baziron jako” instrukcji są pieczenie w miejscu aplikacji. Zazwyczaj jest to zjawisko krótkotrwałe i ustępują z czasem.

Lek „Baziron CO” ma silny wpływ na skórę, powoduje łuszczenia i wysuszenie. Aby złagodzić kroki Eksperci zalecają, aby stosować leku „Differin”.

Należy zachować ostrożność tak, że narzędzie nie dostał się do śluzu i oczu.

Stosowania leków „Baziron AS” może również powodować reakcje skórne w postaci atopowego zapalenia skóry (kontakt).

Jak pokazuje praktyka, lek był dobrze tolerowany przez pacjentów. Te negatywne zjawiska występują rzadko i są zwykle krótkotrwałe. Należy jednak znieść wykorzystanie pieniędzy i udać się do lekarza, gdy trwałe lub zwiększające reakcje uboczne.

Należy zauważyć, że oznacza „Baziron AC” odnosi się do kategorii leków, których skuteczność przejawia się po pewnym czasie. Jak pokazuje praktyka, stabilne wyniki terapeutyczne mogą być widoczne po miesiącu leczenia.

Wiadomym jest, że trądzik jest często wynikiem zaburzeń narządów wewnętrznych, zwłaszcza układu pokarmowego. W wielu przypadkach można pozbyć się wysypki poprzez dostosowanie diety, wyeliminowanie lub dodanie tych lub innych produktów.

Przed użyciem narzędzia „Baziron AS”, jak innych leków, konieczne jest, aby odwiedzić specjalistę i dokładnie zapoznać się z instrukcją.