859 Shares 4944 views

Czerwone plamy na ciele – kto i co mamy „Znaki”?

Mole – nie znamiona, plamy starcze, a także nie lubią. Tylko czerwone kropki na ciele – małe, niepozorne. To nie boli, nie swędzi, nie grzybica. Dlatego większość z nich nawet nie zwracają uwagi, chyba nie było takie otmetinka bardzo widocznym miejscu i nie naruszają estetyki. W przeciwieństwie do tych samych moli, dla których wiele osób postępować raczej zazdrosny i podejrzliwy. Tylko od czasu do czasu, studiując jej ciało pod prysznicem lub widząc siebie w lustrze, ale ktoś i pomyśleć, patrząc na czerwone plamy na ciele – to w tym wszystkim chodzi, skąd pochodzi i czy coś zagrażać?


Zacznijmy od tego, że takie „tykanie” może wystąpić z powodu rozszerzania naczyń włosowatych od jakiegoś fizycznego wpływu na skórę. Typowym przykładem – zły golenia nóg, rąk lub dowolny obszar ciała. Maszyna niskiej jakości, zaniedbania zmiękcza skórę środków, w wyniku – podrażnienie.

Małe czerwone plamy na ciele może być reakcja alergiczna na wszelkie żywności lub substancji. Aby ustalić przyczynę w tym przypadku nie jest łatwe, ale należy zwrócić uwagę na odżywianie nadal stoi. Być może będzie empirycznie „oblicz” alergen.

Dość często, czerwone kropki na ciele może sygnalizować naruszenia i awarie w organizmie, chorób wewnętrznych. To może być problemem w przypadku schorzeń wątroby i trzustki i choroby układu pokarmowego. Próba postawienia diagnozy nie ma sensu, ale jeśli przejdą kontrolę, dokonać analizy biochemiczne krwi, możemy zidentyfikować problem, o którym nawet nie podejrzewa, aż dostał sygnał „punkt”.

Czerwone plamy na ciele może być tętniaki naczyniowe, skóra wystające klatki piersiowej, brzucha lub pleców w przypadku problemów z trzustki. Mogą wlać i rozmnażajcie się w czasie zaostrzenia przewlekłego zapalenia trzustki i „hide”, gdy choroba jest cofa. Dlatego lekarze powinni przestrzegać tych punktów, aby poznać ich lokalizację i liczbę, tak aby w przypadku manifestacji swojej działalności dać lekarzowi najbardziej kompletny obraz kliniczny.

Być może słyszałeś coś takiego jak „pajączków” – to jest popularnie zwane czerwonymi kropkami, powstałych w wyniku rozszerzania naczyń włosowatych naczyń krwionośnych z powodu braku hormonalnej, zwłaszcza w pierwiastek kobiet. Najczęściej są one zlokalizowane na twarzy, a zatem nie podobają. Zapobiec ich występowanie może być zrównoważonej diety obowiązkowe włączenie w diecie innych produktów zawierających witaminę C, K i R. Pierwszy ugięcia wzmacnia kapilary, zmniejsza ich przepuszczalność drugiego, trzeciego i zmniejsza kruchość. Jeśli „gwiazda” nadal psuje osoba jest zastosowanie jednego ze sposobów ich usuwania – laseroterapia, elektrokoagulacji, skleroterapii lub terapii ozonowej.

Innym popularnym rozwiązaniem – naczyniak. Jest to łagodny nowotwór o nieznanym pochodzeniu. I mimo, że są one podzielone na trzy rodzaje – kapilary, trudnych i pełnych oddziałów – ogólnie rzecz biorąc, one nie były badane prawidłowo. Badania naczyniaki nikt poważnie zaangażowany jako główny lek już ustalone: są całkowicie bezpieczne, nie ponosi niebezpieczeństw i nie zapowiadać kłopoty przez każdy z organów. Powstają one spontanicznie w dowolnym miejscu na ciele i może zniknąć na własną rękę. Często pojawiają się u ludzi „wymienili” trzydziestych, wyglądać formacji płaskiej, niewiele może wzrosnąć powyżej poziomu skóry. Te czerwone plamy na ciele jest naprawdę zupełnie nieszkodliwe, chyba, że pojawiające się na twarzy, może być nieco zepsuć wygląd. Mogą one, w razie potrzeby, aby przynieść rentgenowskie lub przez wycięcie chirurgiczne, ale najpierw powinny być ekranowane, aby być całkowicie pewien, że jest to nieszkodliwe naczyniak, nie każdy marker choroby.