128 Shares 8514 views

kwiat Kleomenes

Niezwykłe, delikatne, wykwintne Kleomenes kwiatowe Looker wielu ludzi. Ten kwiat jest piękną ozdobą ogrodów, tarasów, balkonów i ganki. Można go łatwo przenieść zimno. Kwiat będzie aż do upadku.


Obecnie istnieje około 70 gatunków roślin w naszym kraju Kleomenes kolczasty uprawiane jako rośliny rocznej. Jeśli chodzi o barwy kwiatostanów, są białe, żółte, fioletowe, fioletowy, rubin. Jednym z najbardziej popularnych odmian roślin można nazwać Rose Queen – Kleomenes różowy królowej.

Kleomenes macierzyste osiągnie 1,5 metra. Pomimo faktu, że roślina jest wysoka, to jest odporna na działanie wiatru, z uwagi na fakt, że trzpień do dołu drzewiastych. System korzeniowy jest dobrze rozwinięte, mocne, włóknisty. Liście są jasnozielone, w górnej części rośliny są małe i średniej wielkości są większe.

Początek kwitnienia występuje w czerwcu i trwa do jesieni. Pierwsze kwitną kwiaty, które są umieszczone od spodu. Ponieważ rozpuszczenie kwiatów, kwiatostan stopniowo rozciągane.

kwiat okres sadzenia w otwartym terenie jest w listopadzie i grudniu, a do wiosny nie będzie małe ukośnie kreskowane płatki. Jeśli Kleomenes kwiaty hodowane metodą sadzonki, nasiona powinny być zasiane na początku marca w ziemi, składający się z 2 części mieszanki ogrodowe, 2 części 1 część humusu i piasku. Nasiona zaczynają kiełkować na 10-19 dni po siewie. Przed siewem zaleca się moczyć nasiona w „Agatha” lub „Appin”, zgodnie z instrukcjami dostarczonymi z danymi z narkotykami. W tym przypadku, pędy powinny być silne i zdrowe. Jak tylko rostochku, pudełka z nich powinny zostać przeniesione do jasnym miejscu i ustawić podświetlenie. A potem musimy tylko do monitorowania ziemi, więc nie było suche. Po pojawieniu się jednego lub dwóch liści, wzrost odbywa się w każdą oddzielną przesadzania kubek z substratu torfowego humusu. Należy być ostrożnym, bo kwiat nie lubi przeszczepy i może umrzeć. Po Kleomenes kwiat przeszczepione do indywidualnych kubków, po 10 dniach, można zacząć karmić. Kompleks nawóz mogą być używane. I późniejsze opatrunek są przeprowadzane nie częściej niż raz na dwa tygodnie.

Kwiat Kleomenes być wdzięczny, gdyby po przeszczepie będzie podlewać obficie, ale niezbyt często. Powinna ona również wytrzymywać takiego systemu: suchy – na mokro.

Ten rodzaj kwiatów, podobnie jak wiele innych, jest przedmiotem różnych chorób. W celu uniknięcia ich instalacja do profilaktyki należy nawadniano słabym roztworem nadmanganianu potasu.

Jeśli kolor nie jest dobrze wyglądało po przeszczepie, kiedy zostaną posadzone w otwartym terenie, rzadko może być utworzona pędów bocznych, a pąki nie są tak bogate i piękne, ponieważ jest nierozerwalnie związane z kwiatka na poziomie genetycznym.

Lądowania w otwartym terenie pod koniec maja, gdy podłoże jest dostatecznie rozgrzany. Upewnij się, że kwiaty zostały posadzone w żyznej glebie, w miejscu, gdzie nie ma wody stojącej. Sunlight powinno być mnóstwo. Przed sadzić kwiaty w miejscu, w którym są one rozwijać, konieczne jest, aby nawóz granulowany kwiat. Zbyt gęsto posadzone kleomu nie jest konieczne, gdyż krzewy i kwiaty będą mniejsze. Optymalne rozmiary lądowania – 40×50 cm.

Przypominamy, że Kleomenes wysokości roślin, i to lepiej zakładu w tle. Bardzo efektowny wygląd żywy płot Kleomenesa. Doskonały kwiat wygląda wśród roślin niższych. To wszystko zależy od Twoich pomysłów.

Powiem wam mały sekret – jeśli kleomu cięte na początku kwitnienia, to będzie w stanie stanąć w wazonie przez około dwa tygodnie, a pąki zostanie odwołany z kolei.

O ile musieliśmy zrobić kwiat Kleomenes – piękne rośliny. Oczywiście, aby osiągnąć wspaniały rozkwit będzie miał coś do zrobienia, a na długo przed początkiem lata do pracy, ale jak miło, gdy całe lato jesteśmy zadowoleni z tak piękna!