647 Shares 9800 views

Cancer Center (Veterans, 56, St. Petersburg): usługi telefoniczne, opinie

Miasto Cancer Center przy Weteranów uważany za jeden z najnowszych i najbardziej dużych instytucji, nie tylko w Petersburgu, ale także w Rosji. Najnowszy sprzęt, ponad 1000 pracowników – wszystko jest przewidziane dla szybkiego powrotu do zdrowia pacjentów. Nowoczesne podejście do leczenia może zdiagnozować chorobę na wczesnym etapie, a w większości przypadków skutecznie leczyć je. Aby uzyskać więcej informacji na temat instytucji, sposobu jego działania, a także innych przydatnych informacji dowiesz się z tego artykułu.

History Center

Obecnie, nowy rozwój otrzyma walkę z rakiem. Coraz więcej rodzajów raka rozpoznaje się we wczesnym stadium. Nowoczesny sprzęt i leki pomóc w leczeniu i już uratować życie tysięcy ludzi. również z powodzeniem prowadził walkę z rakiem w Rosji. W miastach, otwórz nowoczesne udogodnienia, przeznaczone dla dużej liczby pacjentów. W Petersburgu, szpital był Centrum Onkologii w Weteranów 56. Została założona w 1950 roku i na podstawie liczby placówek medycznych w mieście.

W '58 otwarto pierwszy szpital na 150 łóżek, aw 1964 roku ich liczba wzrosła do 450. Już w 2002 roku, instytucja stała się jednym z największych w Rosji. 816 łóżek i 1260 pracowników spotkać pacjentów w murach Centrum. Każdego roku na zakup leków, aby zapewnić więcej środków.

W tym momencie w Miejskim Centrum Onkologii w Weteranów 9 jednostek nie chirurgiczne, w których operacje są przeprowadzane w celu wyeliminowania nowotworów złośliwych i łagodnych. Oddziałach intensywnej terapii, rezonans magnetyczny, cytologia diagnostyczny, histologii i wiele innych są również mieści się w tym samym budynku. studenci wyższych oświatowych placówek medycznych Petersburga także na podstawie klinice skutecznie przeszkolonych, to aktywna praca naukowa. Jak to jest możliwe, aby znaleźć tę słynną uczelnię?

adres

Miasto Clinical Oncology Przychodnia znajduje się przy Alei Kombatantów w regionie Kirowa. Jest to jeden przystanek metra, więc pacjenci nie muszą podróżować lub szukać długi Cancer Center przy Weteranów, 56. Jak się do niego dostać? Od stacji metra „Prospect Veteranov”, można chodzić lub jeden przystanek transportu publicznego lub trasy:

 • №№ 130 i 68 (szyny), № 37 (wózka);
 • Taxi w numerami 130, 68, 235, 184.

Duży 6-piętrowy biały budynek, wybudowany w półkole, trudno nie zauważyć. Duży ogrodzony teren, łatwy dostęp do bramy przyciągają uwagę. Budynek jest dość nowy, więc jest nowoczesny i przyjemny wygląd. W pobliżu, w odległości spaceru, jest tam park po drugiej stronie ulicy od szpitala – sklepów spożywczych.

Infrastruktura dzielnicy Kirov umożliwia łatwy dostęp do metra odwiedzających miasto Cancer Center.

ambulatorium

Miasto Clinical Oncology Ambulatorium na Veterans Avenue biegnie wzdłuż następujących linii:

 • rak ginekologiczny;
 • onkokoloproktologicheskoe;
 • oncourological;
 • Onkologii jamy ustnej i chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologii;
 • onkootolaringologicheskoe;
 • ontotorakalnoe;
 • piersi;
 • onkohirurgicheskoe;
 • diagnostyka;
 • reanimacji;
 • Departament transfuzji krwi;
 • rehabilitacja;
 • intensywnej opieki medycznej;
 • angiografia;
 • endoskopii;
 • Jednostka chemioterapia.

Poliklinika w Centrum Onkologii w Weteranów 56

Oprócz szpitali, aw środku ma ambulatorium, w którym odbiór odbywa się w 15 kierunkach. W nim, można uzyskać porady od onkologów, ginekologów, chirurgów, urologów. Klinika Onkologii znajduje się w oddzielnym budynku, w samym sercu miasta, przy 2nd Berezovaya Alley, 3/5. W pobliżu, w odległości spaceru od stacji metra znajduje Piotrogród, Chkalov i Black River, tak aby dostać się do kliniki nie jest trudne. Również blisko ziemi działa transport publiczny. W jakich przypadkach konieczne jest zastosowanie do kliniki onkologii?

Jeśli masz jakiekolwiek podejrzenia onkologii i lekarzy rejonowych nalegają na pełnej analizie, można zwrócić się do kliniki na brzozowej alei zarówno płatnego i bezpłatnego. Co jest potrzebne?

 • paszport;
 • snils;
 • polityka MHI;
 • kierunek przez onkologa (formularz skierowania można pobrać na stronie internetowej Ośrodka).

Aby zapłacić wizyty u lekarza należy skontaktować się z call center i zapisać się do liczby, która Cię interesuje. Pozostaje tylko zawrzeć umowę o świadczenie płatnych usług medycznych.

Aby skontaktować się z Centrum

Podobnie jak w przypadku każdej innej placówki medycznej w Centrum Onkologii w Weteranów, 56 istnieje pewna kolejność przyjęcia. Nie spełnia wszystkich warunków dopuszczenia do szpitala, nie można uzyskać leczenie. Co trzeba zrobić, aby dostać się do szpitala na zasadzie budżetowej?

 1. Mają miejsce zamieszkania w Petersburgu.
 2. Posiadać politykę obowiązkowego ubezpieczenia medycznego w Petersburgu.
 3. Być dołączone do kliniki w rezydencji i obserwowano u onkologa regionalnym.
 4. Przy podejrzeniu o onkologii uzyskać skierowanie od onkologa Rejonowy dla konsultacji w Centrum.
 5. Jeżeli lekarz podejmie decyzję o leczeniu w szpitalu lub operacji, będziesz miał dzień zaplanowano hospitalizacji.

Za dodatkową opłatą, można zapisać się do Centrum Onkologii bezpośrednio, z pominięciem etapu przejścia specjalistów okręgowych. Darmowe zabiegi chirurgiczne wykonywane są w Centrum jedynie w przypadkach podejrzenia o złośliwym przebiegu choroby.

lekarze

Jej specjaliści Miasto Clinical Oncology Ambulatorium jest bardzo dumny. Liczba pracowników obejmuje laureatów Nagrody Federacji Rosyjskiej, zasłużony lekarzy Akademii Nauk Przyrodniczych, lekarzy i kandydatów nauk medycznych.

Poniżej znajdują się eksperci z Centrum, który uratował wiele istnień ludzkich:

 • Eduard Antonowicz Kalyvia – jest kandydatem nauk medycznych, pracujących w oddziałach ambulatoryjnych w 2. Berezovaya alei.
 • Witalij Aleksandrowicz Skvortsov – chirurg onkolog mammolog. Wielu pacjentów jest wdzięczny dla pomyślnego leczenia.
 • Lubow Vladimirovna Lukyanenok – w Centrum w kierunku ginekologa-onkologa.
 • Aleksandr Konstantynowicz Shemerovsky – onkolog dr z doświadczeniem ponad 10 lat.
 • Ekaterina Yurevna Zorina – PhD, działa w dziedzinie onkoproktologii więcej niż 15 lat.

To tylko krótka lista specjalistów, którzy pracują, aby ratować życie ludzi. Na innych specjalistów Centrum można znaleźć na stronie internetowej Centrum raka.

Cancer Center przy Weteranów 56: płatnych usług

Jakie usługi są świadczone przez szpital raka? Przede wszystkim, jest to szereg testów diagnostycznych i analiz:

 • cytologia;
 • Oznaczenia do określenia skłonności do raka;
 • kompleksowe badania dotyczące profilaktyki raka szyjki macicy;
 • badanie w celu wykrycia chorób nowotworowych.

Ponadto, w szpitalu onkologicznym, można zapłacić przełożony domu, w którym leżysz sam. usługi opiekuńcze mogą być również wypłacane, jeśli chcesz uzyskać maksymalną opiekę i pomoc. Być może interwencja chirurgiczna, chemioterapia i radioterapia. Ale te zabiegi mogą być przepisywany jedynie przez lekarzy i szpitale są obliczane indywidualnie.

cennik

Ceny za usługi przekraczające politycznych lub zagranicznych obywateli MHI jest bardzo jasno określone w cenniku szpitala:

 1. Prywatny pokój będzie kosztować 1200 rubli.
 2. Szpital pobyt poza regulaminowym czasie przydzielonych do polityki obowiązkowego ubezpieczenia medycznego, będzie kosztować 2300 rubli dziennie.
 3. Zindywidualizowana opieka: 200 p / h.
 4. Konsultacja ze specjalistą zależy od kwalifikacji lekarza, i waha się od 1200 do 3000 rubli.
 5. Kompleksowe analizy kosztów hospitalizacji 1700 rubli.

opinie

Przy wyborze miejsca leczenia, pacjenci nie najmniej prowadzony przez opinie innych. Niestety, reakcje chorych na raka i ich rodzin są często sprzeczne. Ludzie, którzy są w trudnej sytuacji, osądzony niesprawiedliwie. szczęście, aby osiągnąć poprawę tych, podziękować lekarzom za uratowanie. I krewni tych, którzy nie byli w stanie uratować, obwiniają lekarzy. Ale to wszystko zależy od nich? Niestety, niektóre nowotwory złośliwe są trudne do wyleczenia. A lekarze robią wszystko co od nich zależy, pracujących w trudnych warunkach, w Centrum Onkologii w Weteranów 56 opinii większości pozytywne. Wielu pacjentów są zadowoleni z życzliwości i dobrej postawy lekarzy. Oni szczerze współczuć i starać się pomóc każdej osoby uderzył w ścianę Centrum. Pochwały i napraw w budynku, który jest wykonany w prawie wszystkich piętrach. Szczególnie zadowoleni z pacjentów chirurgicznych.

Zdrowie i sukces w leczeniu!