728 Shares 3694 views

Wiaczesław Makarow: biografia i rola w życiu KVN

KVN Fani zapewne słyszał nazwę Wiaczesław Makarow. Ten młody człowiek osiągnął wielki sukces w swojej karierze telewizyjnej i może pochwalić dużą liczbę prestiżowych nagród.


Wiaczesław Makarow: biografia

Makarov urodził się 9 lutego 1989 roku w Astrachaniu. Od wczesnego dzieciństwa, nie mógł pozostać z dala od występów muzycznych i teatralnych. Widząc chłopca talent, miał już powierzył główne role w przedstawieniach, jak również występy z orkiestrą instrumentów ludowych, męskie Chóru Kameralnego oraz Orkiestry Symfonicznej. Oczywiście, pasja do muzyki ostatecznie spowodowało edukacji muzycznej, aw 2004 roku Wiaczesław Makarow ukończył akademię w dwóch klasach – śpiew i fortepian. Lubiący Fame i tańca, wygrywając w wielu turniejach miejskich.

formacja

edukacja szkolna Makarowa rozpoczęła się w Astrachań liceum №8, który w 2007 roku ukończył ze srebrnym medalem. Następny Wiaczesław idzie na studia do Astrachań State Technical University, gdzie również aktywnie uczestniczy we wszystkich zawodach i konkursach. W latach studiów na uniwersytecie, zdobył Grand Prix na kilka różnych festiwalach.

Wiaczesław Makarow: KVN

Punktem zwrotnym w życiu Wiaczesław zaczyna się w 2011 roku, kiedy został zaproszony do wypełnienia szeregi zespołu KVN. W tym czasie „przez krawędź KVN zespołu Kamyzyakskogo” jeszcze nie osiągnięto żadnych znaczących wyników, ale Wiaczesław Makarow stały zespół bilet szczęście. Kto by pomyślał, że zaledwie po roku, zespół musi wziąć udział w Major League KVN, a ich wydajność będzie transmitowany na pierwszym kanale. Od tego czasu, Wiaczesław Makarow zaczyna zdobywać popularność. Staje się pełnoprawnym uczestnikiem „modułowej Kamyzyakskogo krawędzi KVN” Chwała zaczął brać udział w różnych programach rozrywkowych, a nawet ze swoim zespołem koncertował w miastach Rosji, Kazachstanie i kilku krajach europejskich.

osiągnięcia

W okresie od 2011 do 2013 roku, zespół Makarova osiąga niesamowite osiągnięcia. Po pierwsze, „reprezentacja” staje się finalistą Premier League KVN Międzynarodowej Unii. Potem idą do półfinału KVN Wyższej Ligi i otrzymać kilka nagród, a mianowicie Wołgograd Region gubernatora Cup, Puchar Burmistrza i Puchar KVN Pradze. Po wyrośnięciu na zupełnie nowy poziom dla siebie, Makarov zaczyna używać coraz bardziej popularny wśród fanów komiksu gatunku. W 2013 roku został wybrany złotą KVN głosowego, którego zwycięzca zostanie ustalona w drodze głosowania internetowego.

Prace prowadzące profesjonalny

Wykorzystując swoją popularność i zdolności do pracy oraz w miejscach publicznych, Wiaczesław nie przegap okazji, aby pracować jako profesjonalnych czołowych imprez o różnych rozmiarach. Pracował w czołowych międzynarodowych konkursach piękności, urodziny CTC, a także na różnego rodzaju uroczystościach świątecznych. Makarov przyznany status zwycięzcy pierwszego stopnia w nominacji „Lider w programach koncertowych.” Bogate doświadczenie w telewizyjnym wolno sławy do zapoznania się z takimi znanymi osobistościami takimi jak Valery Sjutkin, Dominik Joker, Lapis Troubetzkoy, Vintage i wiele innych. Innym znaczącym osiągnięciem jest prawo o showman śpiewać hymn jego rodzinnym mieście Astrachań.

Model eksperyment

Jako wielokrotność osobowości, Wiaczesław Makarow i spróbował swoich sił jako model. W 2014 roku miał pozytywne doświadczenia na obraz-laboratorium o nazwie „Personalab”, gdzie miał okazję pokazać nową kolekcję męskich fryzur wiosna-lato 2014. Teraz Makarov jest oficjalną marką popularnej naprzód, który pracuje również Fedor Emelianenko.

życie osobiste

O jego życie osobiste Wiaczesław znaleźć informacje będzie trudno. Być popularny KVNschik ukrywa swój związek, albo naprawdę nie uznała wyjątkowy, który chce połączyć swoją przyszłość. Z tego powodu, kombinacja „Wiaczesław Makarow – mąż” nie brzmi dość znajomo. Niemniej Makarov chętnie dzielą się z fanami informacjami na temat osobistych zainteresowań, a nawet cech, które cenią u dziewcząt. Kobiety, które chcą zdobyć serce Wiaczesław, należy wziąć pod uwagę, że znak zodiaku Wodnik, on i jego ulubione danie to deser sernik.

Ci, którzy są poważnie zainteresowani Wiaczesław Makarov, osobiste życie, jest brana pod uwagę, że dziewczęta showman cenią niezależność, styl i otwartości. Ich hobby Makarov wymaga nie tylko zwykłą muzykę i choreografię, ale także psychologii. On sam otwarty i przyjazny i chętnie dać autograf i zdjęcie zrobione z fanów i fanek w każdym środowisku.

Podsumowując wyniki życiu i twórczości Wiaczesław Makarow, warto zauważyć, że jest to bardzo wszechstronny człowiek, który osiągnął wiele jak na swój wiek. Oglądanie go w telewizji jest bardzo interesujący, ponieważ na scenie zawsze zachowywał się swobodnie. Poza KVN gdzie Glory uczestniczyła do tej pory i zachęcił publiczność swoimi dowcipami, nagrał solowy album, a jego nie przegap okazji do wypróbowania nowych przedsięwzięć. Makarov z ufnością, jako jeden z najbardziej niezwykłych członków projektu edukacyjnego młodzieży o nazwie „Plac Sztuki”. Realizacja tego ogólnopolskiego projektu jest Federalna Agencja Młodzieży.