577 Shares 6800 views

Sen Interpretacja: jeże dobra, zła i bez kłujących igieł

Niedawno otwarty na pierwszej wolnej stronie wydarzyło się w rękach książki snu. Jeże. Zdecydowałem się przeczytać, że zwiastuje sen z tych zwierząt i był bardzo zaskoczony. Nienazwany kompilator popularne wśród mojej koleżanki edycji twierdzi, że sen jest niebezpieczne. To jest po prostu stwierdził: jeśli noc miała jeża, a następnie będzie cierpieć z powodu złego przebiegłego wroga. To mnie zaskoczyło. Ponieważ w rosyjskich bajkach to kolczaste zwierzę – symbol oszczędny, przebiegły i wzajemna pomoc. Daje Victoria igły, więc szyła magiczny dywan, przychodzi z pomocą tchórzliwego zaychonku. Nawet w Rosji, jest powiedzenie, że „złodziej rzucił się do noża, ale wpadł na jeża”. I tak, książka sen. Jeże – wróg? Dziwne. Postanowiłem poszukać innych publikacjach. A to co znalazłem.


Ezopa sonnik

Jeże w nim w pełni zgodne z tym, co mówi się o nich w rosyjskich ludzi. W bajkach, jest to elegancki i wydajny zwierzę pochodzi z pomocą słabych. Utrzymuje on również i książka Ezopa sen. Jeż w lesie marzyć na fakt, że sen lub wkrótce znajdzie silny i potężny patron lub jego idee będą obsługiwane przez innych. Gdybyś miał trochę ezhonok, może to oznaczać, że plany, które ponosi marzycielem, źle przemyślane i wymagają dalszego dopracowania.

A co jeśli sen nie jest pojedynczym zwierzę, ale kilka? Pytamy książkę wymarzony. Jeż, który walczy z wężem zapowiada wsparcie. W każdej sytuacji, kto śnił sen, może liczyć na pomoc silnego człowieka. Jeśli las „cierń” w nocnych snach zjada myszy lub innego zwierzęcia, może to oznaczać, że sen skutecznie walczy z jego wad.

Ale jeśli we śnie miał szansę krok na kolczaste zwierzę? Co robi książka sen? Jeże którzy marzenie pod stopą i boli ją, zmuszając marzycielem coś zmienić w swoim życiu, postawy i relacje. Hedgehog bez igieł pokazuje, że ludzie, którzy widzieli ten sen, nie tak słaby, jak się wydaje. Konieczne jest jedynie, aby zebrać siły i działać.

Ale jeśli we śnie igły echinoid rosną na sen? Co to mówi o interpretacji snów? Jeż, dał człowiekowi igły lub igły, które rosną od ciała śpiącego, może tylko zapowiedź tego, co dana osoba będzie w stanie walczyć sprawcy lub honorowo wyjść z każdej trudnej sytuacji. Ta książka marzenie lubiłem. On, choć niekompletne, ale stara się wyjaśnić nie tylko przedmiot snu, ale jego działkę. W innych publikacjach nie jest tak gładka.

Rosyjska książka marzenie

Jeże, to mówi, do snu złego wroga. To może oznaczać tylko przebiegły i zły człowiek, który chce zaszkodzić snem. Z tej interpretacji umowy i wiele innych publikacji. Możemy im ufać? Nie sądzę. Po jeż we śnie może żądło, a może dać jabłko. Ponadto chcemy jeże, potem spać z nimi będzie, najprawdopodobniej, dobry omen. Inni chłopcy nie lubią, więc sen będzie miał inną wartość. Co każdy z nas marzy jeż interpretacji snów jest poprawna nigdy nie może wyjaśnić. W ogóle, interpretacja marzeń sennych z wykorzystaniem książek – niewdzięczne zadanie. Jeśli naprawdę chce rozszyfrować wszystkie wizje, to lepiej je pisać, a późniejsze wydarzenia, aby stworzyć swoją własną interpretację snu. Więc on będzie zgodne z prawdą. Jedyną rzeczą jest to długa i bardzo rygorystyczne.