626 Shares 7792 views

dzikie plemiona

Wydawałoby się, że cywilizacja całkowicie pochłonęła naszą planetę. Ale w odległych częściach społeczności, i istnieje kilka kultur, które zachowały pierwotne razy ich tradycji, praw i zwyczajów w stanie niezmienionym. Dzikie plemiona świata, o dziwo, mają silną stabilną podstawę ich kultury. Oto przykłady niektórych z nich.


Ludzie z krateru

Według amerykańskiego dziennika „International Herald Tribune”, na Filipinach, w głębi wyspie Palawan odkryto plemię mieszkających w jaskiniach, utworzone na wewnętrznych zboczach gigantycznego krateru starożytnego wulkanu. Ludzie żyją w obszarach niedostępnych ze względu na strome klify i kaniony i nie odnoszą się do świata zewnętrznego.

Wzrost zagubiony w kraterze o jeden i pół metra. Plemię było kilka i prymitywne działania, rosnące słodkie ziemniaki (słodkie ziemniaki) i inne uprawy na dnie krateru. Woda w wystarczająco doliny, a ludzie ogień wyodrębnić, rzeźba kamień.

prymitywne Poligloci

Dzikie plemiona znajdują się na terenie Papui Nowej Gwinei. Jest plemię, które żyje zarówno w epoce kamiennej w górnej Strickland River. Plemię pojawiła przyjazny, ale naukowcy wyprawy dołożyli wszelkich starań, aby je wyjaśnić. W wyniku tej rozmowy, okazało się, że liczba mieszkańców plemienia zatrudnia prawie 120 osób, a po raz pierwszy spotkała białych ludzi. Naczynia wykonane są z kamienia i drewna. Takie plemiona Nowa Gwinea partii.

Krasnoludy w Motilones doliny

Grupa kolumbijskich dziennikarzy powiedział o plemieniu krasnoludów, którzy nie wiedzą, ani rząd, ani przywódców, a żyją na granicy Kolumbii i Wenezueli w Motilones Valley. Rolnicy okolic nazwał je „YUKOS”. Pomimo metr wzrostu, karły mają silną konstytucję, muskularne nogi i nieproporcjonalnie długie i duże dłonie. Cechy twarzach mongoloidalnego i pomarszczoną skórę pięknym kolorze czekolady. Główne karły mocy – Jukos – jest surowe lub lekko gotowane kukurydza. Mięso dotrą do polowania z łukiem i strzałami z drewna lub kamienia spiekanych.

Plemię z Mehta

Dzikie plemiona znajdują się w Afryce, pomimo faktu, że postępuje podróżnych i studiował. Na przykład, plemię, której mieszkańcy nogę tylko dwa palce. To plemię żyć pośród pustyni Wade, na rzece Zambezi, istnieje około 600 osób.

Ci ludzie są nomadami, związane Buszmeni i mają bardzo prymitywny sposób życia. Uważają się za „zaczarowane” i czarownicy nie budują szałasy, ale zawierają drób i owce.

Obserwacja didactylism plemienia zaprzeczył legendę, że poruszają się szybko, natychmiast wspinaczki na szczyty wysokich drzew. W rzeczywistości, wada wrodzona jest bardzo trudne przepływ osób. Interesujące jest to, że jedyna anomalia tkwi u mężczyzn.

Uzależnionych amazońskiej dżungli

Nie tak dawno temu, rosyjskie podróżujący pod kierunkiem Khizhnyak stwierdzono zagubiony w dżungli regionów Amazonii mało znanego plemienia Indian, którzy nazywali się Yanomami. Czczą duchy słońca, wody, księżyca lasu. Ich martwe plemienia palą w ogniu, a potem popiół podane do najbliższych krewnych. W uroczystości Pamięci spożywane popiołów, zmieszane z pokarmem. Przywódca plemienia jest zarówno uzdrowiciel i czarownik, oszczędzając ludziom za pomocą ziół i zaklęć.

Yanomami mieszkać w szałasach, zajmująca się głównie połowów i polowań. Kobiety pracują w ogrodzie, a także zbierać owoce i korzenie. Z reguły mieszkańcy plemienia – narkomanów, zdecydowali się befuddle sobie roślin zawierających narkotyki. Yanomami – bardzo agresywny i wrogi biali ludzie.

plemiona Australia

Aborygeni, którzy niegdyś zamieszkiwali Australii, dziś stanowią tylko 1% populacji. Osiedlili się na kontynencie 40-64 tys. Lat temu i przyszedł tutaj, prawdopodobnie z Azji.

Dzikie plemiona mają dziś w ich własności na terytorium Australii, ale turyści wejścia jest zabronione. Plemiona są prymitywne starożytny sposób życia, jak ich przodkowie.