515 Shares 2591 views

dzikie plemiona

Wydawałoby się, że cywilizacja całkowicie pochłonęła naszą planetę. Ale w odległych częściach społeczności, i istnieje kilka kultur, które zachowały pierwotne razy ich tradycji, praw i zwyczajów w stanie niezmienionym. Dzikie plemiona świata, o dziwo, mają silną stabilną podstawę ich kultury. Oto przykłady niektórych z nich.


Ludzie z krateru

Według amerykańskiego dziennika „International Herald Tribune”, na Filipinach, w głębi wyspie Palawan odkryto plemię mieszkających w jaskiniach, utworzone na wewnętrznych zboczach gigantycznego krateru starożytnego wulkanu. Ludzie żyją w obszarach niedostępnych ze względu na strome klify i kaniony i nie odnoszą się do świata zewnętrznego.

Wzrost zagubiony w kraterze o jeden i pół metra. Plemię było kilka i prymitywne działania, rosnące słodkie ziemniaki (słodkie ziemniaki) i inne uprawy na dnie krateru. Woda w wystarczająco doliny, a ludzie ogień wyodrębnić, rzeźba kamień.

prymitywne Poligloci

Dzikie plemiona znajdują się na terenie Papui Nowej Gwinei. Jest plemię, które żyje zarówno w epoce kamiennej w górnej Strickland River. Plemię pojawiła przyjazny, ale naukowcy wyprawy dołożyli wszelkich starań, aby je wyjaśnić. W wyniku tej rozmowy, okazało się, że liczba mieszkańców plemienia zatrudnia prawie 120 osób, a po raz pierwszy spotkała białych ludzi. Naczynia wykonane są z kamienia i drewna. Takie plemiona Nowa Gwinea partii.

Krasnoludy w Motilones doliny

Grupa kolumbijskich dziennikarzy powiedział o plemieniu krasnoludów, którzy nie wiedzą, ani rząd, ani przywódców, a żyją na granicy Kolumbii i Wenezueli w Motilones Valley. Rolnicy okolic nazwał je „YUKOS”. Pomimo metr wzrostu, karły mają silną konstytucję, muskularne nogi i nieproporcjonalnie długie i duże dłonie. Cechy twarzach mongoloidalnego i pomarszczoną skórę pięknym kolorze czekolady. Główne karły mocy – Jukos – jest surowe lub lekko gotowane kukurydza. Mięso dotrą do polowania z łukiem i strzałami z drewna lub kamienia spiekanych.

Plemię z Mehta

Dzikie plemiona znajdują się w Afryce, pomimo faktu, że postępuje podróżnych i studiował. Na przykład, plemię, której mieszkańcy nogę tylko dwa palce. To plemię żyć pośród pustyni Wade, na rzece Zambezi, istnieje około 600 osób.

Ci ludzie są nomadami, związane Buszmeni i mają bardzo prymitywny sposób życia. Uważają się za „zaczarowane” i czarownicy nie budują szałasy, ale zawierają drób i owce.

Obserwacja didactylism plemienia zaprzeczył legendę, że poruszają się szybko, natychmiast wspinaczki na szczyty wysokich drzew. W rzeczywistości, wada wrodzona jest bardzo trudne przepływ osób. Interesujące jest to, że jedyna anomalia tkwi u mężczyzn.

Uzależnionych amazońskiej dżungli

Nie tak dawno temu, rosyjskie podróżujący pod kierunkiem Khizhnyak stwierdzono zagubiony w dżungli regionów Amazonii mało znanego plemienia Indian, którzy nazywali się Yanomami. Czczą duchy słońca, wody, księżyca lasu. Ich martwe plemienia palą w ogniu, a potem popiół podane do najbliższych krewnych. W uroczystości Pamięci spożywane popiołów, zmieszane z pokarmem. Przywódca plemienia jest zarówno uzdrowiciel i czarownik, oszczędzając ludziom za pomocą ziół i zaklęć.

Yanomami mieszkać w szałasach, zajmująca się głównie połowów i polowań. Kobiety pracują w ogrodzie, a także zbierać owoce i korzenie. Z reguły mieszkańcy plemienia – narkomanów, zdecydowali się befuddle sobie roślin zawierających narkotyki. Yanomami – bardzo agresywny i wrogi biali ludzie.

plemiona Australia

Aborygeni, którzy niegdyś zamieszkiwali Australii, dziś stanowią tylko 1% populacji. Osiedlili się na kontynencie 40-64 tys. Lat temu i przyszedł tutaj, prawdopodobnie z Azji.

Dzikie plemiona mają dziś w ich własności na terytorium Australii, ale turyści wejścia jest zabronione. Plemiona są prymitywne starożytny sposób życia, jak ich przodkowie.

520 shares 4215 views
234 shares 7445 views
625 shares 5173 views