186 Shares 6056 views

Zawieszony WC: modele, rozmiary i instalacji. Naprawa zawiasach toaletę

Dzięki postępu naukowego i technicznego w życiu współczesnego człowieka jest wypełniona różnymi technikami. To pomaga w wielu dziedzinach. Jej celem – nie tylko zaoszczędzić czas i wysiłek, ale również wziąć komfort. Nawet tak istotny element jak toalety zmodernizowane. Zamiast zwykle przychodzi nowy. Na przykład, na zawiasach WC. Jego rozwiązanie konstrukcyjne pozwala na idealnie pasuje do każdego wnętrza. Instalacja takiego systemu pozwoli rozwiązać niestandardowych element zadanie tworząc niepowtarzalny design. Koszt sprzętu i jego instalacja znacznie przekraczać wersję odkryty, ale przyjemność z zakupu można przejechać i ten defekt.

wybór

Na zasadzie łączenia komunikacji toalety podzielone są montowane i podłodze. Ten ostatni typ obejmuje sat. Klasyczne urządzenia sanitarne, oczywiście, uważana za drugą. Przylegające podłoga jest zastrzeżenie. To wgłębienie zamykające, które są ukryte za rury i cysterny. Nisza może być wykonane z płyt gipsowo-kartonowych. Toaleta w tym samym czasie ustawionym blisko ściany, co pozwala zaoszczędzić miejsce. Jeśli pojawia się pytanie: „Jak wybrać sedes – zamontowany lub podłoga” – należy wziąć pod uwagę wszystkie zalety i wady obu struktur, a także uwzględniać rozwiązania wnętrz.

kryteria

Głównymi kryteriami przy wyborze hydraulika to:

– podłączenie do mediów, to powinno działać bez problemów;

– funkcje;

– wykonanie materiału;

– typ miski i zbiornika;

– materiał;

– koszt.

Niezależnie od rodzaju elementu należy dokonać niezbędnych pomiarów i obliczeń przed zakupem. Należy również dowiedzieć się, co system odprowadzania wody wyposażona jest w domu. Może ona zmieniać się w pionowe obniżanie wody (gdy rura przechodzi bezpośrednio do podłogi), poziome (utrzymywane w ścianie) i pod kątem.

różnice

Funkcje są identyczne z zewnątrz mocowania WC odpowiednik. Cała różnica w swojej strukturze.

Zawieszony toaleta ma specjalną konstrukcję instalacji, która składa się ze sztywnej ramie stalowej, która posiada specjalny mechanizm regulacji wysokości montażu.

Konstrukcja została zaprojektowana dla obciążeń do 400 kg, co sprawia, że jest możliwe, aby wytrzymać ciężar nie tylko kanalizacji, ale także jego właściciel. W tym przypadku instalacja mocowania muszli klozetowej można przeprowadzić jako małej kapitalizacji na ścianie, a na falshstene. W związku z tym odróżnić te moduły dotyczące warunków instalacyjnych: podłogi, ściany i ziemię.

cysterna

Dodać do tego element zawieszonym muszli klozetowej tylko z tworzywa sztucznego. Ma to na celu zmniejszenie ciężaru konstrukcji. Zbiornik zamontowany wewnątrz ramy montażowej. On jest inny od zwykłego kształtu. Jej wymiary to:

– grubość – 9 cm;

– szerokość – od 40 do 50 cm (w zależności od modelu).

Z jednej strony ma przycisk spłukiwania. Otwór pod nią jest również stosowany w pracach remontowych, jeśli elementy konstrukcji zbiornika będzie wymagać wymiany.

Nowe wzory zbiorniki zapewniają oszczędność wody podczas rozruchu. Jest to spowodowane instalacją podwójnym przycisku. Po kliknięciu na jedną z nich, tylko pół zbiornika jest odprowadzana po kliknięciu na drugiej – całą zgromadzoną wodę.

Wraz z dwoma przyciskami w elemencie odpływowym z wykorzystaniem najnowszych technologii, aby zatrzymać opróżniania. W takim przypadku, gdy jest on zamontowany w zawiasach WC, opinie konsumentów tego projektu jest tylko pozytywne. Ludzie mówią, że po naciśnięciu przycisku zatrzymuje dopływ wody. Jeżeli drugie kliknięcie się dzieje, woda ze zbiornika będzie całkowicie seryjnej.

miska

Ściana zawieszonym WC staje się widoczny tylko część kubka. Może on być okrągły, owalny lub prostokątny kształt. Wybór materiału nie jest również ograniczony, z porcelana i fajans do szkła i metalu. Opcja najbardziej popularny jest miska owalny kształt z okrągłego porcelany koloru. Ten wybór jest ze względu na szereg zalet:

– forma ta eliminuje krawędzi;

– łatwość czyszczenia dzięki teksturze materiału, który nie pozwala na osiedlenie się brud na ścianach;

– równo w kole nie pozostawia sprayu.

montowanie

Zestaw toaletowy montowany znacznie bardziej skomplikowany niż na zewnątrz. Aby wykonać niezależne prace powinny być przygotowane dla wszystkich subtelności montażu takiej konstrukcji, zaopatrzyć się niezbędne narzędzia i akcesoria.

Montaż odbywa się zgodnie z instrukcjami producenta. Ale wszelkie kroki instalacji modelu są podobne:

– Aby przeprowadzić instalację najlepiej w miejscu, gdzie już podłączony do komunikacji. Jeśli instalacja jest w innym miejscu, to trzeba zadbać przed ich sumowanie.

– murem z cegły, beton i zamocować podstawę kapitałową ościeżnicy metalu.

– Rama jest ustawiana na poziomie w płaszczyznach pionowej i poziomej. Dostępność specjalnych kołków i barów ślizgowych czyni zadanie dużo łatwiejsze niwelacji.

– Obok jest ustawiony na wysokości miski. To zależy od wzrostu ludzi, którzy będą korzystać z urządzeń. Optymalna odległość jest odległość od dna do górnej misy 40 cm.

– Podczas montażu zaworu w zbiorniku dla dostarczania wody zablokowany. Ciecz jest doprowadzana do pojemnika przez sztywne rury. Użyj opcji elastycznego węża nie jest zalecane.

– Poniżej znajduje się specjalny montaż członkiem falistej z miski klozetowej uwolnienie do rury kanalizacyjnej.

– Po tym, sprawdzić miskę pracy. Po zakończeniu montażu, zamyka odporne na wilgoć płyty gipsowej, która jest przymocowana do ramy i i profilu w ścianie. Jak wyciąć żądany rozmiar arkuszy tektury, opisaną w instrukcji do wdrożenia, który został opracowany przez producenta.

– Następnie trzeba ozdobić wnętrze płyt kartonowo-gipsowych w założeniu, że nie zapomina o otworze przycisku spustowego.

– Ostatnim krokiem będzie kubek baldachim, który jest przymocowany w dwóch sworzni do ramy. Następnie można zamontować przycisk do spuszczania i podłączyć zawory.

Są to główne etapy instalacji, która biegnie na zawiasach toaletę. Zdjęcia można obejrzeć w artykule.

Na co zwrócić uwagę

Podczas montażu należy zwrócić uwagę na ważne punkty.

Jak połączyć podstawowe elementy konstrukcji z kanalizacji? W tym celu istnieją specjalne dysze (90 lub 110 mm) i zasilacz. Konstrukcja jest umieszczone wewnątrz rury 90 mm, okazało się małym promieniu zgięcia.

Instalacja przepłukać przycisk na panelu przednim dla lepszego dostępu w przypadku awarii. Kupiłem ten element osobno, producenci dostarczany jest, niestety, nie obejmują.

Podczas układania płytek i innych robót budowlanych wykończeniowych musi dobrze pasować pod względem szwach płytek. Kiedy mechanizm wina pływaka, aby uniknąć zalania, nadmiar wody jest wyświetlana w otworze spustowym. Znajduje się on w zbiorniku o średnicy 3 cm i kieruje wodę do naczynia.

Dachówka jeśli jest, to zrobić to lepiej z przyciskiem spłukiwania. W tym przypadku, otwór pod nim robi w środku płytki. Cała późniejsza praca odbywa się na nim. Podczas ustawiania grubości ścianki z mechaniczny przycisk nie więcej niż 7 cm.

zalety

Opryskiwacz toaleta zapewnia możliwość opuszczenia homogenicznej podłogi w pomieszczeniu ze względu na fakt, że nie jest konieczne, aby przydzielić obszar do misek na świeżym powietrzu. Tak więc drogie mozaika powłoka będzie wyglądać pięknie. Również jednostka ogrzewania podłogowego nie jest problemem.

Wymiary zawiasach toaletę (około 370×560 mm) pozwala na zainstalowanie jej nawet w małym pomieszczeniu, nawet wizualnie zwiększyć przestrzeń. Wszystkie komunikaty są ukryte w ścianie, co daje bardziej estetyczny wygląd pomieszczenia.

Nie ma miejsc trudnodostępnych, co poprawia czyszczenie. Zazwyczaj squat WC jest problematyczne strefy pomiędzy zbiornikiem i miski, które są wyłączone z uchylnym typu konstrukcji. Obciążenia, które mogą wytrzymać taką konstrukcję, to jest bardzo istotne. W związku z tym istnieje ryzyko, że nawet osoby z nadwagą mogą go używać. Nowoczesne systemy zapewniają koron w misce klozetowej, które przyczyniają się do dokładnego spłukiwania.

braki

Z wszystkich nowoczesnych piękna i wygody zawiasach projektu ma toaletę i minusy. Eksperci zidentyfikować podstawowy problem – utrudniony naprawa zawiasach sedes z powodu ukrytej komunikacji. Na widok może tylko puchar, ale aby dostać się do zbiornika lub kształtek rurowych trzeba hydraulik z konkretnych umiejętności i narzędzi.

Wymiana squat toalety na pokolenie – to po prostu nie można powiedzieć o zawiasach projektu. Najczęściej wymiana musi przeprowadzić naprawy w całym pomieszczeniu.