856 Shares 8819 views

Eva Marie – aktorka, modelka i wrestler

Natalie Mari Koyl (z domu Nelson) – amerykańska aktorka, modelka i wrestler. Obecnie gra w WWE jako gniazda (drobne znaków). Umowa z tą organizacją Natalie podpisany w roku 2013 i natychmiast udał się do ośrodka szkoleniowego w Tampa (FL). Kilka miesięcy później, debiutancki kobiet w głównej części federacji pod nazwą Eva Marie. Stało się jack Twins Bell i równolegle wystąpiła w reality show „Total Divas”.


Wczesne życie

Natalie urodziła się w Beverly Hills w 1984 roku. Ale wszystkie dziewczęta przeszły dzieciństwo w Concord, w pobliżu Los Angeles. Jej ojciec, Barry, – włoska i jego matka, Josie – Mexican. Marie ma również trzech braci: Nick i Nate Neal. Podczas studiów na dziewczynę University Fullerton grał w drużynie piłkarskiej. Potem przyszła diwa wziął się aktorstwem i modelowania. Po ukończeniu studiów, Natalie uzyskał dyplom w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i zarządzania.

zapasy

W maju 2013 roku, WWE podpisał umowę z siecią telewizji E! stworzyć reality show Całkowity Divas. Początek pokazu planowane na lipiec. Program miał pokazać widzom kulisy nagrywania i życiu osobistym szeregu divy WWE. Wśród nich były Funkadactyls (Naomi i Cameron), Natalia, Nikki Bella, Joe Dzho Offerman i bohaterka tego artykułu.

01 lipca 2013 – to kiedy zadebiutowała w WWE Eva Marie. Zapaśnik pojawił się w show backstage odcinek Raw. Trzy dni później, zapowiedział, że będzie protegowanym Natalia. Eva jest stale towarzyszył jej w czasie walki. w dniu 22 lipca Raw Marie z innymi dziewczynami Total Divas pojawił się Miz-TV. Tam okazało się ran (czarny charakter), dając klapsa Jerry Lawler. Dwa tygodnie później, Ewa została pokazana w kulisy sceny. Marie pochwalił bliźniaków Brie, który wygrał Natalię. debiut Ewy w ringu odbył się na SummerSlam Axxess. Wraz z Bree dziewczynki przyszedł przeciwko Maria Menounos i Natalia. Porażka nie jest zdenerwowany diwa. Marie wyszedł z Bree w jej walkach. 26 sierpień pomogła bliźniaków pokazać Raw w walce z Natalią. Ale walka interweniował Ey Dzhey, wypowiedzenia wojny pomiędzy całkowitą Divas i te divy.

Pierwsze zwycięstwo i „WrestleMania”

07 października Eva Marie wzięła udział w walce zespołu, który został pokazany w telewizji. Wraz z Natalią i Dzho Dzho dziewczyna pokonała Rosa Mendes i Alisiey Foks Aksanov. 4 listopada razem z Nikki Bella Mary była silniejsza Tamina Snuka, Aksana i Ey Dzhey. W tym meczu, Ewa odbyło się pierwsze zatrzymanie. Na wystawie „Survayver Series” Divas Razem Divas wygrał tę walkę w tradycyjnym nokaut. A następnie skonsolidowane jego sukces w rewanżu. Potem Ewa zrobiła sobie przerwę trzymiesięczny i nie brał udziału w show.

W WWE Marie zwrócony w dniu 14 lutego. To był jej debiut pojedynczy mecz przeciwko Alisii Foks. Bohaterka tego artykułu wygrał miażdżące zwycięstwo. Występ był transmitowany w telewizji, ale gra nie wykazały Ewę. Po powrocie, ona regularnie uczestniczył w walkach zespołowych, pokonując takich wrestlerów jak Tamina Snuka i Ey Dzhey Lee. 06 kwietnia 2014 odbyło się „XXX WrestleMania”. Jednym z najważniejszych wydarzeń show był królewskim bitwa czternaście divy, gdzie Marie był zaangażowany. Zwyciężyła Ey Dzhey. I pod koniec maja, Eva rozpoczął feud z Sammer Rey.

NXT

Następnie Marie walczył z mistrzem Ey Dzhey. Ale dwa tytułowe walki zakończyły dla bohaterki tego artykułu zmian. W lipcu, Eva Marie odgrywane rolę uzdrowienia. Bookers (pisarze pokazują) Kobieta przeciągnięty do waśni między Nikki Bella i Stephanie McMahon. Na stronie ostatniej Ewy i udział w regularnych meczów. 07 sierpnia zapaśnik zadebiutował z NXT, stracił do Bailey w jednej bitwie. 11 i 15 sierpnia Marie ponownie natychmiast z WWE Divas Championship Ey Dzhey, ale nie o tytuł. Eva dwukrotnie pokonany rywal – w sprawie odliczania i retencji.

09 listopada po nieobecności w serialu przez cztery tygodnie, Marie opublikowane w jego zdjęcie „Instagrame” z podpisem: „zrehabilitowany po kontuzji” W epizodzie Total Divas, zatytułowanego „Podwójny odpływ” zostały przedstawione szczegóły. Eva pękł implant piersi. Powrót w tygodniku WWE pokazu dziewczyna może tylko po dłuższej przerwie – 09 marca 2015. Marie towarzyszyła Sammer Rey walczyć Ey Dzhey. Diwa następnie ponownie musiał zrobić sobie przerwę. Podczas wakacji, trenowała z Brian Kendrick (były mistrz WWE).

życie osobiste

Eva Marie jest zapalonym fanem "San Francisco Giants" (zespół baseball). W sierpniu 2014 roku poślubiła kulturysta głośnika Jonathan Coyle. Ślub młodych ludzi wykazano w jednym z odcinków serialu „Total Divas”.

Przez pewien czas, Eva miała uzależnienie od alkoholu. W wieku dwudziestu lat, Marie przeszła operację w celu zwiększenia biust. Na początku 2015 roku na planie serialu „Total Divas” implant w piersi eksplodował, a silikon był we krwi. W związku z tym, że dziewczyna potrzebne jeszcze jedną operację, aby go zastąpić.

Wysokości, wagi i parametrów

Dane te są interesujące dla wszystkich, bez wyjątku, do fanów divy. Wzrost kobiet wynosi 173 cm, a ciężar – 57 kg. dane parametrów Marie prawie idealnie: piersi – 93 cm, w pasie – 66 cm, biodra – 92 cm.