548 Shares 5177 views

Lustro lakiery do paznokci: opis sposobu stosowania

Wiele kobiet woli teraz klasyczny manicure. Paznokcie pokryte piękny lakier wygląda całkiem atrakcyjnie. Ale co z kobietami, które chcą wyglądać zadbane i oryginalne? Jest to wspaniały sposób, aby zwrócić uwagę na paznokcie, dzięki czemu jak zwykły manicure. Lustrzane powłoki – jest niesamowity sposób, aby dać obraz highlight.


Różnorodność powłok lustrzanych

Wielu w przeczytaniu artykułu, oczywiście, stowarzyszenie ze srebrnym wykończeniem. Teraz gwóźdź lustro prezentowane w różnych kolorach. Po tym wszystkim, że panie nie chcą po prostu patrzeć do odparcia, ale również dopasować trendy w modzie. Dlatego przemysł kosmetyczny działa skutecznie pracuje nad stworzeniem nowych produktów.

Jeśli pracujesz na swój styl, i śledzić, co nowego, można stworzyć niesamowity i niepowtarzalny wizerunek. Jeśli prawidłowo wybrać i zastosować lakier do paznokci, efekt lustra jest po prostu niesamowite. Szczególnie błyskotliwy manicure nie jest w stanie przejść niezauważone. A jeśli uzupełnić ją z ozdobami stworzone ręcznie, ozdobne wstążki lub stemplowania, można stworzyć prawdziwe arcydzieło.

Lakier powinien być przyzwoity

Lustro jeziora wyglądają tak imponująco, które są stosowane w różnych kolekcjach. Są miłośnicy farby w kolorze niebieskim, fioletowym i jagodowych kolorach. Niezależnie od koloru, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na dwie cechy:

  1. Musimy pozyskać fundusze z wiodących producentów. W tym przypadku możemy być pewni ich jakości. Jeśli podasz to tani produkt, nie powinien być skłonny do zakupu i paznokci. Luster, nie jest prawdopodobne, aby pojawić się po zastosowaniu środka wybranego ze względu na atrakcyjne ceny.
  2. Równie ważna jest kompozycja, która jest niskiej jakości produkty często wskazane bardzo drobnym drukiem. W tym przypadku należy spróbować odczytać tekst na własną rękę lub poprosić asystenta sprzedaży. Kompozycję lakieru nie powinny być z następujących składników: toluen, ftalan dibutylu, i formaldehydu. Mogą mieć szkodliwy wpływ na płytkę paznokcia.

Jakość i spójność z pomocą pędzla

Następnie otwórz fiolkę i sprawdzić, czy działa kropla spływająca z pędzlem. To nie powinno być. Powłoki lustrzane dobrej jakości może być określona przez gwałtowny spadek rozwijanej. W tym przypadku, oczekiwany efekt z pewnością osiągnięty.

Na pędzlem będzie również trzeba zwrócić uwagę. Odgrywa rolę jej sztywności, jak również zaokrąglony lub prostą krawędź. Wystające włosie nie powinno być. Wszyscy wiemy, że szczotka powinna być dobra, ale nie zawsze mają pomysł, jaki rodzaj widzenia jest to konieczne do wyboru.

Przy zakupie należy zwrócić uwagę na fakt, że farby lustro w butelkach były jednorodne. Należy zauważyć wiązek lub skupiska kompozycji srebra. Oznacza to, że towary były przechowywane niewłaściwie, to jest rozcieńczany przez coś lub po prostu wygasł. Aby uniknąć takich problemów, należy pozyskać środki, w sklepie.

Jak zastosować lakier

Na pokrycie uzyskać bardzo wysoką jakość, jest to niezbędne do korzystania z kilku wskazówek.

  • Najpierw trzeba pokryć paznokcie bezbarwny substrat. Dzięki jej paznokci spada bez pasków. Ponadto fundacja wyrównuje powierzchnię paznokcia.
  • Następnie należy wstrząsnąć butelką z głównym środkiem. Wynika to z faktu, że powłoki lustrzane mają gęstą konsystencję.
  • Pierwsza warstwa musi być zastosowane cienkie, 1 mM odchodzenia od naskórka. Suszenie odbywa się szybko.
  • Następnie nałożono drugą warstwę. Dla niego też trzeba użyć niewielką ilość lakieru. Konieczne jest, aby zrobić wszystko dokładnie tak, że pęcherzyki nie pojawiają się na powierzchni paznokcia.
  • 2. warstwa powinna być wykonana w postaci 3-szybki i precyzyjny ruch. Najpierw trzeba pokryć środek paznokcia, a następnie jego biodra. W tym przypadku, lakier schnie szybko.
  • Następnie trzeba zastosować utrwalacz, przy czym połysk jest znacznie zwiększona. Można to zrobić bez mety w razie potrzeby. Ale w tym przypadku, piękny manicure zachwyci posiadacza w ciągu 3-4 dni.

Powłoki żelowe

Uważany za najbardziej zaawansowany lakier żel. Po ich stosowanie może zapomnieć o wykonywaniu manicure. Po wszystkich gwoździ, które są pokryte lakierem w żelu, pozostają piękne przez 2 tygodnie. To jest bardzo cenione dziewczęta, którzy są ciągle zajęte. Kiedy potrzeba częstego czyszczenia lub opieki nad dzieckiem nie ma nic lepszego, niż życzą sobie manicure.

Natychmiast po nałożeniu lakieru lustro-żel wygląda jak perły. Podobieństwo jest tak naprawdę istnieje. Ale po wyschnięciu widoczne ziarna powinny zniknąć, a paznokcie – aby stać się jak lustro. Kiedy pojawi się czarną powłokę, możliwe jest, aby ocenić cały czynnik suszący. Ale ta procedura jest przyspieszany przez specjalną lampą.

Zastosowanie żelu polish mirroring

Po pierwsze, trzeba wcisnąć naskórek. Następnie konieczne jest wypolerować powierzchnię pilnikiem i paznokci ze specjalną szczotką do usunięcia powstałego pyłu. Następnie należy stosować odpowiednią linię wybranych produktów. Jest to konieczne, aby zastosować farbę żelu (na przykład, Vog) wyłącznie na gładkiej powierzchni na sucho. Lakier pokrywa warstwa kleju jest niemożliwe. W tym przypadku, manicure będą zepsute. Po wszystkie zdarzenia lustro lakier żel nanosi się na powierzchnię paznokcia cienką warstwę.

Jeśli powłoka jest uzyskanie mieszkania i są całkowicie zadowoleni z jego posiadacza, a następnie drugi raz, aby zastosować lakier nie jest konieczne. W przypadku niedostatecznej gęstości zaleca się pokryć drugą warstwę. Według technologii na wielu marek, należy stosować żelu lustra w 2 etapach. Ponadto, wiele kobiet preferuje bogaty kolor.

Bez względu na liczbę stosowanych warstw lakieru żel tworzy bardzo cienkiej folii z tworzywa sztucznego. Należy go traktować jako syntetycznych materiałów powłoki. Fixer może być stosowany w czasie, gdy całkowicie znika Nacreous okruszek, a film staje się niepozorny.

Powłoki lustrzane wyglądają wspaniale. Jedyną rzeczą, która jest potrzebna – jest do wzięcia odpowiedzialności za realizację bezpośredniego manicure. Należy pamiętać, że jeśli istnieją zauważalne wady i nieprawidłowości paznokci, powłoka nie dodać piękno. Również duże znaczenie jest fundamentem, który powinien być wysokiej jakości. W każdym razie, błyszczący paznokci polski może zająć honorowe miejsce na toaletce każdą dziewczynę.