593 Shares 7422 views

12 oznak, że należy udać się na drugą randkę

Pierwszy termin – to zawsze jest dużo stresu. Po tym wszystkim, należy najpierw upewnić się, że wygląda doskonale, a następnie wiele wysiłku, aby mieć wielki czas z zupełnie obcy. Drugie spotkanie może być naprawdę fascynujące. Zwłaszcza jeśli się na to z właściwej osoby. Po tym wszystkim, nasz czas jest zbyt cenny, by tracić na niewłaściwych ludzi. Proponujemy, aby dowiedzieć się, który 12 znaki wskazują, że należy udać się na drugą randkę z nowej znajomości.

Lubisz towarzyskich

Jeśli podoba Ci się pierwszy dzień, to na pewno ma sens, aby przejść z drugiego. Jeśli lubisz towarzyskich, ciągle uśmiechnięty i nie zauważyć, jak szybko czas mija, będziesz cieszyć się nową znajomą. Dlatego, aby ponownie spotkać się i poznać siebie lepiej – to świetny pomysł.

Rozmowa płynnie

W relacjach długoterminowych seksualne czasami odgrywa decydującą rolę. Jeśli zwrócić uwagę, widać oznaki dobry komunikator jest już na pierwszej randce. Tak, sprawdź czy czy zachowuje on facet pewnie otwarte, lub, wręcz przeciwnie, wstydliwy, kiedy odwraca się do innych ludzi i tak dalej. D. Jeśli jest on wrażliwy na ciebie, w stanie prowadzić miłą rozmowę i jest doskonałym słuchaczem, nie wahaj się przypisać drugi termin.

Czy czujesz chemię

Ważnym znak wskazujący konieczność udania się na drugą randkę, jest fakt, że są przyciągane do człowieka. Można poczuć emocje z nim? W dniu, który śmiejąc się i flirtować? Taka chemia wskazuje, że ten facet naprawdę lubi. Oczywiście, można próbować budować relacje z osobą, do której mają żadnych śladów. Jednak jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Mimo wszystko, jeśli w czasie, miłość może stać się głębsze, popęd płciowy, gdyby nie było od początku, odbędzie nigdzie.

Czy czujesz się komfortowo z nowymi przyjaciółmi

Jak widzieliśmy, ważne jest, że są przyciągane do faceta. Jednak nie mniej rola i poczucie komfortu, że czujesz się blisko niego. Jeżeli pierwsze minuty komunikacji masz wrażenie, że znasz tę osobę przez całe moje życie, to jest wielki znak.

Nowy przyjaciel różni się od chłopaków, że spotkałeś wcześniej

Czasami, nie wiedząc o tym, możemy wybrać ten sam typ ludzi. Może to daje poczucie komfortu. Jednakże, jeśli nie działa z ostatnich relacji, nie ma gwarancji, co teraz będzie. Dlatego też, jeśli twój nowy facet okazał się zupełnie inny od tych, z którymi spotkaliśmy się wcześniej, może to być wielka szansa, aby przerwać błędne koło i wreszcie odnaleźć szczęście.

Jest to ta sama osoba, z którą „spotkał się” w sieci

Najprawdopodobniej spotkał tego faceta w Internecie. Jednym z najlepszych sposobów, aby dowiedzieć się, czy jest on uczciwy wobec ciebie, to jest coś porównać to, co ludzie w prawdziwym życiu, tak, że wskazany w swoim profilu online. Po tym wszystkim, nie powinniśmy zapominać, że profile na serwisach randkowych – rodzaj narzędzia sprzedaży. Ludzie często próbują wcielić się w najlepszym świetle, a to jest zupełnie normalne. Ale nie zapomnij o uczciwości. Dlatego też, jeśli facet internetowej wydaje się być bardzo różne od tego, co był w prawdziwym życiu, to prawie nie zasługuje na zaufanie i dalszej uwagi.

Czy czujesz, że cenisz

Na pewno zadowolony, gdy potencjalny partner mówi ci komplementy. A szczególnie w pamięci to nieoczekiwane pochwały. Na przykład, jeśli zamiast banalnych słów, które wyglądają dobrze, facet mówi, że lubi swój gust muzyczny i stylu komunikacji i poglądów na pewne rzeczy, to będzie to sygnał, że jest on naprawdę zainteresowanych.

Facet koncentruje się na ciebie

Jeżeli podczas wizyty Twój nowy przyjaciel jest całkowicie koncentruje się na ciebie – to dobry znak. Po tym wszystkim, na pewno chcesz nie tylko usłyszeć coś o nim, ale również podzielić się informacjami o sobie. Dlatego też, jeśli facet pokazuje, że jest on zainteresowany tym, co mówisz, patrzy ci w oczy, uśmiecha się i śmieje się z twoich dowcipów, nawet jeśli nie są one bardzo zabawne, prawdopodobnie powinien iść z nim przez co najmniej jeszcze jednego spotkania.

Facet dba o Ciebie

On może wykazać to na wiele sposobów: w odpowiednim czasie przyszedł na randkę, upewniając się, że jesteś bezpieczny w domu, traktują cię z szacunkiem i uwagę w trakcie spotkania.

On jest dobry z innymi ludźmi

Jeśli facet szanuje innych (kelnerów, barman, samochodu, i tak dalej. P.), to pewnie będzie zachowywać się w ten sam sposób i w stosunku do ciebie.

Człowiek demonstruje chęć cię znowu widzieć

Jeśli chcesz, aby ponownie spotkać się z nowej znajomości, ważne jest, aby wiedzieć, czy chce zrobić to samo. Dlatego jest to dobry znak, jeśli facet oferuje spotkać się ponownie, chodzić do kina, do kawiarni lub nowego baru.

Czujesz się świetnie po dacie

Zamiast skupiać się na jego stosunku do nowego znajomego, pomyśl o swoich uczuć na samym spotkaniu. Jeśli po spotkaniu jesteś w świetnym humorze i czuje się świetnie – to wielki znak. W tym przypadku, jest prawdopodobne, że druga data nie zawiedzie.