255 Shares 3509 views

Słodkie Rolki

Bary sushi dosłownie wypełniły Rosję od ostatnich czasów. Wydaje się, że bardzo trudno jest zrobić sushi lub rolki, ale w rzeczywistości tak nie jest. Wszystko jest proste do granic. Dlatego chcę zaproponować przygotowanie słodkich bułek, będą smakować nie tylko dorośli, ale i dzieci.


Aby zrobić słodkie bułki, potrzebujemy 120 gramów ryżu (używam zwykle rundy, chociaż można kupić specjalny ryż do bułek w sklepach), 100 g sera feta ( ser "camembert" lub "dor blu", który jest doskonały), jagody (Mogą to być truskawki, truskawki, maliny, jeżyny, żurawiny, jagody, w ogóle, co chcesz), nori arkusze – 3 kawałki i słodki syrop do sosu. Jako syrop można używać płynnego zacięcia bez nasion.

Słodkie bułki przygotowywane są w taki sam sposób jak zwykle. Najpierw trzeba gotować ryż w słodkiej wodzie. Woda powinna być dwukrotnie większa niż ryż. A zanim zagotujesz, trzymaj pół godziny w ciepłej wodzie, aby się rozluźnić. Gotować ryż nie dłużej niż 10 minut, spuścić wodę i ostudzić ryż. Przygotuj napełnianie. Ser pokrojony w paski, truskawki można wyciąć na pół lub cztery kawałki, jeśli jest duży. Następnie, układaj arkusz nori na bambusowej serwetce (jeśli nie masz takiej serwetki, możesz użyć konwencjonalnej plastikowej torebki). Na wierzchu arkusza równomiernie rozprowadzamy słodki ryż. Następnie, bliżej raju, układamy ser w jednym rzędzie, obok truskawki. Owijamy wszystko rolkami i obcinamy je ukośnie w rolki. Grubość dostosuj się, jeśli chcesz uzyskać więcej rolek, cieńsze cieńsze. Słodkie bułki rozłożone na talerzu, zalać sosem słodkim i ozdobić liście truskawkami. Liczba wypełnień może być podwojona, takie grube rolki są nazywane "futomaks".

Oryginalnym deserem będzie słodki futomaki w połączeniu z lody, najlepiej wanilii. Takie słodkie potrawy będą smakowały jak każdy słodki ząb, nawet najbardziej dziwaczny.

Można przygotować rolki w domu przy użyciu następującego przepisu. Potrzebujemy 100 gramów ryżu, waniliny, 1 litra mleka, trochę cukru, papieru ryżowego, dwóch dużych bananów, sera domowego (dowolnego, bez tłuszczu lub tłuszczu), kolorowej marmolady.

Wstępnie nasączony ryż gotować w mleku, dodać cukier do smaku i waniliny. Papier ryżowy trochę zwilżony wodą i schłodzonym ryżem na wierzchu. Następnie wkładamy banan na ryż, nie jest konieczne obcinanie. Owijamy wszystko rolkami i pokrójmy je na pół. Potem, każda połowę o połowę znowu na pół, dostajesz 4 paski kąta. Na papierze polietylenowym rozprowadzamy dwa paski banana. Wypełnij szczelinę serem twarogowym, a na górze rzędem rozłożyć marmoladę. Następnie przykryj pozostałe dwie taśmy, a następnie owinięto rolką z polietylenu. Powstaną rolkę pocięto na kawałki – należy uzyskać oryginalny rysunek.

Zamiast banana, możesz używać innych produktów, takich jak kolorowe wiórki kokosowe, które również wytwarzają oryginalny wzór w paski.

Mam nadzieję, że teraz jesteś przekonany, że można ugotować sushi, rolki w domu, a twoja wyobraźnia pomoże stworzyć kulinarne dzieło.

Nawiasem mówiąc wiele z nich przygotowuje cukierki nie tylko z ryżu, ale także ze słodkich ciasteczek lub naleśników. W tym samym czasie wypełnienie może być bardzo różne: czekolada, jagody, owoce, sery, ser z drobiu i wiele innych. I nie jest konieczne użycie arkuszy nori (zapach i smak wodorostów, ale przerywa smak deseru i nie pasuje do słodkiego), papier ryżowy, słodki naleśnik, który pieczony sam lub słodki omlet w razie nagłego wypadku, będzie doskonałym rozwiązaniem. Więc istnieje wiele opcji gotowania, to tylko kwestia trochę wyobraźni, określenie składników i niezwykły deser jest gotowy. Najważniejszą rzeczą nie bój się nowych pomysłów i receptur. Bon appetit!