502 Shares 8615 views

Popularność projektantów witryn

Projektant stron internetowych Cartao Net


Minęło kilka lat, kiedy reprezentacja w Internecie dla rosyjskich firm stała się powszechna. Oczywiście, i przed świętem Internetu w Rosji istniały wiodące firmy, które natychmiast zdały sobie sprawę z wszystkich zalet internetu, ale ostatnio było to nie tylko modne, ale także niezbędne do pomyślnego prowadzenia działalności.

Wynika to przede wszystkim z faktu, że ogromny procent marketingu migruje do Internetu, ponieważ zgodzisz się, że nikt nie może konkurować z Internetem, aby dotrzeć do odbiorców.

Wraz z zapotrzebowaniem na własną reprezentację w internecie pojawiły się, zgodnie z prawami rynkowymi i propozycjami. Najbardziej naturalnym rozwiązaniem do tworzenia i publikowania strony internetowej jest oczywiście zakup hostingu i zamawiania strony od profesjonalistów, którzy zaprojektują i, jeśli to konieczne, modułową funkcjonalność witryny firmy.

Jednak nawet teraz istnieją poważne usługi, które pozwalają firmom, zwłaszcza początkującym, a także małym i średnim przedsiębiorstwom na natychmiastowe pozyskiwanie i publikowanie ich witryny i kilkakrotnie taniej. To są usługi projektantów witryn. Umożliwiają także szybkie utworzenie strony internetowej, która według jakości nie różni się znacznie od konserwatywnego.

Co tłumaczy ich popularność?

Po pierwsze, to jest cena. Jako twórca witryn jest platformą, wszystkie prace związane z tworzeniem i publikowaniem witryny klienta odbywają się automatycznie, co zmniejsza wydatki klienta.

Po drugie jest to dostępność. Nawet ci, którzy nie są zwykle przyjazni z komputerem, mogą tworzyć własną stronę internetową, która wizualnie nie różni się od profesjonalnej.

Po trzecie jest to funkcjonalność. Faktem jest, że zestaw funkcji dowolnej witryny jest dość ograniczony, a projektanci witryn po prostu zawierają najpopularniejszą funkcjonalność i oferują im łączniki do łączenia się. Przykładami takich funkcji są: forum, księga gości, linia informacyjna, album fotograficzny, sklep internetowy itp.

Stąd rosnąca popularność takich projektantów, których jedynym ograniczeniem jest wizualny wygląd witryny klienta, ponieważ w dowolnym projektorze liczba szablonów witryny jest ograniczona.

Jak ustalić jakość projektanta witryny?

Najważniejsza jest łatwość tworzenia witryny dla przeciętnego użytkownika. Jeśli projektant zawiera wiele przycisków, menu, strony objaśniające i stronę samego projektanta, zmusza klienta do długiego czasu, aby dowiedzieć się, jak i co można zrobić – jest to duży minus. Idealnie, kilka przycisków, powiedzmy 5 lub 6, jest wszystkim, czego potrzebuje klient, aby szybko utworzyć i edytować witrynę.

Drugi to szybkość tworzenia strony internetowej, tzn. W ciągu dwóch minut po zarejestrowaniu klient powinien już zobaczyć jego witrynę, nawet bez własnej treści, którą jeszcze nie wszedł, ale klient powinien widzieć własną witrynę, od razu przeglądając Internet.

Trzecią jest szybkość publikowania strony internetowej na łatwo zapamiętanym adresie, najlepiej na domenie na trzecim poziomie. Jeśli projektant podaje adres po utworzeniu witryny w postaci http // sitedesigner.com/sites/synetnetnet/23456, gdzie ostatni numer to numer klienta w systemie projektanta, zgadzasz się, nie chcę podzielić się tym adresem z klientami ani po prostu przyjaciółmi.

Czwarta to cena, jeśli projektant witryn prezentuje różne taryfy w zależności od liczby stron, które chce opublikować lub w zależności od funkcjonalności, jaką klient chce (na przykład do podłączenia modułu księgi gości z Tobą, pobierają dodatkowe pieniądze), to jest to błędne. Faktem jest, że wszystkie prace zostały wykonane przez twórcę projektanta witryn, a połączenie modułu lub dodatkowej strony nie jest warte niczego. Dlaczego więc bierze to trochę pieniędzy od klienta?

Chciałbym doradzić projektantowi witryn, które według tych wszystkich kryteriów są dość konkurencyjne na rynku rosyjskim: http://www.vkard.ru

Jest to projektant stron Cartao Net od portugalskich programistów, którzy weszli na rynek rosyjski dość pomyślnie, a jego jakość można zobaczyć dla siebie.