134 Shares 3171 views

Owoców w plastrach na świąteczny stół: różnorodność opcji

Obowiązkowe ozdobą każdej święto wakacje – owoce. Assorted one karmione i zimne dania na początek uroczystą kolację i deser, a koniak i wina. Bardzo dobre owoce z serem. Dodaj kosmetyczne świeże kwiaty. Owoców w plastrach na świąteczny stół, podawane z wyobraźni, niezwykle poprawia apetyt i poprawia nastrój. I, oczywiście, dużym plusem jest to, że wszelka żywność razem z owocami strawienia dużo lepiej.


Nie tak trudne do przygotowania owoców krojenie. Zdjęć w publikacjach kulinarnych muszą obudzić swoją wyobraźnię. Doświadczenie nie jest tak ważna jak zwykłą dokładnością. Jeśli inklinacje rzeźbiarz i projektant nie wystarcza, można po prostu nawleczone kawałki różnych owoców i jagód na szaszłyki. Dostać oryginalne i piękne.

Najważniejsze – aby czuć kombinację kształtu, koloru i smaku. Dodatkowo można posypać plasterki owoców z cukrem pudrem, wlać cienkim strumieniem rozpuszczoną czekoladą, złożyć do niego całym kulki lodów, używanych w dekoracji gałązką mięty, który jest połączony z każdym owocu jest doskonała.

Wybór owoców do cięcia

Owoce i jagody musi być absolutnie świeże i dojrzałe. Gotowane owoce krojone na świątecznym stole tuż przed przybyciem gości. Od kontaktu z powietrzem, wiele warzywa tracą swoją dziewiczą i świąteczny wygląd. Jabłka, gruszki, awokado można skropić sokiem z cytryny, aby uniknąć ciemnienia. proszek cukier w tym przypadku pomaga zneutralizować kwas.

Jak wyciąć owoce

Pełną płyty obrazowej, które serwowane owoce krojone na świątecznym stole, powinno być wystarczająco przestronne. I owoców lepiej jest umieścić różne kształty, kontrastowe barwy i smaku. Wytnij je pod każdym względem trzeba: plastry, kliny, koła, gwiazdki, serca, plastry, i tak dalej. Na przykład, możliwe jest Kubki pomarańcza, grejpfrut rovnenko leżał wzdłuż krawędzi płytki, a wewnątrz okręgu wlać maliny, truskawki, jagody, borówki. Jest to najprostsza. Bardziej interesujące jest kolejnym cięcia owoców, klirens (w załączeniu zdjęcie), który jest w fantastycznej formie drzewa, które owoce i jagody używane są najbardziej przystępne dla naszych czasów: gruszki, jabłka, winogrona, maliny i jagody. Niedrogie, a efekt jest oszałamiający. Nie tak ważne, czy jest to pompatyczny drzewo banan-ananas palma w wysokości dwóch metrów lub skromnej wazon ceramiczny (w załączeniu zbyt fotograficzny), w którym prostota graniczący z naiwnością, pokryte owoców i jagód, bez krajobrazów i portretów. W jakiejkolwiek formie dobrze kolorowych owoców plastry na świąteczny stół, może ona zawierać, kiwi, pomarańcza, banan, grejpfrut, brzoskwinia, zielone, żółte, czerwone jabłko. Doskonale uzupełnia płyty truskawek i truskawki, winogrona i jagody, orzechy.

Owoców w plastrach na świąteczny stół: praktyczne porady

Po pierwsze, będziemy wyciąć ananasa. Aby uzyskać piękny, musimy ostrożnie odkręcając ogon liściastych, przeciąć na pół ananasa, starannie wyciąć jadalne środku, tak aby nie uszkodzić bardzo niejadalne „Łódź”. Pokroić w środku przypadkowych kawałków, przynieść je z powrotem do oczyszczonej jamy ananasa, dodając więcej co kilka jagód i innych owoców sztuk.

Teraz tniemy na pomarańczowo. Istnieje wiele skutecznych opcji składania. Ale większość z nich dotyczy leczenia skóry, z której wyryte z koszami nóż, kwiaty i tak dalej. Wielu wierzy, że pomarańczowe smakuje tylko obrane zrazików filmy. Te plastry mogą być również elementem dekoracji płyty owoców. Korzystnym oczywiście praca z jabłkami, nie mają takiej ilości soku w pomarańczowym, ananas, gruszka, ale jeden zły – ciemnieją. Posypane plasterki jabłka z sokiem z cytryny, można mieć pewność co do wyglądu. Ale oni uzyskać smak cytryny.