788 Shares 1327 views

Smaczne i pysznych ciast w pośpiechu

Do tego czasu, jestem pewien z prawdziwego białego zawiści odnosi się do tych, którzy wiedzą, jak poradzić sobie z ciasta, który piecze pyszne ciasta, ciasta i pizze. Ale nigdy nie wiedział, jak to zrobić. Potem zdecydowałem się nauczyć tej sztuki, a jak się okazuje, nie jest tak trudne. Wystarczy umieścić swoją duszę w przygotowaniu i postępuj recepty.


Jeśli zdecydujesz się gotować pasztecików w pośpiechu, należy użyć następującego przepisu:

Aby rozpocząć ¾ szklanki mleka ciepła. Rozpuścić to polpachki stogrammovyh drożdże. Istnieje również dodać łyżkę cukru i pół łyżeczki soli. Jeśli lubisz słodkie ciasto, a następnie posypać łyżką cukru ze zjeżdżalnią. Teraz stopienia dwieście gramów masła i wlać do mieszaniny. Wlać do dużej misce trzy głębokie kubki mąki, po czym uzyskaną mieszaninę wlać do mąki. Zagnieść ciasto, i nie czekając aż zacznie się zbliżać, gotować pasztecików. Te ciastka w haste wzrostem wielkości podczas gotowania, aby uczynić je małe.

Polewy do nich mogą być bardzo zróżnicowane. Na przykład, do wytwarzania pasztety wymieszać mięso mielone z drobno posiekanej albo starte na drobnym cebuli trących. Pieprz i sól do smaku mielone i usmażyć na oleju słonecznikowym. Następnie na kręgach ciasta rozprzestrzeniania się za pomocą łyżeczki mielonego i rzeźbić ciasta.

Jeśli chcesz gotować ciasta z ziemniakami, a następnie gotować je w tym celu dokonać tłuczone ziemniaki i wymieszać z smażone w oleju roślinnym z posiekaną cebulą. Nie zaszkodzi lekko pieprzowy ziemniaka farsz. Następnie robimy ciasta w taki sam sposób, jak w poprzednim przypadku.

Można dokonać słodkie ciastka z dżemem lub z niektórych jagód. Bardzo smaczne uzyskane ciasta z truskawek i moreli.

Po ślepo wzbudzać ciasta, położyć je na wysmarowanej olejem słonecznikowym blasze i wysłać w piekarniku nagrzanym do dwustu stopni przez około 1015 minut. Następnie obrócić je na drugą stronę i dalej piec przez około pięć minut.

Wierzymy, że wszyscy goście będą zadowoleni z takiego ciasta, tym bardziej daleko nie każdy może gotować dania z makaronu, zwłaszcza placki i naleśniki. I może to być nawet, że zostanie poproszony, aby powiedzieć receptury ciasta w pośpiechu. Zdecydować, czy otworzyć sekret taki fast food lub zachować to w tajemnicy.

Zbyt wielu ludzi obserwować szybki, a w tym czasie ogranicza się przy władzy, nie pić mleka, jaj i mięsa do spożycia przez ludzi. Ale mleko i jaja są często zawarte w przepisach dotyczących torty. Ale nadal nie jest to przepis, który doskonale nadaje się dla tych, którzy poszczą. paszteciki on z chudego ciasta przygotowywane są szybko i łatwo. Ponadto, takie ciasta nie są pieczone w piekarniku i smażone na patelni. Wystarczy pół godziny, trzeba będzie gotować te pyszne ciasta.

Tak więc, na początek, że szklanka volem trzy łyżki oleju roślinnego, polewa się wodą po brzegi. Następnie w naczyniu, w którym ciasto ugniata, wlać uzyskany mieszaniny wody i oleju, dodać pół łyżeczki soli i sody i trzepaczką, bicie.

Teraz trzeba wlać mieszaninę dwóch filiżanek mąki. Zagnieść ciasto trzeba tak, że nie przykleja się do rąk. Rzeźbić kiełbasę ciasta i pokroić go na piętnaście kawałków. Rozwałkować i ubrany z ich wypełnienia, a następnie rzeźbić ciasta. Te paszteciki w pośpiechu, pamiętaj, aby dokładnie związać, gdyż mogą one rozpadać podczas smażenia. Rozgrzać patelnię, wlać ją z oleju słonecznikowego i wysłać ciasta w smażenia. Gdy zauważysz, że zaczynają one brązowienia, obrócić na drugą stronę, by nie spalony, a ogień jest zrobić trochę mniej. Przykryć patelnię pokrywką torty osiągnęli.

Rezultatem jest bardzo miękkie, delikatne, pachnące ciasta fast food, który przez kilka dni nie dostać nieświeże. Ale to jest mało prawdopodobne, będzie można go przetestować, ponieważ najprawdopodobniej będziesz jeść je znacznie szybciej.