519 Shares 2008 views

Jak usunąć cenzurę w Saints Row 3 tryby i bez?

Nie jest tajemnicą, że gra Saints Row 3 stał się jednym z największych nie tylko w roku jego wydania, ale także na znacznie dłuższy okres czasu. Fakt, że był kontrowersyjny ze wszystkich kierunków. Jest okrucieństwo i intymne sceny, a najbardziej niesamowite bronie i język obscenicznych, i więcej.


Jednak problem tkwi w intymnych scenach, jako graczy, oczywiście, byli niezadowoleni z cenzurą. W związku z powyższym, od razu zaczęły pojawiać się pytania o to jak usunąć cenzurę w Saints Row 3. Na szczęście to było możliwe. To, co zostanie omówione w tym artykule. Dowiesz się nie tylko, jak usunąć cenzurę w Saints Row 3, ale również jak zrobić tryb gra bardziej spektakularny bez cenzury.

Cenzura w grze

Tak więc, jeśli czytasz ten artykuł, to jesteś również zainteresowany na pytanie, w jaki sposób usunąć cenzurę w Saints Row 3. Jednak w celu radzenia sobie z tym konieczne jest, aby zrozumieć, co dokładnie jesteś czysty. A mówimy o kwadratów, które obejmują prywatne części dziewcząt, kiedy pojawiają się nago na ekranie. drażni go tak wielu ludzi, którzy chcą zwiększyć realizm rozgrywki. Naturalnie, zaczynają szukać sposobu wyjścia z sytuacji i próbuje dowiedzieć się, jak usunąć cenzurę w Saints Row 3. Warto więc rozwiązać ten problem.

Czas posprzątać cenzury

Jeśli chcesz zobaczyć grę Saints Row 3 nieocenzurowane, spojrzał tam, gdzie to było potrzebne. Teraz dowiesz się, jak wyłączyć wyświetlanie kwadratów w grze. Okazuje się, że odbywa się to po prostu. Trzeba znaleźć folder, w którym został zainstalowany na komputerze, ta gra, a następnie szukać pliku o nazwie shaders_pc. Że on potrzebuje, aby pozbyć się irytujących wreszcie cenzury. Jak to zrobić?

Otwórz plik za pomocą programu „Notepad”, ponieważ zawiera kod gry. Oczywiście, nie musisz wszystkiego rozumieć, że widzisz przed sobą. Twój cel – znaleźć jeden wiersz, który zawiera następujący tekst: datashadersstandardsr2-pixelate_c.fxo_pc. Co zrobić? Jak można się domyślić, trzeba będzie go usunąć całkowicie. Po tym, zapisz dokument i rozpocząć grę. To jest to! Zrobiłeś całkowite zamknięcie cenzury w Saints Row 3. Ale to jest mało prawdopodobne, na twarzy teraz widać radość i satysfakcję.

Chodzi o to, że akcja ta pozwala usunąć kwadraty tekstury, ale deweloperzy nie rysowane pod nimi! Dlatego cenzura zamknięcie miało miejsce po tym, ale pożądane rezultaty zostały osiągnięte. Naprawdę jest to niemożliwe, aby dać grę bardziej smaczny? Okazuje się, można to zrobić!

modyfikacje

Jedynym „lekarstwo”, który pozwoli Ci pozbyć się cenzury w grze Saints Row 3 – mody. Że trzeba je wykorzystywać w celu usunięcia kwadraty, ale jednocześnie uzyskać efekt wizualny. Modów, istnieje całkiem sporo, ale należy sprawdzić pod kątem wirusów każdy, przed rozpoczęciem instalacji, jak można sobie spowodować wiele szkód.

Korzystanie modów

Moda na Saints Row 3 pozwala na usunięcie cenzury, w większości przypadków wyglądają i działają tak samo. Jak dokładnie? Maud zawsze zamknięty w archiwum, które zostały pobrane z Internetu, a następnie rozpakować. Następnie należy skopiować wszystko, co zostało znalezione w archiwum, a następnie skopiować go do folderu z grą. Następnie można bezpiecznie uruchomić grę i cieszyć się, co się stało w wyniku.

Oczywiście, należy być bardzo wrażliwi na takie modyfikacje jako wynik gry otrzymuje treść, nie nadaje się do oglądania przez osoby poniżej osiemnastego roku życia. Więc trzeba pamiętać, że zainstalowaniu tej modyfikacji na własne ryzyko. Problem leży nie tylko w dość dużą szansę zainfekować komputer z wirusów, ale także w sprawach Ocena gry. Fakt, że nie jesteś z kimś, zapyta, czy dziecko widzi nieprzyzwoitych treści gry, ponieważ zmiana nie jest oficjalnym zawartość. W związku z powyższym, twórcy i wydawcy gier nie ponosi odpowiedzialności za nią.

Reszta to mod może znacznie poprawić realizm, co dzieje się na ekranie i zaoszczędzić od irytujących kwadratów, które psują wrażenia z gry. Oczywiście, nie jest to jedyna zmiana, która jest dostępna do zainstalowania na tej grze, ale jest to moda, eliminując kwadraty, to najbardziej popularne i popytu. Teraz możesz grać bez żadnych problemów!